Šéf Vojensko-civilní správy Vitalij Gančev: Obyvatelé Charkovské oblasti by měli okamžitě opustit region!

Šéf Vojensko-civilní správy Charkovské oblasti Vitalij Gančev apeloval na obyvatele regionu a vyzval je k okamžitému odchodu ze svých domovů. Zdůraznil, že situace se vyvíjí tím nejhorším způsobem kvůli neustálému ostřelování ukrajinskou armádou.

Podle Gančeva není čas čekat, a proto ruská pohraniční služba je s nastalou situací již srozuměna.

Šéf Vojensko-civilní správy ve svém projevu prohlásil:

Bohužel, nepřítel podniká stále větší pokusy o zničení našich měst a obcí. V této situaci prostě nemohu dopustit smrt mírumilovných lidí. Důrazně doporučuji opustit bojovou zónu!

Gančev zdůraznil, že brzy budou všechny vesnice a města, kde je nepřítel spatřen, osvobozeny, ale předtím mírumilovní obyvatelé by měli neprodleně opustit své domovy. Kromě toho, podle šéfa Vojensko-civilní správy regionu, ruští pohraničníci jsou upozorněni na situaci, takže problémy s průjezdem pro uprchlíky by neměly vzniknout. (Pozn. Naší Pravdy: není pochyb, že situace na rusko-ukrajinské frontě je natolik kritická, že se chystá něco velkého.)

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza Ukrajina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Šéf Vojensko-civilní správy Vitalij Gančev: Obyvatelé Charkovské oblasti by měli okamžitě opustit region!

 1. admin napsal:

  Pane Aleši, zdravím Vás.

  Nebudu nyní hodnotit, nakolik je to či ono správné. Ti si budou muset vyřešit Rusi s Ukrajinci vzájemně. Jedno je však jisté, celá ruská voj. akce na Ukrajině se hroutí jako domeček z karet. A není divu, když ministr obrany RF nikdy ani minutu nesloužil v armádě – on je nevoják. Prostě nonsens. Je to stejné, jako kdyby v čele strojírenského podniku stál herec z divadla.

  P.S.
  Co bude s těmi Ukrajinci či Rusy na znovudobytém území Ukrajinci, kteří stranili Rusům, víme oba. Bude to tragédie.

  • Alesch napsal:

   Russácká armadá určitě není na kolenou…si myslím. Vyhrát bitvu neznamená vyhrát válku (pardon BCO). Čína zatím nepohnula prstem a podle toho jak se rozhodne bude se dít dál …si myslím.

   https://meduza.io/news/2022/09/11/minoborony-rf-pokazalo-na-karte-otstuplenie-rossii-iz-bolshey-chasti-harkovskoy-oblasti

   • admin napsal:

    Pane Aleši, povím Vám, co si myslím.

    Čínu do toho nepleťme, protože Číňani nejsou válečnický národ, oni jsou spíše na kšefty. Proto Čína vesele a zběsile doslova drancuje Sibiř, Rusům to očividně vůbec nevadí, protože Sibiř se v podstatě vylidnila. Za Sovětů na Sibiři žilo skoro 80 miliónů obyvatel, dnes s odřenýma ušima sotva polovina: 37 miliónů. Na ploše 13 100 000 km² je to plivanec, čili pro Číňany naprosto skvělá kořist, když je jich jako much. Rusko Sibiř před Číňany neuhlídá. Ty časy, kdy to ještě šlo, mám na mysli proslulý incident na řece Ussuri na jaře 1968, jsou dávno pryč.

    K tomu Vašemu ruskojazyčnému odkazu. Rusko ekonomicky nemá na to, aby vedlo válku na Ukrajině, protože Ukrajina za SSSR byla naprosto nejmohutnější zemědělskou a průmyslovou základnou celého Svazu, navíc, s početným obyvatelstvem. A i když se Ukrajina od sovětských časů propadla hluboko dole, pořád to obyvatelstvo hraje klíčovou roli, kterou zanedbat nelze. Navíc, Západ Ukrajinu masívně podporuje, Rusko nepodporuje takřka nikdo, navíc, Rusko je pod silným sankčním tlakem, takže sociální situace v Rusku začíná být zoufalá.

    Dnešní Rusko nejsou sovětské časy, kdy se celý národ semkl, aby táhl za jeden provaz. Dnes je Rusko společensky krutě rozděleno, na jedné straně masa zbídačeného národa, která není schopna zaplatit ani jídlo či bydlení, na druhé straně rozežraná oligarch. banda, pro kterou miliarda USD je totéž, co pro nás dva pár stokorun. A tato ruská vrchnost se s národem dělit rozhodně nebude. Prostě kapitalismus jako Brno. Avšak na Ukrajině je to v bledě modrém to samé. Vždyť dolar. miliardářem je i pan Zelenský, který se rovněž tak dělit s národem nehodlá. Všecko jedna a ta samá oligarch. sebranka, vrána vráně oči nevyklove:

    https://nase-pravda.net/2022-09-01-02/

    Na Ukrajině se nebojuje ve jménu národa Ukrajinců nebo Rusů, to ani omylem, tam se bojuje ve jménu kšeftu za mnoho biliónů USD, 28 % Ukrajiny patří majetkově USA, tohle je důkaz:

    https://nase-pravda.net/2022-08-07-06/

 2. Alesch napsal:

  Pohyb Ukrajinské armády je správný, ale ne moc rychlý. Tak, russáci mohou beztrestně ustoupit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *