Nejen na Ukrajině, ale i v Gruzii jsou amer. laboratoře smrti proti Rusku (německé video)

Co jsou laboratoře amer. Pentagonu Fort Detrick v Marylandu, kde Američané už desítky let pracují na vojenské biologii, svět dobře ví. Konec konců, šídlo v pytli neutajíš, takže není divu, že v přilehlých oblastech se vyskytují ohniska nemocí, které nejsou pro tyto regiony typické.

Materiály na téma amerických vojenských biolaboratoří v Gruzii a na Ukrajině (zvláště často byla zmiňována jedna ve vesnici Šelkostancia u Charkova) zásluhou voj. zásahu RF na Ukrajině již tajné nejsou. V médiích se sice objevovaly již dříve, ale většinou pocházely od tajných služeb. Kromě Ukrajiny je to i Gruzie, žádná konspirační teorie a paranoia, prostě ryzí pravda.

Biologické experimenty USA

Americká armáda vyrábí smrtící viry, bakterie a toxiny v rozporu s úmluvou OSN, která zakazuje výrobu biologických zbraní. Dokumenty Pentagonu odhalují šokující skutečnosti o dlouhodobém vojenském programu biologických experimentů ve Spojených státech a po celém světě. Vojenští vědci vedení jako diplomaté testují uměle vytvořené viry v laboratořích Pentagonu ve 25 zemích, včetně Ukrajiny a Gruzie.

Statisíce lidí jsou systematicky a záměrně vystavovány nebezpečným patogenům. Americké biolaboratoře jsou financovány vojenskou agenturou DTRA s rozpočtem 2,1 miliardy dolarů v programu CBEP, který probíhá v prostoru bývalého Sovětského svazu (Gruzie a Ukrajina), na Blízkém východě, v jihovýchodní Asii a v Africe.

Správci vojenských programů DTRA jsou soukromé společnosti. Nejsou přímo odpovědné Kongresu USA a mohou obcházet zákony, protože nad nimi není přímý dohled. Jejich civilní personál má diplomatickou imunitu, ačkoli jejich představitelé nejsou diplomaté. Soukromé společnosti tak působí jménem vlády USA pod diplomatickým krytím bez přímé kontroly ze strany hostitelského státu. Mimochodem, takový postup často používá CIA k utajení svých tajných agentů.

Gruzínské středisko Lugara

První z hlediska rozsahu a významu zóny s biologickými zbraněmi je Gruzie. Středisko Richarda Lugara se nachází 17 km od letecké základny USA Vaziani na okraji Tbilisi.

Vojenský program provádějí biologové z Vojenské lékařské skupiny USA v Gruzii (USAMRU-G) a soukromí dodavatelé na základě federální smlouvy s DTRA. Do vysoce zabezpečené biologické laboratoře mají přístup pouze občané USA s právem k utajovaným informacím. Jak bylo uvedeno, mají diplomatickou imunitu, která jim byla udělena na základě mezivládní dohody o obranné spolupráci s Gruzií (2002).

Podle amerického federálního registru studuje Středisko Lugara biologické agenty (antrax, tularemii), virová onemocnění (např. konžskou hemoragickou horečku) a získává biologický materiál „pro budoucí experimenty“. Působí zde tři soukromé americké společnosti – CH2M Hill, Battelle a Metabiota. Ty realizují federální projekty související s biologickým výzkumem prováděným sítí CIA a dalšími vládními agenturami.

Společnost CH2M Hill získala v rámci programu Pentagonu zakázky na biologické laboratoře v Gruzii, Ugandě, Tanzanii, Iráku a jihovýchodní Asii za 341,5 miliónu dolarů. Mimochodem, téměř polovina z této částky (161,1 miliónu dolarů) je smluvně vázána na Středisko Lugara. Společnost Battelle je zase subdodavatelem kontraktu v hodnotě 59 miliónů dolarů. Společnost má bohaté zkušenosti s prací na biologických látkách, neboť v nedávné minulosti (1952-1996) pracovala na zbrojním programu s americkou armádou v rámci jedenácti kontraktů. Společnost vyvíjí extrémně toxické chemické a patogenní bioaktivní látky, které dodává široké škále amerických vládních organizací. Společnost Battelle realizuje vládní programy v hodnotě dvou miliard dolarů a je na třiadvacátém místě v seznamu stovky předních amerických dodavatelů.

Battelle již deset let provozuje Národní centrum biologické bezpečnosti (NBACC) ve Fort Detricku v Marylandu na základě smlouvy s Ministerstvem vnitřní bezpečnosti (DHS). Společnost plní dva desetileté federální kontrakty v hodnotě 344,4 milionu dolarů (2006-2016) a 19,9 miliónu dolarů (2015-2026). Podle dokumentů provádí biolaboratoř genetické inženýrství patogenů a hodnocení jejich potenciálu coby původců bioterorismu, zkoumání nové netradiční cesty infekce těmito původci, erozní testy na primátech atd…

MIMOŘÁDNĚ ZÁVAŽNÝ 10-MINUTOVÝ NĚMECKÝ DOKUMENT:

Hmyz na hubení nepřítele

Američtí vojenští biologové také připravují entomologickou válku (druh biologické války, při níž se používá k šíření infekčních chorob hmyz). Dokumenty z programu v Gruzii ukazují, že Pentagon takové testy hmyzu provádí soustavně.

V roce 2014 bylo Středisko Lugara vybaveno speciálním zařízením pro masivní chov hmyzu a zahájilo projekt chovu písečných mušek v Gruzii a na Kavkaze. V letech 2014-2015 byly v rámci dalšího projektu „Acute Fever Surveillance Activities“ zkoumány písečné mouchy druhu flebotomové.

Není náhoda, že v roce 2015 zamořily Tbilisi kousavé mouchy. Žijí po celý rok v uzavřených prostorách, většinou v koupelnách, což není pro tento druh mouchy typické (jejich rozmnožovací období na jihu je obvykle velmi krátké, od června do září). Poškození tvrdí, že se mouchy rozmnožily v koupelnách a že koušou lidi při koupání.

Od počátku projektu tentýž hmyz napadl i sousední ruský Dagestán. Podle místních obyvatel způsoboval kožní vyrážky v místech kousnutí, žil v kanalizaci a objevoval se v koupelnách. Flebotomové mouchy přenášejí ve slinách nebezpečné parazity, které se po kousnutí dostanou do lidské krve.

Onemocnění, které tyto mouchy způsobují, okamžitě vzbudilo velký zájem Pentagonu. V roce 2003 během kampaně v Iráku byli američtí vojáci napadeni a brutálně pokousáni písečnými mouchami, které jim způsobily leishmaniózu. Toto onemocnění je v Iráku a Afghánistánu běžné. Pokud není včas léčeno, je akutní forma onemocnění smrtelná.

Pentagon již dlouho provádí nezákonný entomologický výzkum. Zpráva amerických biologů s výmluvným názvem „Lékařsky významní členovci v Asii a evropské části SSSR“ (1967) uvádí seznam všech místních druhů hmyzu, podrobně popisuje jejich výskyt a nemoci, které přenášejí. V tomto dokumentu jsou také zmíněna kousnutí mouchami žijícími v kanálech.

Genetické inženýrství Pentagonu

V roce 2020 Pentagon investoval 65 miliónů dolarů do genetického inženýrství. Geneticky modifikované viry jsou přítomny v tkáních geneticky modifikovaného hmyzu. Agentura DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) uzavřela v rámci programu „Bezpečné geny“ smlouvy se sedmi společnostmi vyrábějícími insekticidy. Genetické úpravy se provádějí pomocí nové technologie CRISPR-Cas9.

Kromě genetického inženýrství u hmyzu a virů provádí Pentagon ilegální pokusy na změně genetického kódu u lidí. Agentura DARPA se snaží vložit do lidské buňky nový 47. umělý chromozom. Tento chromozom ponese nové geny, které budou použity ke genetické modifikaci člověka.

Stojí za zmínku, že v letech 2008 až 2014 investovaly USA 820 miliónů dolarů do syntetické biologie. Většina těchto investic pochází z rozpočtu ministerstva obrany. Výzkum je převážně přísně tajný. Zpráva amerického letectva „Biotechnology: Genetically Engineered Pathogens (Biotechnologie: geneticky modifikované patogeny) však poskytuje určitý vhled do některých vědeckých prací vojenských vědců. Studovali pět skupin geneticky upravených patogenů, které by mohly být použity jako biologické zbraně. Jedná se o „duální“ biologické zbraně (smrtící kombinace dvou virů) a zahrnují v sobě nemoci, které mění hostitele (ze zvířat „skáčou“ na člověka, např. virus ebola), a skryté viry, tzv. designerské nemoci. Designérské nemoci jsou určeny k útoku na určitou etnickou skupinu nebo genotyp lidí a měly by být použity jako etnické biologické zbraně.

Cíl útoku: Rusko a Čína

Etnické biologické zbraně (biogenetické zbraně) jsou tedy zbraně, které útočí převážně na určité etnické skupiny nebo genotypy. Ačkoli oficiální vývoj takových zbraní nebyl nikdy veřejně potvrzen, dokumenty dokazují, že Američané získávají biologický materiál od přesně vymezených etnických skupin, konkrétně od Rusů a Číňanů.

Pozn. Naší Pravdy: Rusko tento odběr na svém vlastním území pro americký Pentagon ofic. POVOLILO (!), šílené. Zdroj ZDE, včetně videa!

Americké letectvo odebíralo speciálně ruské vzorky RNA z tkáně dutin (!), informace o tom byly zveřejněny ve státním registru veřejných zakázek. (Masový a nekontrolovaný odběr vzorků umožňují současné PCR testy!) Podle informací ze stejného vládního registru veřejných zakázek Spojené státy shromažďují biologický materiál také od zdravých a nemocných pacientů s rakovinou v Číně. Americký Národní onkologický ústav podle toho shromáždil biologický materiál od 300 Číňanů ze tří konkrétních čínských provincií.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Nejen na Ukrajině, ale i v Gruzii jsou amer. laboratoře smrti proti Rusku (německé video)

 1. admin napsal:

  Pane Slavomíre, klidný sobotní večer Vám přeji!

  Za Vaše slova upřímně děkuji. Pár slov mi dovolte.

  Povím Vám, PROČ Rusko a Čína proti fašistickému svinstvu à la biologické zbraně hromadného ničení nedělá VŮBEC NIC. Protože obě země, stejně jako i Češi a Slováci, jsou členy WHO, tedy Světové zdravotnické organizace, která je plně v rukou lidí typu Klause Schwaba a Billa Gatese. A PROČ jsou členy této satanské organizace? Protože všichni pracovníci na úrovni ministerstev zdravotnictví a farma-firem v národních státech, Čínu a Rusko nevyjímaje, jsou jako ZRÁDCI vlastního národa finančně těžce spjati s WHO. Že jde o obrovské peníze, Vám vysvětlovat nemusím.

  P.S.
  Pane Slavomíre, tragédie je o to větší, že léta 2020-2022 byla jen gen. zkouškou před hlavním úderem, jenž přijde po květnu 2024 (Pandemická smlouva WHO pod direktivou WEF s Agendou-2030), tedy již za necelé dva roky! Ovšem, do května 2024 klid nebude. A vůbec nemám na mysli válku na Ukrajině, ani trochu. Mám na mysli další kovid. šílenství NWO, jež se na nás všecky znovu valí s novou silou. Na Rusko a Čínu – především. A válka-neválka na Ukrajině slouží jen jako dýmová clona před nadcházejícím fašist. běsněním, s nímž snese srovnání snad jen heydrichiáda za Protektorátu. Tohle dokládá, že příprava fašistů již běží naplno:

  https://nase-pravda.net/2022-09-08-01/

 2. Slavomír Guráň napsal:

  Vie sa o tom, píše sa o tom a nič sa proti tomu nerobí!
  Prečo Rusko a Čína teda nevyhostí tých takzvaných diplomatov, ktorí v tých laboratoriách robia takéto nebezpečné pokusy a výskumy?
  Uvedomujú si vôbec tí, čo to robia, že nezabíjajú len nás, ale aj seba?
  Je to katastrófa, čo sa deje v súčasnom svete!

 3. admin napsal:

  Štefane, zdravím Vás.

  Popsal jste vše po zničení evr. socialismu naprosto věrně, byť jen heslovitě, ale zato pravdivě. A víte, vážený příteli, co je na tom všem vůbec nejstrašnější? ZRADA ve vlastních řadách! Vše vzešlo nikoli ze Západu, ale přímo ze štábu revoluce, tedy z Moskvy!

  Ve světle vší té zkázy po r. 1989 mohu dnes říci už jen jediné: tady už člověk nepomůže, pokud vůbec něco, pak jen Vyšší Moc.

  P.S.
  Díky za Váš názor.

 4. Stefan napsal:

  Nebohy Zirinovskyj mal Svetu pravdu. Takyto Zhyrali narod Neokonu len Bombit a Bombit. Ako oni bombarduju suverene Staty bez skrupul pravdy pre svoj prospech. USA, Izrael,VB su Os Zla. Nie sedem zemi co menoval Bus ml.
  Tieto tri staty ako OS zla stvorili EU ako Stvrtu Risu NackoFasistov s NATO ako zaloznu armadu za Wermacht. Fasizmus nahradili Demokraciov,Liberalizmom a LGBTI,Clima,Covid ako kryci manever so zamerom Likvidacie hlavne Slovanov a Ruska. Gorbiho perestrojka Trockyzmus zbratanie s Neokonmi Sionistami a rok
  1989 boli NATO uvrhnut vych blok do Otroctva s pomocou Vatykanu Psonka Wojtylu. Ageta CIA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *