Paul Craig Roberts: Bláznivé sankce z Bílého domu poškozují jen Západ

I tak prolhaný plátek jako britský Guardian musel přiznat, že washingtonské sankce proti Rusku se prokázaly být totálním fiaskem: Rubl stoupá a Putin je silnější, než byl kdykoli předtím – naše sankce selhaly.

Západní sankce proti Rusku jsou nejhůře promyšlenou a nejméně produktivní politikou mezinárodních moderních dějin. Světové ceny energií letí vzhůru, inflace překonává rekordy, dodavatelské řetězce propadly chaosu a milióny lidí trpí hladem po plynu, obilí a hnojivech. Kritizovat západní sankce je ovšem tabu a skoro až oprávněním vyloučit každého takto kritizujícího z národa. Analytici obranné politiky věci nerozumí a strategické think tanky mlčí. A domnělí vůdci Británie Liz Trussová a Rishi Sunak se dokonce předhánějí ve slibech dalších sankcí, aniž by ovšem uvedli jejich smysl. Avšak naznačte v této záležitosti jakoukoli pochybnost a budete vyloučeni z národního společenství jako putinisté a protiukrajinci.

Sankce jsou válečným pokřikem západního křižáckého tažení a jejich reálným důsledkem je fakt, že vyzývají Rusko k odvetě. Putin má teď volné ruce k tomu, aby nechal v zimě Evropu zmrznout. Snížil dodávky z hlavních plynovodů, jako je Nord Stream 1, až o 80 %. Světové ceny ropy a plynu prudce vzrostly a tok pšenice a dalších potravin z východní Evropy do Afriky a Asie byl téměř pozastaven. (Pozor, na tomto místě The Guardian lže: Dodávky energie nesnížil Putin. Rusko muselo ukončit dodávky energie do Británie Liz Trussové a Rishi Sunaka proto, že západní sankce neumožňují dokončit potřebné opravy potrubí.)

Částky na účtech plynu britských domácností se za poslední rok ztrojnásobily. A příjemcem těchto zvýšených plateb se nestal nikdo jiný než Rusko, jehož export energií do Asie raketově vzrostl a uvedl tak platební bilanci Ruska do bezprecedentního přebytku. Rubl se tak v tomto roce stal nejsilnější světovou měnou a od ledna t.r. posílil svou hodnotu o téměř 50 procent.

Každá západní země byla vycvičena svým „vzděláním“ neboli indoktrinací, aby se nenáviděla jako utlačovatel. Politika identity, kritická teorie rasy, a zvláštní privilegia pro sexuálně zvrácené přistěhovalce-útočníky zničily věrnost zbytků etnického základu zemí vládám, které je nezastupují. Zemědělci v Holandsku a Itálii nyní chápou, že jejich vláda je jejich nejhorším nepřítelem. Každá západní země je vydlabaná struktura s vládami, které slouží všem zájmům kromě národa, jenž zemi vytvořil a tvoří její historický základ.

Rusko, Čína a Írán se Západem zabývat nemusí.
Západ už neexistuje.

Západní liberalismus zcela zničil Západ. Na Západě se muži bez integrity a sebeúcty mohou prohlásit za ženy a na základě své lži soutěžit v ženských sportech. Západní školské systémy připravují malé děti na pedofily tím, že je učí sexuálnímu potěšení v mladém věku a že nezáleží na tom, jak je dosaženo. Jakmile se zvrácenost homosexuality normalizovala, pedofilie se stala další v řadě normalizace. Lidé už ani nevědí, jaké je jejich pohlaví. Rozmanitost vyžaduje, aby mohli prohlásit, že jsou cokoli, co říkají, a BBC nám říká, že se doporučuje, aby na výběr bylo 150 pohlaví.

Řekněte mi, jak se íránská, ruská či čínská armáda bude dívat na nepřátele, kteří nemohou rozlišovat ženy od mužů, kteří nemají sexuální morálku, žádnou sebeúctu a pouze morálku Sodomy a Gomory?

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Ekonomika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *