Co řekl brazilský prezident Jair Bolsonaro amer. herci Leonardu DiCapriovi

Leonardo DiCaprio patří k oddaným slouhům systému, asi jako většina hollywoodských hvězd. Je jedním z žáků Klause Schwaba, neboť již roky patří k mladým globálním lídrům WEF. Už to ho předurčuje k tomu, aby protlačoval globalistickou agendu, která by se měla dotknout většiny lidí na planetě, samozřejmě vyjma těchto samozvaných „elit.“

Vloni například tato Schwabova loutka propagovala klimatickou agendu, to vše v době, kdy si DiCaprio užíval dovolené na své luxusní jachtě. Zatímco tedy lidstvo poučoval o nutnosti omezit svoji uhlíkovou stopu, jeho jachta ji zanechávala během pár dní delší, než jakou zanechá průměrný člověk za rok. To je pro tyto propagandisty typické – zatímco káží vodu, sami pijí víno.

Právě na to nyní poukázal i brazilský prezident Bolsonaro, jemuž jdou světovládné elity již nějakou dobu „po krku“ – a to zejména po jeho nedávných prohlášeních, kdy kritizoval povinnou „vakcinaci“ experimentální látkou a dokonce prohlásil, že pokud bude schválena pandemická smlouva, Brazílie ji nepodepíše a z WHO vystoupí. (Pozn. Naší Pravdy: zde je na místě si položit ZÁSADNÍ otázku – PROČ tak nechce učinit i Rusko?)

Brazilský prezident Jair Bolsonaro oplatil nepravdivá tvrzení herce Leonarda DiCapria o vypalování amazonského deštného pralesa.

Není to poprvé, co Bolsonaro kritizoval DiCapriovu bojovnost proti Brazílii. DiCaprio napsal tweet s videem, které údajně poukazuje na nárůst odlesňování v Amazonii počínaje rokem 2019. Bolsonaro kritizoval hercovy argumenty a předložil nová fakta, která vyvracejí informace, jejichž autorem je DiCaprio. Brazilský prezident také kritizoval DiCapriovo mlčení o lesních požárech, které vypukly v Evropě:

Mezi námi, je zvláštní vidět chlapa, který předstírá, že miluje planetu, věnuje více pozornosti Brazílii než požárům, které poškozují Evropu a jeho vlastní zemi. Člověk se může ptát, jestli jste posedlí mou zemí (nebo jejími zdroji), nebo jestli prostě věříte, že Brazílie je jediná země na světě.

Bolsonaro také zmínil nedávné údaje o amazonském deštném pralese, například to, že Brazílie je zemí, která zachovává nejvíce lesů na světě:

Ale neboj se Leo, na rozdíl od míst, která předstíráš, že nevidíš tím, že brilantně hraješ roli slepého muže, Brazílie je a zůstane zemí, která  lesy zachovává nejvíce. Můžete si hrát se svou hračkou hollywoodské hvězdy, zatímco my děláme svou práci.

Ve skutečnosti je průměrné odlesňování za mé vlády mnohem nižší, než tomu bylo v minulosti, kdy byl u moci ten podvodník, který se stal kandidátem, kterého podporuje váš brazilský kamarád. (To řekl Bolsonaro o bývalém socialistickém prezidentovi Lulovi, kterého podporoval Hollywood.)

Vedle aktualizovaných údajů o přísných kontrolách nezákonné těžby dřeva, které na zločince uvalila současná vláda, brazilský prezident jasně řekl, že mezi ostatními zeměmi G20 je Brazílie zemí, která nejlépe chrání svou vegetaci:

Je jasné, že ti, kdo útočí na Brazílii a její suverenitu, aby signalizovali ctnost, jsou ignoranti. Například nevědí, že zachováváme více než 80 % naší původní vegetace nebo že máme nejčistší energii ze zemí G20.

Jair Bolsonaro pokračoval k DiCapriovi:

Je také jasné, že nevíte, že moje administrativa oznámila nový závazek odstranit nelegální těžbu dřeva do roku 2028, a ne do roku 2030 jako většina zemí. Nebo to možná víte, ale z nějakého důvodu předstíráte, že to nevíte. Doufám, že za tuto mizernou roli nedostanete příliš mnoho peněz.

Brazilský prezident také kritizoval DiCapria za použití snímku požáru v Brazílii z roku 2003, o němž tvrdil, že jde o snímek Amazonie z roku 2019. Bolsonaro řekl, že by byl rád, kdyby herec přestal šířit nepravdivé informace o Brazílii. „Pokud je to ve vašich silách, rádi bychom viděli, abyste přestal šířit dezinformace. V nedávné minulosti jste použil obrázek z roku 2003, když jste mluvil o amazonských lesních požárech, které se údajně odehrávají v roce 2019 a byl jste odhalen, ale odpustil jsem vám. Tak prosím jděte a už nehřešte“, řekl Bolsonaro.

Nakonec Jair Bolsonaro dokončil zprávu pro Leonarda DiCapria a tropil si legraci z aktivistky Grety Thunbergové, nazval ji „Greta Timberlake“ a zeptal se, zda má co říci o trhu s uhlím v Evropě. „Mimochodem, co si myslíte o kolabujícím trhu s uhlím v Evropě? A co Greta Timberlake, víte, co v poslední době dělá a co k tomu říká?“ zeptal se Bolsonaro.

Na sociálních sítích Jair Bolsonaro oznámil svou odpověď Leonardu DiCapriovi a nazval herce „Leonardo De Capri“. Herec zatím na zprávy od brazilského prezidenta nereagoval.

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *