Portugalsko: Nejvyšší proočkovanost dospělých v EU proti C-19, současně nejvyšší úmrtnost v EU

Pamatujete si, jak se někdy na podzim chlubila mainstreamová média vzorovým proočkovaným Portugalskem a dávala nám jej za příklad? Jak korporátní pisálci upozorňovali na to, že mají údajně nejnižší nákazu, a když začala být nákaza v zemi vysoká, tak tvrdili, že mají malou úmrtnost?

Tak věřte, že nyní se raději bude mainstream tématu „vzorové Portugalsko“ vyhýbat. Portugalsko se totiž dostalo do situace, kdy s jejich 98 % proočkovaností dospělých vedou nejen co do počtu „otečkovaných“, ale také co do počtu úmrtí. Nadúmrtnost je tam totiž tak vysoká, jako nikde jinde v EU…

Téměř každý dospělý obyvatel si vyzvedl svůj genový koktejl v Portugalsku: míra proočkovanosti na covid je hrdých 98 procent. Tato takzvaná úspěšnost se však neprojevuje ve sníženém počtu případů a nelze se těšit ani na nízkou úmrtnost v zemi. Naopak: Portugalsko se v současnosti potýká s nejvyšší nadúmrtností v Evropě.

O obrovském nárůstu pozitivních testů v Portugalsku, který je obecně připisován novým variantám, se již psalo dokonce i v některém mainstreamu, ostatně, strašit covidem je třeba, abychom byli připraveni na další kolo restrikcí. Nicméně o tom, jak je to v Portugalsku s úmrtností již média zarytě mlčí.

V celé Evropě tak bylo propuknutí infekce v Portugalsku použito přímo k vystrašení lidí, i když Jižní Afrika už dávno ukázala, že nové mutace jsou z velké části neškodné. Přesto v Portugalsku přibývá hospitalizací a úmrtí, jak také informoval The Guardian.

Úmrtnost se však nezvyšuje pouze v souvislosti s virem: zpráva ministerstva zdravotnictví a institutu Ricarda Jorgeho zjistila, že „úmrtnost ze všech příčin je nad očekávanými hodnotami pro sezónu.“ Údaje z webu EuroMOMO, které ukazují nadměrnou úmrtnost zemí v Evropě a umožňují srovnání, ve skutečnosti ukazují, že zdaleka nejvyšší nadúmrtnost má v současnosti Portugalsko.

Následující graf ukazuje, že úmrtnost tam v roce 2022 byla nejen po většinu času nad normálním rozmezím (šedé pozadí), ale již několik týdnů byla „podstatně“ zvýšena (nad červenou přerušovanou čárou). Od 22. týdne došlo k extrémnímu nárůstu, který žádná jiná partnerská země EuroMOMO nevykazuje:

Nadúmrtnost za 24. týden: zde je viditelně vyšší už i v Německu. Navzdory nejvyšší proočkovanosti z celé EU spolu s Portugalskem. Takže?

Aktuální údaje ještě nejsou kompletní kvůli možným zpožděním ve vykazování, již nyní však dávají důvod k obavám. Nárůst úmrtí v Portugalsku pravděpodobně nebude způsoben pouze rostoucími respiračními infekcemi – podle pohádek, vyprávěných rádoby odborníky a uplacenými médii a politiky má být populace v Portugalsku údajně před Covidem „chráněna“.

Kde je tedy ta jejich údajná „ochrana očkovaných před úmrtím“? Nebo tato vysoká úmrtnost v nejproočkovanější evropské zemi je jen nějaká náhoda? Vždyť to přece znáte, podle korporátních médií a odborníků placených vakcinačními firmami jako obvykle zde nic s ničím nesouvisí…

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Portugalsko: Nejvyšší proočkovanost dospělých v EU proti C-19, současně nejvyšší úmrtnost v EU

 1. Anonym napsal:

  je to psychoh jak pro očkovane tak pro neockovane kteři maji blizke ockovane.

  • admin napsal:

   Plně s Vámi souhlasím, je to opravdu tak. Zejména, když u těch očkovaných lze vypozorovat dva problémy:

   ►Očkovaní jsou potenciálně nebezpeční pro ty zdravé, tj. s přirozenou imunitou danou nám všem Shůry.
   ►Psychika očkovaných je viditelně jiná oproti předkovidové době. Zdá se, že názory o vlivu genových vakcín na lidské duševno až tak od věci nejsou. Jinak řečeno, nejen sdělováky mají psychologický vliv, něco jako psychotropní látky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *