Petra Rédová: Moravské pozdravení, pane Rakušane

Cíleně nepíši „Vážený”, neboť si Vás nevážím a nepoužívám slovo ministře, protože Vás za svého ministra vnitra nepovažuji, ba naopak.

Před více než týdnem jsem se účastnila akce, kdy jsme řekli dost, sundali ukrajinskou vlajku a dali naši. Pan Rakušan nás nazval šváby, které hodlá ztotožnit. Ztotožnila jsem se mu sama.

Moravské pozdravení, pane Rakušane,

Dovoluji si citovat Vaše slova:

Ten mnou nově založený protiteroristický a protiextremistický útvar má mj. i za úkol zabránit podobným excesům, jaký se stal v Brně. Je nepřípustné, aby banda proruských švábů dehonestovala symbol okupovaného státu. NCOZ ztotožní všechny účastníky a bude je nadále sledovat…

Vaše slova jsou výsledkem namyšlené arogance obyčejného učitele, který by měl vrátit diplom, protože nejen zapomněl historii, ale zapomněl, jakou vlajku má jeho vlastní země. Není se pak čemu divit, že to naše školství vypadá, jak vypadá, pokud ho reprezentují lidé, jako Vy.

Nepovažuji se za švába a už vůbec ne proruského. Nemám problém se Vám ztotožnit, protože na rozdíl od Vás vím, kam patřím, kdo jsem a neschovávám se za ministerské křeslo, na které Vy nepatříte a věřím, že už to většina Čechů pochopila. Moc dobře víte, že důvěru jste ztratil a stal jste se jedním z nejvíce nenáviděných mužů současné vlády. Místo, abyste využil politiku ve prospěch lidí, zneužil jste ji v manipulace, lži a rozkrádání našeho státu. Měl byste okamžitě odstoupit spolu se svými zkorumpovanými kolegy a neschovávat se za alibismus, v podobě výmluv proruských věcí, švábů apod. Jediné šváby, které vidím, jsou ti, kteří se pohybují v poslanecké sněmovně. Tam bych doporučovala poslat deratizační tým, a nebo tým, který jste vytvořil, abyste odvedl pozornost jinam.

Onu osudnou neděli jsem byla na místě, kde jsme sundali ukrajinskou vlajku a dali tam moravskou orlici. Pokud jste zapomněl, jak vypadá znak, doporučuji Google, rád napoví. Nic ruského na této akci nebylo. To jen lid, který jste podvedl, řekl dost. Chcete-li někoho stíhat, otočte se do zrcadla, následně ke své straně. Tam bych doporučila začít.

Co se týká lidí na akci, byli tam zdravotníci, umělci, běžní lidé, ale i důchodci. A všichni měli více odvahy a rozumu než Vy, kdy budete mít. A pokud bych se měla ztotožnit, abych ušetřila peníze daňových poplatníků, které Vy vyvedete zase jinam, tímto tak činím. Pracuji v profesi zdravotníka přes 20 let. Pečuji o lidi různých národností a vždy se snažíme o maximum, tedy zachránit život a dát příbuzným naději, že se jejich milovaní uzdraví. Nerozlišujeme statusy pacientů a všem poskytujeme stejnou péči!

Za své praxe jsem zažila už mnoho, ale Vy jste exemplární složení vlády, které jde proti svému lidu, okrádá ho na úkor jiné menšiny. Zatímco českému občanu je odmítnuta pomoc s doporučením, aby prodal auto, nebo požádal rodiče, občanům Ukrajiny se dá vše a nikdo neřeší, že si přijeli s třemi pasy, v luxusním voze a válečnou zónu neviděli ani z rychlíku.

Pokud zde někdo zaslouží stíhat, je to tahle vláda, která se dopustila vlastizrady a denně dokazuje, že se neštítí ničeho. Můžu Vás ujistit, že Vaše zastrašování na nás neplatí a nikdo se Vás nebojí. Bez svého křesla byste byl nikdo. Vy jste selhal na celé čáře.

Jako maminka, manželka, kamarádka, občan této země, budu i nadále bránit naši zemi před lidmi, jako jste Vy. Před lidmi, kteří zapomněli, kdo jsou, kam patří. Projela jsem několik zemí v rámci EU, nikde není taková posedlost po ukrajinských vlajkách, nikde nerozkrádají stát na úkor svých občanů. Pomáhat se má vždy z nadbytku, nikoliv z nedostatku a chudoby, do které nás SPOLU dostalo. Vaše heslo „spolu dáme Česko dohromady“ se změnilo v realitu „spolu zničíme a rozkrademe Česko“. Pokud Vás přestal bavit náš lid, nelíbí se Vám, co vybudovali naši předkové a ztratil jste hodnoty, které z Vás dělaly našeho občana, doporučuji obrátit se na ukrajinskou ambasádu. Věřím, že Vám najdou vhodnější bydlení na jejich území. Určitě bych Vám doporučila přestat používat telefon, notebook a všechny přidružené věci, neboť jsou „made in China“ a jak známo, Čína je velkým podporovatelem Ruska. V opačném případě mlčte a přestaňte urážet lidi, kterým, Vy, nesaháte ani po kotníky.

Z brněnské metropole, se vztyčenou hlavou, lvím srdcem a českou odvahou Ztotožněná Petra F. Rédová, zdravotní sestra specialistka

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza Ukrajina, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Petra Rédová: Moravské pozdravení, pane Rakušane

 1. Ema ČERVÁKOVÁ napsal:

  Jsem šťastná, že existují lidé jako jste Vy. Léta se v našem národě ubíjí vlastenectví. Je mi 88 let, už se k vám nemůžu aktivně přidat, ale mám radost, že jste!

  • admin napsal:

   Vážená paní Červáková,
   přeji Vám příjemný sobotní, stále ještě červencový večer.

   Za Vaše vskutku krásná a podnětná slova Vám vyslovuji vřelé DÍKY. Nestává se v dnešní pohnuté, řekl bych spíše šílené době, aby si lidé předávali vzájemné pochopení a úctu. Vy jste jedna z nemnohých a světlých výjimek. Má nejhlubší poklona!

   P.S.
   Svými slovy jste mě jen posílila v přesvědčení, že boj nás, opravdových vlastenců, stále ještě má svůj smysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *