Nikola Bornová: Globální parazité námi absolutně pohrdají – a já je čím dál tím víc chápu

Dobrá zpráva na začátek – pořád existují lidé, kteří stále ještě dokážou vzdorovat davovému šílenství. I přes obrovský tlak okolí dokázali vydolovat ze svého nitra obrovskou sílu k boji s globalistickou propagandou a s mediálním brainwashingem.

Jsou schopní používat vlastní rozum a většina z nich už dlouho tuší, že většina zemí EU už dávno není pod naší kontrolou, ale je přes cizácké loutky ovládána někým úplně jiným. Psychopaté jako Fiala, Schulz, Morawiecki, Macron, Zelensky, Biden… to jsou jen bezvýznamní maňásci v divadle, které ovládá někdo jiný.

Ti, co stále ještě dokázali zůstat skutečnými lidmi, také vidí, že velká média jsou už jen čistým kanálem propagandy, nenávisti, korporátního fašismu a nekonečné tuposti. Všechna totiž patří do rukou stejné skupiny parazitů, kteří dokázali v průběhu mnoha dekád (ve skutečnosti spíš století) postupně ovládnout a přivlastnit si světové finance. A když už vlastníte finanční systém, tak není velký problém postupně ovládnout vše ostatní – peníze vládnou světu a bez nich si už ani neuprdnete.

Skrz čím dál tím komplikovanější a abstraktnější finanční systém a burzy si pak tihle „globální lichvokrati“ vytvořili nadnárodní korporace, pomocí kterých si přivlastnili většinu průmyslu: IT, filmový, farmaceutický, automobilový, energetický… Díky prakticky nekonečnému zdroji peněz (sami si je tisknou!) si pak dokážou po dekády pěstovat svoje politické loutky a ty lidem prodávat skrz média, která už také vlastní. Podobným způsobem ovládli i vedení veřejnoprávních médií, tajných a bezpečnostních služeb a většinu soudů, takže normální lidé už nemají kde volat o pomoc. Globální parazité pomocí financí a infiltrace ovládli i WHO, OSN a podobné organizace, které nás měly chránit právě před nimi. Na podporu si vytvořili i organizace vlastní, jako je třeba WEF, Člověk v plísni apod.

Postup je vždy stejný – někde zaseknout drápek a dotlačit do vedení svého člověka. Ten pak začne z vedoucích míst postupně odstraňovat původní lídry, kteří podnik/organizaci/noviny vytvořili, a nahrazovat je lidmi svými. Čím více tam infiltrátorů je, tím rychlejší proces výměny vedení je.

Tahle skupina „vlastníků planety“ se (především) Západem postupně prožírá jak rakovina. Srovnání s maligním nádorem je tu myslím dost přesné – i ten totiž vznikne jako několik nemocných buněk, které začnou prudce růst a užírat živiny buňkám ostatním. Samotné nádorové buňky přitom neplní v organismu žádnou pozitivní úlohu, prostě jen šikovně matou imunitní systém a mezítím nenasytně žerou a pohlcují okolí. Od určité chvíle začnou vytvářet „metastáze“, tedy malá ohniska sekundárních nádorů, které začnou růst stejně rychle a stejně ničivě pro okolí. Zanedlouho už je tahle rakovina tak rozrostlá, že ji hostitelský organismus nedokáže vyživovat a začne umírat. Nádoru je to ale jedno a roste dál, až do trpkého a velmi bolestivého konce.

A v téhle fázi je teď celý západní svět – celá EU, USA, Kanada, Británie, Austrálie, Nový Zéland a samozřejmě Ukrajina, která se stala kolorektálním karcinomem Evropy. Nádor se dál rozrůstá a začíná likvidovat organismus, díky kterému žije.

Logicky myslící člověk by si v tuhle chvíli řekl, dobře, nastal čas ten nádor i jeho metastáze vyříznout. Pokud to uděláme šikovně, ještě můžeme přežít. Sice s mnoha boulemi a s trvalými následky, ale přežít ještě můžeme. Ale musíme zakročit hned – ten nádor už nás začal hubit pomocí nemocí, injekčních jedů, ekonomického kolapsu, vyhladovění a dokonce i nástrojem finálním a fatálním – otevřenou válkou, která ho má udržet u vesla ještě o něco déle. Jenže…

Jenže náš organismus už je tak nemocný a tak dobře naprogramovaný k tomu, aby pomáhal nádorovému bujení (které ho nakonec zahubí!), že už to začíná vypadat beznadějně. Globální parazité už jsou dokonce tak sebevědomí, že nám otevřeně říkají, co přesně nám udělají. Prezentují svoje plány veřejně, jasně a s arogantním úsměvem:

 • Zrušíme živočišnou výrobu, budete jíst jen hmyz.
 • Každý rok do vás dvakrát píchneme jakoukoli látku, kterou budeme chtít. Cílem je snížit vaši populaci o 10-15 % (a pak pokračovat k další metě).
 • Zrušíme vám hotovost a vytvoříme programovatelnou digitální měnu, díky které absolutně ovládneme co, kde, kdy a jak si smíte koupit.
 • „Odpustíme vám dluhy“, do kterých jsme vás díky našemu systému dostali, ale za to si vezmeme všechen váš zbývající majetek – vaše domy, auta, zahrady, chalupy, políčka a dokonce i vaše oblečení. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní – povinně.
 • Do těl vám vpravíme „léky“ opatřené nanotechnologií, které umožní neustále sledovat i vaše vnitřní prostředí.
 • Znemožníme vám svobodné cestování, pokud nebudete mít dostatečné skóre v digitálním ID. Za co vám skóre zvýšíme a za co snížíme určujeme my.
 • Celé „vaše“ domácnosti prošpikujeme „smart“ sledovacími technologiemi, takže budeme sledovat i to, co jíte, na kolik topíte a co z vás leze na záchodě.

Nic z toho, co je napsáno výše, není nějaká spekulace, jsou to jasně prezentované plány, o kterých se veřejně mluví na různých konferencích a které se skrze loutkové vlády už zavádějí do praxe. Vše se to prokazatelně děje a vše zcela jasně míří k absolutní, totalitní dystopii, které se správně říká „digitální otroctví“ nebo „digitální gulag“. A pokud tyhle nápady postupně nevyhubí samotné lidské živočichy, tak to spolehlivě zahubí zbytky lidského ducha. Všechno uvedené výše je NAPROSTO NEPŘIJATELNÉ pro jakoukoli myslící bytost. Jenže…

Jenže většina lidí dál zhypnotizovaně čumí na kompletně zkorumpované veřejnoprávní televize a na různé světové variace Seznam Zpráv a CNN, na tvářích mají debilní úsměv, z úst jim tečou sliny, z ramen trčí stříkačky a na stolech vedle gauče jim leží tubičky psychofarmak… a dál se nechávají do toho pekla vést. Dokonce tomu spousta z nich s fanatickým rykem i pomáhá! Přebarví si vlasy namodro, vyklopí do záchoda zbyteček mozku a jdou nadšeně udávat a šikanovat lidi, kterým mozek ještě zůstal.

A když to nestačí, tak začnou zfanatizovaní otroci ty nezmanipulované lidi přímo napadat a dokonce i vyzývat k jejich vyvraždění, protože duševně zdraví lidé se pořád snaží přehodit výhybku z té sebevražedné trasy rychlíku do stanice Smrt.

Globální parazité to seshora pozorují a mísí se v nich dva silné pocity. Na jejich chování vidíme, že cítí určité zoufalství, protože vidí, jak jim jejich parazitický systém čím dál tím více kolabuje. Zároveň ale i ryčí absolutním psychopatickým nadšením, protože mají čím dál tím větší MOC, ááááh, to je matroš! Ovládají už skoro všechno a všechny! Hnou prstem a vyvolají válku. Hnou jiným prstem a otroci do sebe zuřivě bodají jehly. Zahýbou ušima a dav si vypne elektřinu a třepe se zimou ve tmě. A tenhle pocit dominance vždy nakonec převáží vše ostatní a oni pokračují v rozšiřování své destruktivní moci nad lidskými otroky.

Pokud na těch fotkách vidíte cokoli problematického, jste nenávistný prokremelský dezinformátorský šváb!

A k tomu všemu zcela očividně cítí ještě jednu emoci – dávají nám ji zcela jasně a opakovaně najevo. Třeba tím, jak nám už otevřeně říkají svoje otrokářské plány, protože ví, že s tím nic neuděláme. Nebo tím, jak okatě a veřejně ignorují všemožné příkazy a zákazy, které my plnit musíme. I tím, jak jsou beztrestní a mohou dělat jakoukoli příšernost (organizované znásilňování dětí, obchod s drogami a lidskými orgány atd.) a prakticky nikdy za to nejsou nijak potrestáni.

Touhle nejsilnější emocí, kterou k nám lidem cítí, je absolutní pohrdání. Čiší to z každého jejich slova, z každého pohybu, z každého rozhodnutí. Jsme pro ně méně než hmyz. Sice je živíme a vlastně jsme vybudovali celý svět, na kterém oni parazitují, ale o to je to horší – my jsme všechno stvořili a stejně jsme proti nim bezmocní. Jsme jejich otroci. Pohrdají námi. A já to jejich pohrdání začínám chápat…

Stačí mi projít se třeba po Praze a vidět všechny ty zombie, které se tupě šinou ulicemi, v uších sluchátka, na hlavě kapuci a oční bulvy upřené na nějakou s prominutím píčovinu na mobilu, která jim jen dál vymývá mozek. Nevnímají okolí a skáčou před tramvaje jak lumíci (to mám z první ruky). S fanatickým rykem se účastní pochodů, které jsou ve skutečnosti úplně absurdní nebo jsou namířené proti nim (třeba pochod „proti klimatu“ nebo demonstrace na podporu fašistického režimu, která je ale samozřejmě přebarvená jako „láskyplná akce na podporu XY“).

Nechají do sebe píchat jedy a ještě do toho zuřivě nutí ty, kterým ještě zůstal pud sebezáchovy a zdravý rozum. Tvrdí o sobě, že jsou proti zbraním a válkám a pak se skládají na nákup vražedného pásového monstra, které pojede do ciziny vraždit civilisty. Místo toho, aby vybrali peníze pro lidi kolem sebe, kteří se propadají do absolutní katastrofy. To je panečku lidskosti! Nadšeně vítají cenzuru a tvrdé umlčování jakéhokoli hlasu, který neskanduje hesla globálních parazitů, aniž by chápali, že tím pošlapávají i svobodu vlastní.

Většina lidí se chová jako tupá masa otroků. Omluvte tu vulgaritu, ale parafrázuji výrok jednoho (normálního!) českého herce – otroci se nechávají od svých tyranů šukat do zadku. Už z nich crčí krev, z očí jim tečou slzy zoufalství, cítí se strašně, ale přesto dál ryčí: „Víc, víc, ještě víc mě šukej do zadku, úplně mě rozervi!“. Udělají prostě cokoli, co vidí na očích svému trýzniteli a možná i katovi.

Vědci z Harwardu zjistili, že “vakcíny” proti Covid-19 mají 98x horší následky než samotný virus, ale všechno je v pohodě, jděte na pátou dávku.

A tak si říkám, ano, to absolutní pohrdání, které k nám globální parazité cítí, začínám chápat. Vlastně ho už trochu cítím také. A jediné, co mě v tomhle směru drží nad vodou, je to, že jsou tu pořád lidé, kteří říkají: „A dost. Tohle prostě dělat nebudete, vy dobytci!“ A že jejich počet dokonce roste. Přibývají ale dost rychle? To uvidíme v následujících letech.

 • Pokud se včas probere lidí dostatek, přežijeme jako lidské bytosti.
 • Pokud ne… raději na to ani nemyslet.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Kauza C-19, Kauza Ukrajina, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Nikola Bornová: Globální parazité námi absolutně pohrdají – a já je čím dál tím víc chápu

 1. inecka nováková napsal:

  Ten článek je vynikající, analýza naprosto bezchybná. Bohužel.
  Jenže – 2 % národa nestačí na to, aby se ti další vzbudili…
  Možná pomůže opět rozdělený svět, aby se situace stabilizovala a revanšismus od r. 1945 ustoupil – ale opravdu to pomůže?
  Agendu 2030 jedou všichni – i ti z východu, takže je to velmi, ale velmi silně nejisté.

  • admin napsal:

   Paní Nováková, srdečně Vás zdravím!

   Plně s Vámi souhlasím. Časy, kdy se dalo více či méně spoléhat na veliké ruské dubisko, jak pravil básník Kollár, jsou tytam. V éře globalizace, tedy počínajícího NWO, jsou způsoby řízení společnosti na celé planetě již stejné, tedy i v Číně a v Rusku. Jsou to prvky počínajícího fašismu, nedávná kovidová mánie to jen prokazovala, vždyť to byl doslova psychologický teror.

   Pokud Rusko setrvává i nadále v protiruských organizacích, jako je Svět. obch. organizace WTO, či Svět. zdrav. organizace WHO, pak o čem vůbec hovořit? Dokonce i Ústava RF byla sepsána ještě za Jelcina v r. 1993 americkou CIA, doposud je platná, změna žádná. Rusko je tak v plném koloniálním područí Západu. Místo aby Rusko opustilo tyto satanské organizace, aby nastoupilo vlastní cestu rozvoje, tak jim naopak slouží až do roztrhání těla. K čemu potom jakési vojenské hry na Ukrajině? Zřejmě jen proto, aby se uklidnila domácí vlastenecká fronta, že se tzv. cosi dělá proti nacismu na Ukrajině. Co na tom, že dokonce i ruský prezident doslova před pár dny podepsal vydání všech zajatců z uskupení AZOV zpět na Ukrajinu. To bylo řečí, jací to jsou nacisti!

   Resumé? Jen jedno. Buď Rusové pochopí, že bez změny koloniálního režimu na Rusi zpět k socialismu změna k lepšímu již nenastane, anebo Rusko jako svéprávný stát skončí. Již jsem to psal na jiném místě. Celá voj. akce RF na Ukrajině musí být neprodleně ukončena, jinak Rusko ekonomicky a sociálně skončí na úplném dně.

   Když v Rusku 7.11.1917 proběhla socialistická revoluce, doslova hned na druhý den, 8.11.1917, bolševici podepsali Dekret o míru bez anexí a kontribucí. Málokdo dnes chápe, co to tehdy pro Rusko znamenalo, jaká to byla NEUVĚŘITELNÁ úleva pro zcela zničené a vyčerpané Rusko I. svět. válkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *