Jindřich Kulhavý: Také přemýšlíte, kam to dojde?

Obrázek níže už jste možná na sociálních sítích zahlédli. Jde o další těžko zpochybnitelný důkaz toho, jak média stále více manipulují s myslí občanů. Všeobecně se zapomíná, že díky internetu a různým archívům lze zpětně dohledat mnohé.

Například i to, co říkal o našem přístupu k diktatuře Bruselu současný premiér Fiala v letech 2012-2014, a čím se po 180° otočce prezentuje nyní.

Je naprosto evidentní, s jak velkou bezcharakterností novinářů i politiků se setkáváme. Ani jedni z nich se neštítí překopávat dějiny. Dokonce už se objevily veřejně názory, že Sovětský svaz vedl dobyvačnou 2. světovou válku. Nelze se poté divit, že je současnou politickou elitou nepřímo oslavován válečný zločinec Bandera, mladý Kolář nechal na Praze 6 strhnout sochu maršála Koněva a Fiala odesílá miliardy korun „pomoci“ nacistickým oddílům defraudanta Zelenského. V České republice plné ukrajinských bojeschopných mužů už zazněly hlasy hovořící o blízké mobilizaci Čechů, což hraničí s přímým vstupem do války, která rozhodně není naše. Zcela se také přehlíží chování samozvaného světového četníka a zločince Spojených států. Kolikrát už došlo k ozbrojenému napadení samostatných států, jejich zplundrování, vykradení zlatých zásob a uměleckých předmětů, rozvrácení místních politických poměrů a následnému odchodu ze zbídačených, a do té doby kvetoucích ekonomik. Ostatně krádeže syrské ropy Američany pokračují i dnes. Zdá se tedy, že v minulosti se mohlo stát cokoliv, rozhodující však je, kdo to vysvětluje.

Mezitím u nás probíhá několik důležitých událostí. Vraždění drůbeže v příhraničí za zjevného nezájmu sousedního Německa, které se na našich chovech podílí dodávkami krmiva, se jeví stále podezřelejším. Přestože je likvidovaný chov na Tachovsku jedním z nejbezpečnějších a „chovankyně“ žijí v přísné izolaci, byl zde veterináři údajně identifikován vir ptačí chřipky. Hodně to připomíná nedávnou pandemii, kdy nikým viděný vir způsobil mnohamiliardové ztráty na straně jedné a stejně velké zisky na straně druhé. Český potravinářský trh přišel během týdne o 600 000 vajec, chov se bude obnovovat 2 roky a mezitím bude muset někdo zalátat tuto díru na trhu. Překvapilo by Vás, kdyby to byla vajíčka z německé farmy nacházející se pár kilometrů za hranicemi, ve které ptačí chřipku nikdo ani nehledá? Berte to jako jistou nadsázku velmi blízkou možné pravdě. A vraždění české drůbeže pokračuje.

Přidejme snížení stavu skotu a prasat za posledních cca 20 let o 80 %, tím pádem nedostatek jak cenově přijatelného masa, tak i mléčných produktů, a nevynechejme ani snižování osevu ploch potravinářskými plodinami. Zdá se, že jsme postupně připravováni na hladomor nebo úplnou závislost na importovaných potravinách. O tom, jakou „kvalitu“ k nám Západ posílá, by byla škoda hovořit.

Hladinou veřejného dění hýbají blížící se prezidentské volby. Je zcela nepochopitelné, kde se vzala Nerudová. Je tu přeci plno jiných a daleko větších osobností. Tato rychlokvaška má však natolik velkou podporu médií, že z ní udělala favoritku. Je s podivem, kolik lidí si o ní nic nezjistilo a je ochotno ji dát svůj hlas, což platí především o těch nevyprofilovaných. Bylo by smutné, kdyby o budoucnosti země rozhodli líní a pohodlní. Přitom má Nerudová másla na hlavě skutečně dost. To Petr Pavel je na kandidaturu připravován už dlouho a systematicky. Jeho hříchy byly a jsou zlehčovány, média ho podporují a společně s Nerudovou tvoří silný prounijní tandem podporovaný Pětikoalicí. Babiš zatím vyčkává, řeší dokonale vládou načasovaný soudní spor. Pravděpodobně se dozvíme rozsudek v nejbližších hodinách, nicméně náš tip je, že vzápětí přijde pozdrav z Hradu v podobě omilostnění. Bude li Babiš zvolen prezidentem, přijde čas jeho pomsty. Nakolik by byla účinná a agresivní, to nelze posoudit, zákulisí politiky je vždy trochu jiné, než nám je ukazováno.

Zajímavý je posun Bašty v popularitě. Média vycítila možnost rozbít šance Babiše právě svou pomocí kandidátovi SPD. Podíváme-li se na to z morálního hlediska, je Bašta momentálně i přes množství hříchů z minulosti jediným volitelným oponentem Nerudové a Pavla. Babiš je spíše zlo a jedinou jeho výhodou je právě x let trvající řevnivost s představiteli pětikoaličních stran. Jinak je sám o sobě také nevolitelným absolventem Aspen Institutu s mnoha záseky ve svém životopisu. A pokud někdo z vás zná Babiše blíže, případně i jen z doslechu, asi by se zdráhal mu dát hlas. Jenže jsou tu ta odnikud vynořivší se eurohujerka Nerudová a Američany vyškolený generál Pavel. Jejich stín je natolik strašidelný, že i část rozložené Alternativy bude hlasovat pro donedávna nenáviděného Babiše. A to je tu ještě blížící se jmenování předsedy Ústavního soudu, kterého by si chtěla Pětikoalice po euroobčanovi Rychetském dosadit.

Jak tedy můžeme vnímat, stále více nabíráme rychlost při cestě z kopce, na jejímž konci bude degradace České republiky na německou kolonii. Jedinou radostí posledních dní jsou rozpory v ČT mezi elitními tvářemi Wollnerem, Fridrichovou a dalšími z jejich redakcí. To je snad jediné málo, které v současnosti potěšilo. Vše ostatní je prostě šílené, a i ti největší skeptici se možná mýlí, kam až to může zajít. Přitom jsme na začátku. Chystají na nás razantní zvýšení daní, cen pohonných hmot, potravin a dalších produktů. Přesto bude překvapením, když zmanipulovaná část českých občanů nedokáže pomocí prezidentských voleb Pětikoalici pomoct k totální diktatuře. Jsme v začarovaném kruhu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *