Bohaté elity nyní vyžadují, aby jejich letadla létala s neočkovanou posádkou

Bývalý pilot společnosti Jetstar Alan Dana prohlásil, že bohatí lidé vyhledávají neočkované piloty, aby létali s jejich soukromými letadly.

Dana uvedl, že Josh Yoder, šéf skupiny pilotů U.S. Freedom Flyers (Svobodní letci), která je proti očkování, dostává dotazy od elitních společností, které mají zájem najmout neočkované piloty pro své obchodní cesty.

„Nyní dostává telefonáty od bohatých podnikatelů a společností, kteří chtějí létat se svými vedoucími pracovníky v obchodních letadlech s neočkovanou posádkou“, uvedl Dana tento týden v pořadu „Maria Zeee Uncensored“.

Mají ten luxus, že si mohou vybrat, protože ve Spojených státech je stále k dispozici velké množství posádek, které nejsou očkované, protože jim to společnosti, pro které pracují, nenařídily.

„Tito bohatí podnikatelé vyžadují na svých služebních cestách neočkovanou posádku“, dodal Dana. „Cestující letecké společnosti, kteří si koupili letenku, tento luxus nemají.“

Dana, bývalý pilot singapurské letecké společnosti JetStar, poznamenal, že takových dotazů nepřichází do australské pobočky Freedom Flyers tolik, protože neexistuje tak dlouho a nemá tak „dobré kontakty“.

Téměř všechny velké letecké společnosti v USA nařídily v roce 2021 pilotům a posádkám experimentální vakcínu proti Covidu, což vedlo nespokojené piloty k založení americké Freedom Flyers.

Zdá se, že o dva roky později se objevující údaje o nárůstu zdokumentovaných případů osob, které „náhle zemřely“ po podání mRNA vakcíny proti Covidu, a to nutí elitu přehodnocovat, kdo s nimi létá po světě.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *