Planeta Lockdown: mimořádný dokumentární film o koronafašismu

Mluvili jsme s některými z nejchytřejších a nejodvážnějších mozků na světě, včetně epidemiologů, vědců, lékařů, právníků, protestujících státníků a prince. Tyto odvážné duše měly odvahu říkat pravdu navzdory všemu a inspirovat nás, abychom udělali totéž. Musíme mít odvahu překonat svůj strach. Jakmile se nám to podaří, bude to pokaždé snazší.

Naplánovaná psychologická operace pod názvem C-19 nám jasně ukázala, jakým způsobem je možné v moderní době ovládnout celospolečenské procesy na planetě Zemi.

Znovunastolená fašistická ideologie podpořená vládní tyranií a ztrátou základních lidských práv a svobod, zmasakrovala během psychologické operace C-19 stamilióny lidských životů po celém světě.

Některé vlády využily COVID jako příležitost k zahájení eutanazie pro starší a zdravotně postižené osoby, aby se zbavily ekonomické zátěže, aby se zbavily těch, kteří si ještě pamatují minulost. 

Následná „povinná“ vakcinace experimentální vakcínou má za následek „řízenou“ depopulaci, která v tuto chvíli probíhá na celém světě. Data o neskutečném množství negativních účinků a zdravotních problémů, které tato experimentální vakcína způsobuje, vyplouvají postupně na povrch a zaplňují stránky zahraničních časopisů a webových stránek.

Je potřeba detailně odhalit strůjce této psychologické a vražedné války proti lidskému pokolení, a postavit je před mezinárodní soudní tribunály, které za pomoci průkazných materiálů vynesou konečné rozsudky. Jsme přesvědčeni, že mezi námi stále existují neúplatní lidé, kteří budou v těchto mezinárodních soudních procesech postupovat čestně a budou se snažit hájit základní lidská práva a svobody.

Závěrem si zde dovolíme citovat šéfa Světového ekonomického fóra a Transhumanistického „věrozvěsta“, Klause Schwaba:

„Pandemie nám dává tuto šanci: představuje vzácnou, ale úzkou příležitost k zamyšlení, přehodnocení a přenastavení našeho světa.“

Děkujeme vám tímto p. Schwab, že se snažíte před lidstvo postavit pomyslné „zrcadlo“ uvědomění. Můžete si být naprosto jist, že lidská duchovní energie, která ozařuje vaši temnou Transhumanistickou vizi světa, bude neustále sílit a zvyšovat svoji hodnotu. Vaše myšlenky budou zaznamenány do vědomí a již navždy budou sloužit budoucím generacím, jako odstrašující a alarmující případ lidského selhání a nadřazenosti.

Viz VIDEO

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Planeta Lockdown: mimořádný dokumentární film o koronafašismu

  1. Ivanka napsal:

    Citát: „Fašismus neslibuje lidem nic jiného než návrat do doby kamenné.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *