Alex Jones (INFOWARS): Plán elit na globální genocidu do r. 2030

German Gref: ruský Bill Gates

Informace v následujícím videu se může pro nezasvěcené zdát jako nemožný výmysl. Avšak při hlubším pohledu na věc se ukazuje, že video říká byť strašlivou, ale přece jen ryzí pravdu. Vše započalo ještě před vypuknutím kauzy C-19, když šéf ruské Spořitelny německý bankéř German Gref prostřednictvím s.r.o. „Imunotechnologie“ se nechal skrze média slyšet, že nechá naočkovat Rusy, aby pak řídil jejich populaci (zdroj).

ÚV KSRF již v září 2019 obvinil šéfa ruské Spořitelny Germana Grefa
z fašismu za myšlenku „odříznout“ šest miliard lidí (zdroj)

Šéf ruské Spořitelny německý bankéř German Gref popsal muže budoucnosti. Podle jeho názoru, bude mít tři povinné vlastnosti: vysoký stupeň kreativity, vyspělé systémové myšlení a schopnost dosáhnout výsledků. Zároveň projde tímto trojitým sítem výběru, podle něj, jen velmi malá část lidstva, píše RIA Novosti.

Bankéř German Gref prohlásil: Ze sedmi miliard Pozemšťanů bude proto šest miliard zrušeno.

První náměstek Výboru pro národnostní záležitosti Státní dumy, člen KSRF Valerij Raškin vyjádřil své rozhořčení nad podobnými výroky šéfa ruské Spořitelny slovy: „On už dočista ztratil lidskou tvář!“ Za éry, řekněme, Lomonosova, by se do této kategorie moci Gref nikdy nedostal, musel by být zničen. Každý takový projev připomíná něco fašistického, hitlerovského. Podle výběru barvy vlasů, očí, velikosti nosu, lícních kostí a zda prochází rámem nebo ne. To jsou hrozné věci. Bohužel, Gref se tam už posouvá a začíná myslet ve zcela jiných kategoriích moci a morálky. Pravděpodobně se už cítí neotřesitelný na svých pozicích, protože je tam stále držen díky státní moci.

Slyšel jsem vystoupení G. Grefa ke školství, když se divoce rozčiloval, že obyvatelstvo musí být gramotné. A říkal obludné věci, že obyvatelstvo by mělo být naopak negramotné, pak by se teprve snadno ovládalo. Doslova řekl, že když bude obyvatelstvo gramotné, mohlo by se uchýlit k revoluci. A proto bankéř German Gref kádruje společnost, kdo má žít a kdo umřít, odejít do světa jiného, do zapomnění, ale z jeho vůle, rozhořčil se komunist. poslanec Raškin. Gref mj. navrhl snížení stavů policistů s odůvodněním, že zločinci se množí sami.

Poslanec Raškin popsal vlastní představu o osobě budoucnosti. Podle něj bude klíčovou otázkou v rozvoji lidstva nejen hodnota vzdělání, ale i jeho dostupnost, člověk budoucnosti musí být vysoce vzdělaný, musí vstřebat znalosti. A měl by dostat takovou příležitost, získat vzdělání zdarma, aby ho mohl zvládnout a aplikovat ve svém životě. Vzdělání musí být charakterizováno doprovodnými vlastnostmi, jako je laskavost, přátelství, musí si uvědomit, že není sám na Zemi. Lidstvo musí najít možnosti společného bytí. Nikdo neví, kdy se objeví talent každého občana. Může se otevřít v pěti letech, ale i ve 105. Důležité je, aby byla možnost vstřebat to nejlepší ze vzdělání, kultury, tradic, zdůraznil Raškin.

Připomeňme, že na začátku září 2019 German Gref řekl, že chce zrušit školní zkoušky. Podle něj kvůli takovému systému ověřování znalostí odcházejí děti ze školy handicapované. Myšlenku přehodnotit formát školních zkoušek podpořil prezident Ruské vzdělávací nadace Sergej Komkov. Někteří učitelé jsou ale k Grefově návrhu skeptičtí. Tak, zasloužilý učitel Ruska Jevgenij Jamburg řekl, že v tomto případě by měl být spíše zrušen šéf Sberbanky Gref, a ne pohovory při přijímání do práce, včetně školních zkoušek.

Alex Jones podává krátké vysvětlení plánu elit na globální genocidu, ve které má zahynout až 6 miliard lidí do roku 2030. ⁣Vládnoucí elita vás chce mrtvé!

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Alex Jones (INFOWARS): Plán elit na globální genocidu do r. 2030

  1. admin napsal:

    Máte plnou pravdu.

    Bohužel však, v politice platí nepsaný zákon, že pokud vládnoucí tyran vidí ve volbách svou podporu, o to více národu zatne. Jinak řečeno, vyvstává naprosto klíčová otázka: PROČ národ stále dokola volí jednu a tutéž bandu tyranů?

  2. Anonym napsal:

    Takové blbé nápady můžou mít jen egoisti hrající si na Boha. Riskovat úplné zničení lidstva. Komunisté by řešili přelidnění politikou jednoho dítěte. Nikdy by si takhle nezodpovědně nezahrávali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *