Přemístí USA své ukrajinské biolaboratoře do jiných zemí, včetně ČR?

Připomínám, že existenci těchto biolaboratoří potvrdila nejen jedna z iniciátorek majdanského puče Victoria Nulandová, ale také samotný Pentagon. Zatímco mainstream se nám zpočátku snažil tvrdit, že nic podobného na Ukrajině není, pravdu nakonec potvrdili ti nejpovolanější.

Jedna z iniciátorek majdanského puče na Ukrajině Victoria Nulandová

Lze tedy předpokládat, že i nejnovější – a pro nás poměrně výbušné informace by mohly být pravdivé. Výbušné jsou zejména proto, že jsme na seznamu zemí, kam mají být biolaboratoře přestěhovány. Naše Washingtonu plně oddaná vláda by se jistě ráda do něčeho podobného zapojila.

Moskva obviňuje Američany z přemístění biolaboratoří z Ukrajiny do jiných zemí regionu. Tyto biologické výzkumné programy jsou hrozbou pro ruskou národní bezpečnost.

V posledních několika měsících Moskva opakovaně upozornila na biolaboratoře na Ukrajině (a v dalších bývalých sovětských republikách), které provozují Američané, a poukázala na někdy nebezpečný výzkum smrtících patogenů. Dokonce i WHO požádala o likvidaci nebezpečných patogenů. Zdá se však, že vědci pod vedením USA by nyní měli vykonávat svou práci v jiných zemích regionu.

Generálporučík Igor Kirillov, šéf radiační, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil.

Pentagon plánuje rychle přesunout programy biologického výzkumu z Ukrajiny do postsovětských republik, východoevropských a pobaltských států, blíže k ruským hranicím. Podle ruské tiskové agentury TASS to řekl generálporučík Igor Kirillov, šéf radiační, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil:

Pentagon je připraven v brzké době převést nedokončené programy na Ukrajině do dalších postsovětských zemí a také do zemí východní Evropy, jako je Bulharsko, Česká republika a pobaltské státy. Rozšiřování sítě biolaboratoří, které mohou být použity k vývoji a skladování komponent biologických zbraní, představuje hrozbu pro vojenskou bezpečnost Ruské federace.

Američané totiž mohou bez váhání pokračovat ve svém nebezpečném výzkumu. „Na rozdíl od jaderných zbraní, které Spojené státy rozmisťují na území spojenců NATO, tato biologická politika umožňuje Alianci nekontrolovaně se přibližovat k našim hranicím“, řekl. Jedinou otázkou nyní je, jak se k této hrozbě Moskva ve střednědobém horizontu postaví.

Jak bylo již dříve odhaleno, tak v okolí amerických biolaboratoří na Ukrajině se objevovaly různé neobvyklé choroby, včetně tropických. Čeká nás nakonec ukrajinizace se vším všudy, včetně přítomnosti biolaboratoří se sem tam uniklými nebezpečnými patogeny?

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kauza Ukrajina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *