Andrej Karaulov: Obyčejný fašismus na Ukrajině

Vážení čtenáři, předkládáme vaší pozornosti

dokumentární film o událostech na Ukrajině, které se udály před a během války na Ukrajině, před událostmi v Oděse 2. května 2014. Několik výpovědí přibližuje tehdejší nárůst protiruských nálad a činů, jež byly často páchány na lidech s proruskými názory.

Výpovědi z videa se snaží dokázat fašistické nálady ve společnosti, jež měly být v mnohém hlavními ukrajinskými a západními sdělovadly přehlížené či dokonce zcela zamlčované.

Film Obyčejný fašismus ZDE

Jedním z vrcholů banderovského řádění se stal korsuňský masakr. V lese u Korsuně banderovci přepadli autobusy s prchajícím ruskojazyčným obyvatelstvem, které se snažilo před řáděním zločineckých band dostat na Krym nebo na východ země, kde se již začala formovat domobrana, jež se těmto zvěrstvům mínila se zbraní v ruce postavit. Následující krátký strašlivý videodokument ukazuje útok ukrajinských fašistů na dálkové autobusy s ruskojazyčnými cestujícími v Čerkasské oblasti, když se vraceli autobusy domů od svých rodin na Krym dne 20. února 2014. Video ani v ČR, ani ve SR nebylo nikdy publikováno. Na YouTube bylo vymazáno. V 8 autobusech jelo něco přes 300 Rusů domů na Krym. Ukrajinci je buď postříleli, podřezali nebo zaživa upálili, včetně děcek. Jen malá část se zachránila útěkem do okolních lesů.

Videa níže pocházejí z Lugansku na Donbasu
po bombardování Ukrajinou 2. června 2014.
Záběry jsou opravdu strašlivé.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Dějiny a současnost, Kauza Ukrajina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Andrej Karaulov: Obyčejný fašismus na Ukrajině

  1. jirilipnicky@seznam.cz napsal:

    jsou to kurvy Rusové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *