V Melitopolu stojí Ukrajinci obrovské fronty na ruská občanství a ruské cestovní pasy

Zkáza Ukrajiny je zpečetěna: Zánik Ukrajiny již chystá i Washington, Joe Biden uposlechl Henryho Kissingera!

Zatímco západní média včetně těch českých a slovenských neustále informují o Ukrajině jen z pohledu Kyjeva, samotná Ukrajina nastoupila cestu institucionálního rozvratu a rozkladu.

V Melitopolu stojí Ukrajinci obrovské fronty na ruská občanství a ruské cestovní pasy, které zajišťují nárok na ruské důchody, ruské zdravotní pojištění, ruskou nemocenskou, přístup na ruské školy a další běžné benefity, kterých se Ukrajincům s ruským etnickým původem 8 let od státního převratu v Kyjevě nedostávalo! Zkáza Ukrajiny je zpečetěna, vlastní obyvatelstvo už nevidí v té zemi žádnou budoucnost pro více než polovinu obyvatel Ukrajiny, kteří mluví rusky! Zánik Ukrajiny již chystá i Washington, Joe Biden podle informací uposlechl Henryho Kissingera!

Zatímco západní média včetně těch českých a slovenských neustále informují o Ukrajině jen z pohledu Kyjeva, samotná Ukrajina nastoupila cestu institucionálního rozvratu a rozkladu. V Záporožské oblasti v Melitopolu začaly ruské úřady ve zrychleném procesu poskytovat Ukrajincům s ruským etnickým původem ruská občanství spolu s cestovními pasy Ruské federace. K žádosti stačí předložit jakýkoliv ukrajinský doklad potvrzující bydliště v Záporožské oblasti. Před jedinou kanceláří v Melitopolu se stojí pořadníkové fronty podobně jako v Československu se stály fronty v pořadníku na nový automobil. V tomto případě se lidé ve frontě střídají, aby se dostali k ruskému občanství.

Ukrajina jako země se zhroutila sama do sebe jako nefunkční stát, který 8 let zločinně vedl vojenské operace s cílem zabíjet vlastní obyvatele na Donbasu jenom kvůli tomu, že vyslovili nesouhlas a odpor se státním převratem v Kyjevě na začátku roku 2014. Nesouhlasili s násilným svržením demokraticky zvoleného prezidenta. Za to si vysloužili dvě trestné vojenské operace, které za 8 let pozabíjely na Donbasu 14 000 Ukrajinců ruského etnického původu, z toho téměř 1 000 dětí.

Tento zločin zbrocený krví ulpívá i na vládách České republiky, Slovenska, Polska a všech zemí tzv. Kolektivního Západu, které Kyjevu a jeho nelegitimní juntě celých 8 let tolerovaly a přehlížely masakrování vlastního ukrajinského obyvatelstva na Donbasu. Zločiny, které by se staly předmětem válečného tribunálu v Haagu, pokud by tento zločin provedla na svém obyvatelstvu jakákoliv jiná země v Evropě.

Ale protože tuto 8 let trvající genocidu páchala kyjevská junta sponzorovaná Kolektivním Západem a dokonce vládami ČR a Slovenska, tak po celou dobu všichni západní politici mlčeli, západní média mlčela, a jediný, kdo nemlčel, byl Aeronet a s ním kolektivní zpravodajská alternativa svobodně a spravedlivě smýšlejících občanů v celé Evropě. Nesmíme našim politikům nikdy zapomenout, čeho se dopustili, na jakých zločinech Kyjeva na Donbasu se spolupodíleli od roku 2014, a to svojí politikou, politickou podporou, finanční podporou Kyjevu, dodávkami zbraní, munice, válečných zařízení a dalších prostředků určených k dalšímu a dalšímu zabíjení ukrajinských občanů na Donbasu po celou dobu 8 let!


Kolektivní Západ kryl 8 let trvající genocidu na Donbasu
a výsledkem jsou obrovské fronty Ukrajinců na ruská občanství

Pozn.: zvuk zapněte pod oknem videa vpravo dole (ikona s přeškrtnutým reproduktorem)

Viz frontu na ruské občanství v Melitopolu ZDE


Přijde den, kdy jednou tyto zločiny našich vlád budou souzeny před tribunály stejně, jako byli nacisté souzeni před tribunálem v Norimberku. Tyto zločiny nebudou nikdy zapomenuty, ani ti, kteří se na nich podíleli či spolupodíleli. Podpora nacismu, zabíjení lidí na Donbasu, fyzická genocida, sociální teror a útisk, jazyková genocida a zákaz používání ruštiny na úřadech, ve školách a v obchodním styku na Ukrajině, přestože rusky na Ukrajině mluví více než polovina obyvatelstva a samotná ukrajinština je menšinovým jazykem na Ukrajině.

Kyjev prováděl systematickou genocidu
a mazání stop po všem ruském na Ukrajině

Junta reprezentovaná současným prezidentem dovedla Ukrajinu do stádia likvidace a rozkladu, protože vyvolala svojí činností válku proti všemu ruskému na Ukrajině, a to do takové míry, že dokonce zakázali tisk ruských knih, časopisů a novin ve všech regionech na Ukrajině, pokud tištěná publikace současně nevyjde i v ukrajinštině, kterou mluví jen malá část Ukrajinců na západě Ukrajiny a v okolí Kyjeva. Ekonomická likvidace rusky psané literatury na Ukrajině, protože žádný vydavatel si nemůže dovolit vydávat náklad, kdy jeho jedna jazyková mutace se nikdy neprodá, protože texty jsou určeny pro rusky mluvící čtenáře v oblastech s ruským etnickým obyvatelstvem.

Jednalo se tedy o pokus o vymazání ruského jazyka a literatury z Ukrajiny, což je forma genocidy. Genocida fyzická je totiž vždy doprovázena i genocidou kultury a jazyka, stejně jako nacistům nestačilo ve 30. letech v Německu zavírat Židy do koncentráků, museli i pálit knihy, tiskoviny, zavírat školy, prostě genocida je výmaz etnika spolu se stopami o jeho existenci, což je písmo, jazyk, knihy a kultura.

Tyto zločiny celých 8 let kryl Kolektivní Západ. Nikde ani slovo o tom, co ukrajinská armáda zakopaná na Donbasu po celých 8 let dělá v tom prostoru vlastním obyvatelům, vlastním Ukrajincům, kteří se provinili jenom tím, že mluví rusky a v roce 2014 řekli hlasité NE provedenému a Západem financovanému státnímu převratu v Kyjevě! Ani jeden český nebo slovenský vládní politik dodnes neodsoudil Kyjev za genocidu Ukrajinců na Donbasu, která tam probíhala celých 8 let. A dnes máme situaci, kdy Ukrajina končí a rozpadá se, přičemž její rozpad povede k destabilizaci celé Evropy!

Henry Kissinger změnil postoj Bílého domu k Ukrajině!

Podle posledních informací z americké alternativy a americké divize Epoch Times, se americký prezident Joe Biden rozhodl poslechnout Henryho Kissingera a dostal instrukce k zahájení ukrajinské remise. Kissingerův projev na fóru v Davosu padl podle všeho na úrodnou půdu. Ukrajinská remise je nové označení Bílého domu pro urovnání konfliktu na Ukrajině pomocí etnického rozlomení Ukrajiny na ruskou část a ten zbytek, který se ale bude možná následně dále rozlamovat.

V první fázi bude zahájeno rozdělení Ukrajiny na ruskou a tu ostatní část, což bylo právě zahájeno v Melitopolu. Rusové si podle všeho osvobozená území připojí k Rusku ve zrychleném procesu, ale není dosud jasné, jakým řezem bude toto lámání probíhat. Nejpravděpodobnější je rozlomení podle etnického klíče, kde je více než 50 % etnických Rusů, ale v tom případě by Kyjev přišel o přístup k Černému moři a ztratil by Oděskou oblast a rovněž na jihu i několik oblastí na západním břehu Dněpru. Podle amerických tajných služeb chce Moskva vést válku podobně dlouho jako byla válka v Čečensku, která trvala rovných 10 let. A na to se dnes zapomíná.

V Čečensku vítězem bojů byly jednotky Ramzana Kadyrova. Přesně toho Kadyrova, jehož jednotky vyčistily Mariupol a nyní vytlačují ukrajinské neonacisty z kotle v Severodoněcku stejnou taktikou jako v Grozném v Čečensku. Ruská armáda nejprve provede dělostřeleckou, raketovou a termobarickou přípravu a jednotky Ramzana Kadyrova potom dům od domu po dobu několika týdnů začišťují ulici po ulici, postupně, krok za krokem. V Grozném a několika dalších čečenských městech to trvalo 10 let. Proto výroky mluvčích Kremlu a ruských ozbrojených sil o tom, že Ruská armáda je připravena bojovat na Ukrajině i 10 let, nejsou nijak nadnesené, a to ani omylem. Rusko takto dlouho už bojovalo.

Kissinger však v Bílém domě má zjevně stále velký vliv a neoconům i globalistům je už teď jasné, že ruský medvěd se zvedl z brlohu a začal řádit způsobem, že už je jasné, že Ukrajina ten tanec v celku nepřežije. A tím je to dané. Dobře si pamatujte, že Rusové jsou vždycky mezi Slovany první, kdo je na řadě k likvidaci. Ostatní slovanské národy půjdou hned v řadě po nich!

Celých 8 let Kyjev vraždil ukrajinské etnické Rusy a celou dobu mlčela OSN, mlčely lidskoprávní neziskovky, mlčela Evropská unie, mlčela média, mlčeli západní novináři. Mlčeli na upálení etnických Rusů v domě odborů v Oděse 2. května 2014, mlčeli na zabíjení civilistů na Donbasu při dvou vojenských operacích ukrajinské armády proti vlastnímu obyvatelstvu.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kauza Ukrajina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *