Rhoda Wilson ke kauze C-19: Srdeční zástavy a závažné problémy u sportovců, 540 mrtvých

„Tenisový turnaj Miami Open 2022 nedokončilo celkem 15 hráčů, včetně mužských a ženských favoritů. Všichni hráči musí být „plně očkovaní“, aby mohli soutěžit, napsal deník Liberty Daily, „stejně jako jsme již několik měsíců zaznamenávali u většiny velkých sportů „nevysvětlitelné“ zdravotní potíže, které se objevily u mladých a jinak zdravých sportovců, včetně naší zprávy, že jen v březnu dostali infarkt tři cyklisté.

Takzvaní zdravotníci, kteří řídí programy „vakcíny“ Covid po celém světě, neustále opakují, že „vakcína Covid je normální vakcína a je bezpečná a účinná“. Společnost Good Sciencing však ke konci minulého měsíce zaznamenala 833 sportovců po celém světě, u nichž došlo k zástavě srdce nebo jiným vážným problémům, přičemž 540 z nich po injekci vakcíny Covid zemřelo.

Mezi poškození po očkování u sportovců patří zástava srdce, krevní sraženiny nebo trombóza, mrtvice, nepravidelný srdeční tep, arytmie, neuropatie a smrt. Většinu postvakcinačních zranění tvoří srdeční zástavy.

Good Sciencing je malý tým investigativců, redaktorů, novinářů a hledačů pravdy. Na svých webových stránkách uvádějí:

Nezáleží na tom, kdo jsme. Záleží na tom, co chceme. Chceme pokračovat ve vyšetřování a předkládat důkazy, které nacházíme, a které jsou téměř všechny zdokumentovány v hlavních mediálních zprávách. Děláme to anonymně, protože jsme byli svědky zákeřného napadání lidí za podobné věci, bylo jim vyhrožováno. Nehodláme se vystavit něčemu podobnému ani my, ani nikdo z našich kontaktů.

Kromě toho, že dostávají nové případy a aktualizace od pozorných čtenářů, upozorňují také na to, že dostávají nenávistné dopisy a výhrůžky smrtí.

Společnost Good Sciencing má neúplný a neustále se rozšiřující seznam převážně mladých sportovců, kteří měli v letech 2021/2022 závažné zdravotní problémy po podání jedné nebo více injekcí Covidu. Seznam si můžete prohlédnout ZDE.

Zpočátku jich mnoho nebylo hlášeno. Víme, že mnoha lidem bylo řečeno, aby o svých nežádoucích reakcích nikomu neříkali, a média o nich neinformovala. Začaly se vyskytovat a narůstat po prvním očkování vakcínou Covid. Mainstreamová média o většině z nich stále neinformují, ale sportovní zpravodajství nemůže ignorovat skutečnost, že fotbalisté a další hvězdy kolabují uprostřed zápasu v důsledku náhlé zástavy srdce. Mnoho z nich umírá – více než 50 %.

Většina, ne-li všichni tito sportovci trpěli srdečními problémy po očkování vakcínou Covid. V době prvního psaní článku jich 28 zemřelo. To nebylo normální, ale pak, o 10 dní později, bylo uvedeno 56 úmrtí a čísla stoupají. Jakákoli jiná skutečná vakcína by byla již dávno stažena z trhu. Média by se ptala. Vyvíjela by tlak na vlády. Ale to se neděje. A vlády dál pouštějí televizní, rozhlasové a novinové reklamy, které nabádají lidi, aby se nechali očkovat 1., 2., 3., 4. vakcínou.

Mnoho příspěvků na Facebooku, Instagramu, Twitteru, fórech a ve zprávách je odstraněno. „Nyní tedy dostáváme několik zpráv, že neexistuje žádný důkaz o události nebo o stavu očkování. Částečně je to proto, že se tyto informace skrývají“, poznamenává Good Sciencing, „píše nám více lidí, že jsme v mnoha případech neuvedli očkovací status dané osoby. Má to dobrý důvod. Žádný z klubů nechce tyto informace zveřejnit. Žádný z jejich sponzorů ji nechce zveřejnit. Hráčům bylo řečeno, aby je nezveřejňovali. Většina jejich příbuzných se o tom nezmíní. Žádné z médií se na tuto otázku neptá.“

Daily Mail 28. ledna uvedl, že manažer Sunderlandu Lee Johnson naznačil, že za vyřazením jeho brankáře Lee Burgeho ze hry se „zánětem srdce“ může být injekce Covid, a řekl, že „po těchto injekcích se to stává často“. O dva dny později klub potvrdil, že Johnson byl propuštěn. „Vytvořte si vlastní závěry, proč by klub vyhodil manažera, který se stará o své hráče“, napsal Good Sciencing.

Víme, že existuje celosvětová snaha o to, aby tyto informace zmizely, takže už jen tento fakt nám říká, že je třeba je shromáždit, prozkoumat a uložit, aby se na ně mohli podívat další výzkumníci a zjistit, zda existují nějaké užitečné vzorce… Velmi si vážíme sportovců uvedených v tomto seznamu, kteří potvrdili, co se jim stalo, aby byla známa pravda. Záleží jim na jejich kamarádech sportovcích, i když klubům, jejich sponzorům, médiím a politikům jde hlavně o peníze.

ZDROJ (PŘEKLAD)

Příspěvek byl publikován v rubrice Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *