K nizozemským farmářům se po celé Evropě začínají přidávat i další zemědělci

Plány na vyvlastnění se netýkají jen holandských farmářů, kterých se to dotklo jako prvních. Týkají se všech farmářů na území EU, která se snaží plnit plány Velkého resetu pod rouškou nesmyslné „uhlíkové politiky“. První nizozemští farmáři, kteří byli vyvlastněni, nakonec neměli na vybranou – a týkat se to má i dalších, celkem třetiny všech zemědělců v Nizozemsku.

Jak nizozemští farmáři zjistili, tak vyvlastněné pozemky jsou určeny pro účely žadatelů o azyl, tedy opět se potvrdilo, že výměna obyvatel není žádnou konspirační teorií. Stejně tak se potvrzuje, že plány „uhlíkové neutrality“ jsou jen záminkou pro vyvlastňování majetků – a to nejen zemědělců.

Další a další evropské země nyní hlásí stávky zemědělců, přičemž mimo protestů proti vyvlastňování a škodlivé zelené politice EU, protestují i proti zdražování a sankcím, které ničí především evropské obyvatelstvo.

K demonstracím nyní dochází také v Itálii, Španělsku, Polsku nebo Německu a podle všeho se mají přidávat o tomto víkendu i další země EU. Na mnoha místech se k zemědělcům přidávají i další občané, zejména pak ti, kdo ví, že tato politika je namířena proti všem – nejen proti zemědělcům. Jíst se musí a ne každý se jen třese na hmyz a laboratorní maso či GMO plodiny od Monsanta. Přesně to je totiž cílem likvidace evropských zemědělců.

Spolupráce mezi německými a holandskými farmáři začala minulý týden, když němečtí farmáři podpořili Nizozemce při blokádě německo-nizozemské hranice u De Lutte. Solidarita mezi zemědělci, která vysílá silný signál vládám i EU: K holandským zemědělcům se přidali i polští, italští, španělští nebo němečtí farmáři.

Polští farmáři se také zapojili do boje a ve Varšavě demonstrují proti politice své vlády. „Máme toho dost. Nenecháme se okrást“, je slyšet, jak jeden z demonstrantů křičí do megafonu. Protesty v Nizozemsku zaujaly také ředitelku Polského zemědělského institutu Moniku Prezeworskou, která říká , že vláda si musí být vědoma toho, co se děje, a dodává, že nizozemská vláda zachází s farmáři jako s „teroristy“. „Střelba do traktorů protestujících farmářů v Nizozemsku představuje novou úroveň západní demokracie“, řekla. 

A tyto pro zemědělce likvidační plány nerealizuje pouze EU, také oddaný slouha WEF Trudeau plánuje něco podobného v Kanadě, kde se již chystají protesty v duchu evropských farmářů…

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: K nizozemským farmářům se po celé Evropě začínají přidávat i další zemědělci

  1. Anonym napsal:

    Citát: „Vraždí-li kdo národy, neujde oku Božímu !!!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *