Mgr. Miroslav Kavij: Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy

Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy. Takto lze nazvat vypjatou atmosféru před Národním muzeem po skončení pražské protivládní demonstrace 11.3.2023, kterou na videu popisuje Karel Kočí, jeden z bezdůvodně brutálně napadených občanů příslušníky policie Víta Rakušana.

Karel Kočí je občan, který si šel po skončení povolené protivládní demonstrace prohlédnout Národní muzeum a připletl se k zásahu policie při pokojném protestu proti vyvěšení ukrajinské vlajky české národní památce.

Zde byl neoprávněně surově zbit policisty, kteří dostali od svých nadřízených rozkaz k vyvolání agrese. Pana Kočího se přišel zastat kolem náhodně procházející děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické doc. Miroslav Ševčík, který uviděl zkrvaveného pana Kočího a proto zjišťoval u policejního kordonu, co se stalo. Přitom byl vyfocen novináři, kteří tuto skutečnost otočili proti němu, aby ho mediálně diskreditovali. Skupina lidí, kteří přišli vyslovit svůj oprávněný názor na vyvěšování vlajek cizího státu na naše národní památky a státní budovy se chovala pokojně, a proto nebyl ze strany policie žádný důvod takto brutálně zasáhnout.

V dnešní době, kdy nám vládne vláda premiéra Petra Fialy, která si uzurpuje veškerou moc pro své zájmy a zájmy cizích mocností, které jdou přímo proti občanům České republiky, se už nemůžeme ničemu divit a nelze mluvit o právu a spravedlnosti.


Zatímco ministr vnitra, aniž by vzhlédnul jakékoliv video mapující zásah těžkooděnců, neměl o nepřiměřenosti zásahu pochyb ihned po jeho skončení, na sociálních sítích i médiích mainstreamu stále přibývají videa účastníků „konfliktu“, z nichž je zřejmé, že pan Rakušan má občanům co vysvětlovat!!!

Ministr Rakušan, kterého provází za krátkou dobu jeho vládního angažmá jeden skandál za druhým, je zatím „neprůstřelný“. Bez nadsázky se dá říci, že s jeho „hlavou“ je spojena životnost Fialovy vlády, je symbolem hlavy vládní mafie. Stejně jako předcházející jeho kauzy šly k ledu ještě dříve, než se je podařilo potřebně zmedializovat, tak i v případě sobotního zásahu před Národním muzeem zůstane Rakušan nadále čistý a důvěryhodný ministr s profesionálním řízením svého silového resortu.

Asociální vláda premiéra Petra Fialy poslušně sloužící ukrajinskému režimu a zájmům USA v tomto konfliktu bude i v následujícím období čelit demonstracím a nátlakovým akcím přibývajících nespokojených občanů, jejichž cílem bude dosáhnout demise současné protilidové pravicové vlády.

Rakušan, Fiala, Černochová a k nim čerstvě zvolený prezident „Pávek“, výkvět toho nejlepšího, co nám mainstream v demokratických volbách „dosadil“, naše současná politická elita vypjatou společenskou atmosféru zatím bere víc než klidně. Vždyť podle nich, každý kdo se odváží přijet do Prahy na demonstraci, je ruský šváb a dezolát!

Přejme kabinetu pana Fialy, aby i nadále jím nazývaní dezoláti a proruští švábové se chovali poklidně jako doposud. Ono dezolátství, jak jej známe ze současných mnohem masivnějších demonstrací ve Francii, Německu a dalších státech, se může přenést velmi rychle i k nám. Napomoci jim mohou, bohužel, i další podobná vyjádření podobných Rakušanů, Fialů, Pavlů a dalších, kteří o demokracii a svobodě slova umí krásně hovořit, ale ve skutečnosti vytváří podhoubí pro další radikalizaci společnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *