Kam patříme? «Patříme na Západ a ne na Východ»

Tohle heslo nevymyslela současná bezvláda, ale objevuje se čas od času u různých politiků, počínaje vlastizrádcem Havlem. Tak především je ten nesmysl potřeba trochu obšírněji rozebrat. Češi a Slováci patří mezi západní Slovany.

Máme slovanskou krev, náš jazyk patří mezi slovanské jazyky a celé kulturní dědictví našich předků je slovanské. Celé naše dějiny, a to jak ty překroucené, tak i ty pravdivé, jsou slovanské. Hotovo, dvacet! Co tady chcete řešit? Tak to prostě je a jen idiot se to může snažit nějak zpochybňovat. Prostě na Západ nepatříme, přestože o to všichni politici neustále usilují. Naštěstí, už dlouho usilovat nebudou.

Uděláme teď modifikaci tohoto „nesmyslného“ výroku a najednou je z toho „nesmyslu“ výrok „pravdivý“, až z toho mrazí: „Patříme Západu!“ Tak to je bohužel zásluha našich popřevratových politiků, kteří se již 30 let snaží vlézt co nejhlouběji do všech možných a smradlavých západních řití.

Západu tady patří úplně všechno, protože jsme si to nechali ukrást. Ukrást jsme si to nechali proto, že jsme dali moc do rukou největším zločincům, zrádcům a zlodějům, a uvěřili jsme jim, že to s námi myslí dobře. Dobře nám tak!

Co se skrývá pod pojmem Západ, myslím tím Západ s velkým Z: především všudypřítomný materialismus, mravní rozklad, velmi zrádný a zákeřný liberalismus, rozbití základních pilířů slovanských hodnot jako je rodina, rod, víra, čest, pravda, láska, tradice, apod.

Západ je jeden obrovský obludný podvod. Západ je parazitující struktura, která bude tak dlouho cizopasit na hostiteli, až ho zničí a tím následně zničí i sebe sama. Je to dlouhodobý pokus mimozemských entit, jak jednoduše zlikvidovat celé lidstvo na planetě Zemi bez velké námahy. Bohužel je nutno konstatovat, že tento pokus byl úspěšný a prokázal, že lidi mají tolik špatných vlastností, že sami přežít nedokáží. Pokus jim tedy v podstatě vyšel velmi dobře a nebýt zásahu zvenčí (pomoc od mimozemských ras přátelských k lidem a ochrana stability planety), už bychom tady nebyli a planetu bychom uvolnili nějakým odporným archontům, drakoniáncům, reptiliánům a jiným hmyzím, hadím a dračím odpornostem.

Západ popírá dualitu, popírá zákony vesmíru, popírá Boha. Pro Západ je přirozené podvádět, lhát, zabíjet, zotročovat a vykořisťovat. Západ pokřivil všechno, čeho se dotkl, Lásku zredukoval na sex, rodinu na volný obchodní model mezi dvěma úchylnými individui a z člověka udělal občana, což je jen synonymum pro novodobého otroka, který je na tom mnohem hůř než všichni předchozí otroci, protože na rozdíl od nich on neví, že je otrokem, a tudíž se jen těžko může tomuto stavu postavit.

Západ má za cíl plenit a parazitovat. Úhlavním nepřítelem je vždy ten, kdo mu v tom chce bránit. Pro Západ je nepředstavitelně drzé a arogantní, že si Rusko dovoluje „sedět“ na nepředstavitelném nerostném a dalším surovinovém bohatství své země a neumožní, aby se na tom mohl Západ pást a prodloužit tak svůj bídný život o několik desetiletí. Navíc slovanské Rusko je poslední slovanská bašta, která je schopna nejen prohnilost Západu odhalit, pojmenovat jeho nemorálnost a zvrácenost, ale i celý ten jejich sado-maso-pedo-dědo bordel porazit.

Svět měl hodně namále v roce 1991, kdy byl Sovětský Svaz, poslední záštita míru na světě, rozložen na atomy. Tehdy jsme se měli opravdu bát! Tehdy jsme na čas ztratili veškerou naději a jakoukoliv budoucnost. Ale ne! My pitomci jsme se nejen nebáli, ale my jsme té začínající zkáze i tleskali! Naivně jsme si mysleli, jaké světlé zítřky nás čekají, když konečně padla ta tolik nenáviděná železná opona. Že to byla ve skutečnosti ochranná opona, jsme se hořce přesvědčili na vlastní kůži mnohem později. Někteří si to nehodlají připustit dodnes a v zájmu toho, aby neztratili „svoji tvář“, budou ten hnus raději oslavovat až do svého posledního dne, havloidi jedni retardovaní!

Tohle všechno je ten Západ! Západ znamená, že jsme převzali politickou lež jako normu a nazvali ji politická korektnost. Že je i písemná smlouva pouze cár papíru, a že korupce je nový umělecký směr s nejvyšší dražební hodnotou. Po 30 letech zde nezůstal kámen na kameni, nemáme nic, kromě holé řiti, jsme vydrancovaná levná montovna toho slavného Západu, jsme rozvojová země s vlastizrádnou vládou, nemáme ani vlastní vodu.

Pustili jsme si sem ten tak zvaný „Západ“ a výsledky vidíme už všichni na vlastní oči.

Jak ještě někdo vůbec může být tak drzý, že tvrdí, že to nevidí? Jak může někdo vytisknout plakát s takovou kravinou, jako že patříme na Západ? Jak to, že někdo okamžitě nehodí politika, který tento nesmysl vyblije, z nejbližšího mostu? To jsme ale tupci! Dobře nám tak, máme, co si zasloužíme! Stydím se za to, že jsem Čech! Když vidím, co dokázali v posledních týdnech holandští zemědělci, tak se stydím za tento náš přizdisráčský Švejkův národ. Traktor v Holandsku normálně nabere na vidle policejní auto a hodí ho stranou! Policie střílí ostrými na farmáře, pouští na ně psy a mlátí je hlava nehlava. Sice je to samo o sobě k ničemu, protože jak už jsem mnohokrát napsal, bez Aliance by nikdy lidi nemohli nad Deep State vyhrát, ale jde tady o něco jiného. Ti lidé se aspoň mohou na sebe podívat do zrcadla, že se dokázali zorganizovat, sjednotit, správně nasrat, a že než aby přihlíželi své vlastní likvidaci, tak se raději nechají zastřelit! Mají v sobě ještě tolik hrdosti, že se nehodlají podvolit vládnímu teroru a postaví se té odporné policejní zvůli! A to se cení!

Jestliže je ještě někdo tak zaostalý ignorant, že dokáže nenávidět Rusko a mít o Rusku v hlavě 100+1 předsudků, tak by se měl začít zajímat o to, co je ve skutečnosti Rusko, jaké jsou skutečné hodnoty ruského lidu, v čem spočívá ta nezdolná ruská síla, kterou se mnoho set let snaží Západ porazit a vždy si na tom vyláme svoje zkažené zuby! Kdo má v hlavě nenávist proti všemu ruskému, tak mu sdělím jedno hořké tajemství: „stal ses obětí zločinecké západní propagandy, zahodil jsi svůj vlastní mozek a nechal sis do toho stejného prázdného místa naservírovat západní bullshit!“

Podívejte se, jak dnes vypadají slavné západní metropole! Paříž by dnes už chtěl vidět jen blázen a do amerických velkoměst se může vypravit jen sebevrah! Na netu je nespočet videí, jak vypadá „kvetoucí“ Západ v posledních okamžicích své neslavné existence. Úpadek, zmar, chaos, bída a smrad! Videí z východu tolik není a když jsou, musí se jen trochu víc hledat. Pročpak asi?

Proto nedávno, jako příklad, kolovalo na netu
srovnání fotek metra v New Yorku a v Moskvě:

Metro v New Yorku

Metro v Moskvě

Kdo říká, že patří na Západ, tak ať už tam konečně odtáhne a nikdy se nevrací! Může se válet v metru s podobně smýšlejícími existencemi. My, západní Slované, patříme na Východ, patříme k rodině velkých a slavných Slovanů a nikdo na tom nikdy nic nezmění!


Článek přišel mailem, autor neznámý. Mail obsahoval tento dovětek: Text je pouze výkrojkem ze staršího a delšího článku. Avšak patřičně oslovit a říci to podstatné umí! Nechť si každý prověří stupeň své normality či naopak degenerace.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *