Zvrácená Bidenova politika: Zatímco neočkovaní ilegálové mohou houfně do země, neočkovaný Djokovič má zákaz

Je to vlastně absolutně tatáž politika dvojího metru jako v případě EU – praktikovaná zejména minulý rok. Zatímco neočkovaní Evropané byli všemožně perzekuováni, ilegálům, téměř vždy neočkovaným, byl po celou dobu i těch nejpřísnějších restrikcí vstup na území EU povolen. Totéž se záhy dělo i v případě v drtivé většině neočkovaných Ukrajinců.

USA nyní zažívají absolutně rekordní invazi, neboť na příkaz Bidenovy administrativy jsou hranice otevřené a zastavila se i výstavba hraniční zdi. Zoufalý guvernér Texasu nyní posílá plné autobusy ilegálů těm, kdo si je objednali: část jde do Washingtonu a část do New Yorku. Nikoho samozřejmě nezajímá, zda jsou příchozí ilegálové očkovaní, to se v jejich případě neřeší. Většina samozřejmě žádné genové injekce v těle nemá.

Novak Djoković (* 22. května 1987 Bělehrad) je srbský profesionální tenista.

Tenisová hvězda Novak Djokovič by si letos rád zahrál na US Open, ale protože odmítá experimentální vakcíny na Covid, nemůže. Zda to má něco společného s tím, že výrobce mRNA vakcín Moderna je oficiálním partnerem světoznámého turnaje, je otázka, kterou stojí za to si položit.

Na druhou stranu, vládu USA vedenou demokraty nezajímá, zda nesčetní ilegálové vstupující na území USA vůbec dostali genetickou injekci. A to přesto, že právě Bidenova administrativa opakovaně vyzývá k očkování těmito experimentálními a kontroverzními vakcínami.

Korespondent Fox News Peter Doocy se během pondělní tiskové konference zeptal Bidenovy administrativy na tento paradox. „Jak to, že migranti mohou přijít do země neočkovaní, ale světoví tenisté nikoli?“ zeptal se tiskové mluvčí Bílého domu Karine Jean-Pierre. Ta odpověděla:

Vláda USA nemůže diskutovat o podrobnostech jednotlivých případů víz. USA také nekomentují zdravotní informace o jednotlivých cestovatelích, jako jsou informace o tomto tenistovi, aby chránily soukromí.

Tisková tajemnice poté problém postoupila americkému Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), které má podle ní své vlastní protokoly a řekla, že „to jsou dvě různé věci“. Novinář Fox News však nadále naléhal na Jean-Pierreovou kvůli jejím komentářům. „Pokud někdo přiletí letadlem neočkovaný, tak to není v pořádku. Někdo, kdo přejde ilegálně do Texasu nebo Arizony neočkovaný, může zůstat?“

„Takhle to nefunguje. … Není to tak, že by někdo jen tak dorazil“, odpověděla. „Přesně to se tady děje!“ odpověděl Doocy. „Každý den přicházejí tisíce lidí. Někteří z nich se sami vzdají. Někteří z nich jsou odchyceni. Desetitisíce týdně projdou, aniž by je někdo zachytil. To se stává.“

Novinář tak odhalil dvojí metr americké vlády. Koneckonců, ve Spojených státech neexistuje žádná povinnost očkování, zejména proto, že by to bylo nesmyslné s ohledem na nedostatečný ochranný účinek a nedostatek ochrany pro ostatní. Kritičtí novináři jako Doocy zvyšují veřejný tlak na CDC a Bidenovu administrativu a nutí je, aby konečně vše uvedli do normálu.

A jsme-li u tenistů, pak zde mám zajímavý případ z minulého týdne. Tenista  Grigor Dimitrov minulý týden vypadl na turnaji ATP Winstona Salema. Bulhar se musel vzdát ve druhém kole proti Dominicu Thiemovi z Rakouska. Jeho kolaps je zaznamenán ve videu níže, předpokládám, že komentář netřeba:

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *