Mgr. Marek Adam: Proslov v Trocnově, rodišti Jana Žižky, našeho středověkého vojevůdce

Je pro mě velikou ctí, že mohu,

osobně i jménem politického hnutí Aliance národních sil, spolupracovat s Klubem českého pohraničí. S Aliancí národních sil pojí KČP dnes především společný zájem o střežení odkazu druhého československého prezidenta, Dr. Edvarda Beneše.

Budeme společně bránit historickou pravdu.
A budeme tak činit srdcem i štítem.

Žijeme v současné době v epoše přepisování, ba přímo převracení dějin. To je doprovázeno i převratem mravních hodnot. Z vrahů a vlastizrádců se aktuálně dělají novodobí hrdinové. Zatímco ze skutečných vlastenců a hrdinných obránců vlasti se, aktuálně, na politickou objednávku, buduje obraz „vrahů majících krev na rukou“.

To bohužel platí napříč celými dějinami. Je tedy pošlapáván i obraz a odkaz Jana Žižky, v jehož rodišti se dnes scházíme. Trocnov představuje místo symbolické a místo energické. Právě zde je nanejvýš nutné hlasitě apelovat na trend protinárodního přepisování dějin!

Chci však důrazně upozornit na fakt, že tento trend je pouze dočasný! Pravda zvítězí! A my jsme pro vítězství pravdy nuceni vstoupit do nového boje, ne náhodou připomínajícího soudobou vlasteneckou válku.

Jsme s Vámi společně na jedné lodi. A my Vás v boji za historickou pravdu aktivně podpoříme. Pojďme společně formulovat hlavní úkoly nové doby a pojďme je společně realizovat! Aliance národních sil přišla v letošním roce s projektem Po stopách pravdivé historie druhé světové války. V rámci naší činnosti pečujeme o památníky nejen sovětských vojáků, i když právě ty považujeme za nejvíce ohrožené.

Jsme svou činností trnem v oku soudobým vlastizrádným elitám. Ale úspěšně ovlivňujeme informační pole, a toto působení nyní pokládám za podstatný výsledek.

Mohou nás nenávidět, mohou námi pohrdat, ale jedno musí vzít na vědomí:
Musí vzít na vědomí, že je tu síla bránící pravdu dějin.

ZA TÁBOR MÍRU A VLASTENECKÉHO SOCIALISMU!

Mgr. Marek Adam
Aliance národních sil
České mírové fórum

V Trocnově 9. července 2022


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dějiny a současnost se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Mgr. Marek Adam: Proslov v Trocnově, rodišti Jana Žižky, našeho středověkého vojevůdce

  1. Marek Adam napsal:

    Jen pro doplnění: Šlo o akci hraničářů, jejich setkání v Trocnově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *