Mgr. Miroslav Kavij: Kanibalizační monstrum NATO

Každodenní báchorky v podání prezidentského kandidáta Petra Pavla, kterak si svou éru členství v KSČ odpracoval ve službách mírotvorné obranné vojenské aliance NATO, jsou ve skutečnosti hrou na city voličů, kteří se o politické dění příliš nezajímají.

Ztotožnit se v současných politických poměrech české scény s výroky na adresu tohoto útočného vojenského paktu, že „NATO mělo být rozpuštěno a mělo se rozpadnout v roce 1990, když se rozpadl Sovětský svaz a v podstatě přestal být hrozbou pro západní společnost“, je pro spoustu občanů téměř nemožné. Stejně jako s podobnými dalšími výroky, například, že „Místo toho se NATO přeměnilo v parazitickou útočnou zbraň, která terorizuje svět, podílela se na barevných revolucích od Afghánistánu po Libyi až po Irák a další země a teď tu máme samozřejmě Ukrajinu. Předtím to byla Bosna a Hercegovina. Takže NATO je jen kanibalizační monstrum, které je prolezlé korupcí a zaměstnává byrokratické generály. Nesehnali by práci, kdyby na tom závisel jejich život. Takže to jsou vlastně jen beta samci, zastávající určitý stupeň zaměstnání.“

Autorem těchto výroků, není tentokrát žádný z Putinových agentů a prokremelských dezinformátorů, nýbrž Scott Bennett, bývalý důstojník americké armády pro psychologický boj. O pravdivosti výše uvedených slov je možné se přesvědčit z přiloženého videa:

Scott Bennett je bývalý americký důstojník pro psychologický boj. Říká, že pravděpodobně už brzy uvidíme pád řady západních vlád pod tíhou vlastní hlouposti a špatných rozhodnutí. NATO mělo původně zabránit další světové válce, dnes se ale vehementně snaží o její vyvolání.

Varováním pro členy naší vlády a všechny válečné štváče by měla být i další pronesená slova tohoto amerického důstojníka:

A každý národ, který se snaží zastrašovat Rusko nebo být součástí této agrese proti Rusku, čelí nepříteli, který by ho v podstatě mohl zničit lepšími zbraněmi a má větší morální sílu než všechny evropské národy dohromady.

Stále více občanů pozoruje, kterak ministerstvo „pravdy“ zintenzivňuje svoji činnost ve snaze nepřipustit další „rozvracení demokracie“ nejrůznějšími proruskými šváby, řečeno terminologií předsedy současné spíše proukrajinské, než české vlády Petra Fialy.

Zatím posledním pokusem k zastrašení občanů protestujících proti zatažení ČR do přímého válečného konfliktu na Ukrajině bylo zadržení aktivisty Ladislava Vrábela, organizátora protivládních demonstrací pod názvem „ČR na 1. místě“ policií ČR, ke kterému došlo po skončení zatím poslední protivládní demonstrace 21. ledna. Dle sdělení na teletextu veřejnoprávní televize k zadržení došlo kvůli šíření poplašné zprávy. Tou poplašnou zprávou mělo být zveřejněné video, ve kterém L. Vrábel uvedl, že vláda ČR chce ze stíhaček zaútočit na Rusko jadernými zbraněmi. Ponechme stranou, že původní komentář zadrženého k nákupu amerických stíhaček F-35 pro potřeby armády ČR byl zřejmě interpretován trochu jinak. Skutečností zůstává, že jedním z hlavních důvodů AČR k pořízení F-35 je právě jejich schopnost nést jaderné pumy! Zarážející a podstatné je, že poplašné zprávy a hledání záminek k plnému zatažení ČR do válečného konfliktu na Ukrajině vytváří sám premiér Fiala, ministryně války Černochová a další přisluhovači, včetně právě prezidentského kandidáta Petra Pavla.

Odpor vlasteneckého hnutí, toužící pouze po zabezpečení míru a klidného života pro každého občana i přes narůstající zastrašování vlády, ministerstev vnitra a spravedlnosti snažící se paralyzovat tuto vlastenecky smýšlející skupinu, bude zcela jistě nadále pokračovat.

Odpor proti válce totiž není pouze záležitostí českého vlasteneckého hnutí a mírumilovných lidí. Proti akcím NATO a dodávkám zbraní na Ukrajinu se demonstruje i v dalších evropských státech, viz minulý víkend, Řecko a Polsko. Bohužel se záměrným nezájmem hlavních médií informovat o těchto protestech naše občany.

Čas ukáže, zda a v jakém rozsahu se naplní další pronesená slova Scotta Bennetta:

Každý příčetný Evropan přejde na stranu Ruska, opustí sankce na ropu a plyn vůči Rusku a pravděpodobně uvidíte, jak bude svržena spousta západních vlád pod tíhou vlastní hlouposti a špatných rozhodnutí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *