Dmitrij Orlov: Trojský kůň prezidentství

Blíží se americké volby v polovině volebního období, a protože jsem náhodou dobrý vlastenec a ruský občan, hodí se mi do nich vměšovat. Vměšování do voleb je příkladem ruské měkké síly, která je mnohem příjemnější než ruská tvrdá síla, takže byste měli být rádi, že se stále nabízí.

Říkal jsem, že „Spojené státy nejsou demokracií a nezáleží na tom, kdo je prezidentem“. Prohlásil jsem to několikrát na několika místech a stojím si za tím, neboť to považuji za prokazatelný fakt. Statistiky ukazují, že existuje nulová korelace mezi preferencemi veřejnosti a veřejnými politickými rozhodnutími, ale silná korelace mezi preferencemi podnikatelských lobbistických skupin a veřejnými politickými rozhodnutími. USA tedy nejsou demokracií (vládou lidu), ale oligopolem (vládou podnikatelských skupin). Z toho vyplývá, že nezáleží na tom, kdo je prezidentem, protože obě strany demokraticko-republikánského duopolu jsou vlastněny stejným souborem podnikatelských skupin.

Takže je jedno, kdo je prezidentem, a váš hlas nic neznamená? Souhlas; ale pak je otázka, zda je vůbec třeba mít prezidenta? Myslím, že ano!

Co když je prezident organo-servo-robot, senilní loutka, podporovaná viceprezidentem, který byl vybrán speciálně proto, že je ještě slabomyslnější? To je vynikající trik, jak dostat k moci extremistickou skupinu, která má jen těsný vztah k obvyklým podnikatelským lobby, jež určují, co se ve Washingtonu udělá. Nemyslete na nějaký rozsáhlý a amorfní „hluboký stát“: provedení takového uchopení moci vyžaduje úzkou koordinaci, určitou míru utajení nebo alespoň diskrétnosti a samozřejmě obrovské sumy peněz. Myslete raději na jediného dobře obdařeného zlého oligarchu a jeho četné přisluhovače, které si pečlivě vychoval a dosadil do mocenských pozic.

Celkový cíl takové extremistické skupiny může jít daleko za obvyklé zájmy podnikatelských lobby, jako je zachování vlastního kapitálu akcionářů, širší prostor u federálního dotačního koryta, odstranění nadnárodních překážek obchodu a pohybu kapitálu, nižší daně pro podniky atd. Tito horlivci mají možná na mysli zcela jiný pohled na budoucnost, v němž malá skupina ultrabohatých vlastní všechno, zatímco my ostatní nevlastníme nic, ale jsme zkroceni a poddajní díky nejrůznějším lékařským a technickým manipulacím a cítíme se s tímto stavem spokojeni… jako mnoho zvířat ve zvěřinci… ne příliš mnoho zvířat, pozor: drastické snížení populace je pravděpodobně jejich klíčovým cílem.

Jaké mohou být celkové cíle této organizace? To není zrovna tajemství. Zde je ukázka, převzatá z dokumentu „Cíle 2030“ z konference v roce 2018 v Institutu komplexity v Santa Fe:

 • Žádný soukromý nebo osobní majetek.
 • Zaručený základní příjem pro všechny, kdo přijmou tento „nový normál“.
 • Bezhotovostní společnost; digitální peníze (jako metoda společenské kontroly).
 • Hodnocení uhlovodíků pro státy a společnosti.
 • Přísná sociální kontrola (prostřednictvím dronů, rozpoznávání obličejů atd.)
 • Přidělování veškeré spotřeby, včetně energie a přírodních zdrojů.
 • Patenty na veškeré zásoby osiva a omezení produkce potravin pro vlastní potřebu.
 • Téměř úplná eliminace hospodářských zvířat. Zbývající obyvatelstvo se bude živit vegetariánskou stravou doplněnou umělými bílkovinami, hmyzem atd.
 • Snížení počtu obyvatel pomocí sterilizace a kontroly porodnosti.
 • Nucené očkování.
 • Zákaz alternativních forem medicíny.
 • Stírání sexuálních (mužských/ženských) rozdílů.
 • Sterilizace a kastrace dětí (chemická a/nebo chirurgická).

Někteří lidé mohou v tomto seznamu rozpoznat různé položky, které jsou již nějakou dobu nabízeny na konferenci v Davosu a na dalších místech. To slavně ztroskotalo na tom, že věčný davoský maître d‘, jistý pan Klaus, pokud mě paměť neklame, telekonferencí přivolal Putina a Siho, aby se jich zeptal, zda by s takovým plánem souhlasili. Oba odpověděli, že ne, že mají vlastní plány, které slouží potřebám jejich lidu. To hodilo do plánu vidle.

Plán (hádám) byl využít senilního dědečka a jeho idiotského pomocníka jako trojského koně k zamoření Bílého domu, pak využít této pozice ke zničení Ameriky a následně použít hnijící mrtvolu Ameriky jako nástupiště k podobným útokům po celém světě. Ale když si Putin a Si a s nimi 80 % světa nic z toho nenechají líbit, tak co? Vést válku proti Rusku a Číně v tandemu a prohrát ji? Co pak?

A tak nyní čekají na nevyhnutelné. Rusko už přežvýkalo původní ukrajinskou armádu a její zásoby zbraní ze sovětské éry a nyní je v polovině cesty k přežvýkání všech zbývajících ukrajinských rekrutů (v podstatě starců a dětí), plus žoldáků NATO a zásob zbraní NATO, a to vše bez jediného záchvěvu potu. Nyní postupně vyřazuje z provozu všechny veřejné práce na celém ukrajinském území, přičemž velkou část těchto prací provádí pomocí nízkorozpočtové uměle inteligentní létající motorové pily s názvem Geranium 2. (My Rusové máme taková jména rádi. Dělo ráže 152 mm se jmenuje Hyacint B, samohybný minomet ráže 240 mm se jmenuje 2S4 Tulipán. Chtěli byste si přivonět k našim květinám?)

Nedostatek elektřiny, tepla a tekoucí vody dává zbývající polovině ukrajinského obyvatelstva dobrý důvod sbalit si kufry a vydat se na Západ. Těch 15-20 miliónů dalších nevrlých Ukrajinců, kteří se dožadují jídla a ubytování, jistě udělá s morálkou Západu divy. To vše přijde v době, kdy západní omezení dovozu ruské energie začnou vážně narážet. Lidé z toho nebudou mít radost.

Myslíte si, že ani ne zvlášť stínový oligarcha, jehož přisluhovači v současné době řádí v Bílém domě, má plán, jak se vypořádat s tím strašlivým nepořádkem, který vytvořil? Ne, nemají. Jsou vyděšení. A co hůř, ztrácejí kontrolu nad vyprávěním. Bidenovo prezidentství už nevypadá reálně; vypadá jako to, čím ve skutečnosti je: podvod. A pokud není skutečný, kdo jsou potom ti švábi, kteří poslední dva roky řádili v Bílém domě?

V tuto chvíli si jen velmi hloupý člověk může myslet, že Biden, který sotva přečte souvisle bez zakoktání celou větu z teleprompteru, neustále si potřásá rukou s duchy, volá mrtvé lidi v publiku, potřebuje několik pokusů, aby správně vyjmenoval zemi, na kterou vynaložil 20 miliard dolarů, byl schopen přečíst, natož napsat, těch 100 prezidentských příkazů, které podepsal, z toho 19 během prvního týdne ve funkci.

Kdo je tedy napsal a proč? Nechtěli byste to zjistit? Nemohu vám říct, jak máte hlasovat, ale mohu vám říct toto: v některých státech (ne ve všech) existuje specifický způsob, jak můžete hlasovat, abyste zvýšili pravděpodobnost, že zjistíme, kdo jsou tito švábi. Na řadu by přišlo jejich vyplavení z úkrytů na mocenských pozicích a jejich zašlápnutí.

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *