Významný americký meteorolog: Vláda má přesné údaje o teplotě, které neukazují žádné oteplování

Ti, kdo pod záminkou globálního oteplování razí agendu, jejímž cílem je svět, kde většina nic nevlastní a vše se sdílí, moc dobře ví, že šíří lži. To nyní potvrzuje i významný americký meteorolog, který se jako jeden z mála nebál na tyto účelové lži upozornit.

Je velmi důležité, aby se co nejvíc lidí dozvědělo, že celá klimatická agenda je jeden velký podvod na lidstvo, protože jen tak lze pokračování devastace západní společnosti zastavit.

Vždyť většina kroků, které vlády ve jménu „klimatické apokalypsy“ provádí, bude mít za důsledek hromadné zchudnutí celých mas, depopulaci, vyvlastňování, totální dohled a v konečném důsledku jakýsi neofeudální svět, ve kterém vše vlastní jen malá hrstka nejbohatších. Zbytek pak bude v postavení nevolníků, bez jakýchkoli osobních svobod.

Jistě netřeba vyjmenovávat vše, co se za fašistickou agendou tzv. „zeleného údělu“ skrývá. Další svědectví o lžích, které jsou záměrně šířeny vládami, uplacenými „vědci“ a celebritami, podává významný americký meteorolog.

Ten mimo jiné také opět připomíná, že střídání teplých a studených období zažívala naše planeta po celá tisíciletí, aniž by měl člověk na tyto změny sebemenší vliv…

Vládou kontrolovaná povrchní data, která tvoří základ obav obhájců klimatické katastrofy „nulového uhlíku“, nemohou být přesná a jsou pouze „odhadem s vysokou nejistotou. Toto tvrzení pochází od známého amerického meteorologa Anthonyho Wattse, který v posledním desetiletí poukázal na četné slabiny v systémech monitorování globální teploty.

Americký meteorolog Anthony Watts

„Data shromažďují vládní agentury ze sítě meteorologických stanic, které nikdy nebyly určeny k detekci ‚signálu globálního oteplování‘“, řekl Watts. Je zastáncem nové nezávislé globální klimatické databáze.

Vlády utrácejí miliardy dolarů z daní na programy zmírňování změny klimatu, ale to nedává smysl.

K dnešnímu dni existuje pouze jedna síť meteorologických stanic připravených na měření klimatu. Tyto stanice jsou dostatečně přesné, aby plně detekovaly signál změny klimatu.

Jedná se o US Climate Reference Network (USCRN), založenou v roce 2005 jako nejmodernější automatizovaný systém speciálně pro přesné měření trendů povrchového klimatu. Zahrnuje 114 stanic po celé Severní Americe, které jsou vzdálené od neklimatických vlivů, jako je člověkem způsobené městské teplo.

Výše uvedený graf USCRN ukazuje, že v posledních dvou desetiletích nedošlo ve Spojených státech k žádnému výraznému trendu oteplování.

Bohužel, data sítě USCRN jsou uchovávána pod pokličkou americkou vládou a nejsou zveřejňována v měsíčních, ani ročních zprávách o globálním klimatu.

Watts poukazuje na to, že předchozí teplotní záznamy byly shromážděny pro ověření předpovědí počasí. Teploty byly dobrovolníky zaokrouhleny na nejbližší celý stupeň Fahrenheita. Porovnání takových „hrubých“ údajů s tvrzením o globálním oteplování o 1,8 °F od konce 19. století vyvolává „zřejmé otázky“ o přesnosti.

S odkazem na jeho vlastní nedávné práce Watts říká, že rozšířená korupce dat způsobená urbanizací je ještě znepokojivější. Mnoho měřicích stanic je ovlivněno umístěním v blízkosti vzduchotechniky, výfuků letadel, betonu, asfaltu a blízkých budov. To platí nejen v USA, ale také v mnoha dalších oblastech světa.

Ve Spojeném království se státem financovaný Met Office v posledních letech silně zpolitizoval, protože neúnavně prosazuje kolektivistický projekt nulového uhlíku. Loni v létě Met Office potvrdil a propagoval nový britský teplotní rekord 40,3 °C v Coningsby.

Ve skutečnosti byl rekord dosažen v polovině dráhy v RAF Coningsby, domově perutě stíhaček Typhoon a trval pouze 60 sekund. Toho bylo dosaženo náhlým zvýšením teploty o 0,6 °C, po kterém následoval téměř okamžitý pokles. Met Office dosud odmítl odpovědět na otázky Daily Skeptic o tom, zda k tomu přispěly pohyby proudových stíhaček.

Watts není jediným vědcem, který vyvolává důležité obavy ohledně databází, které jsou jádrem politické kampaně na podporu paniky z rostoucích teplot. Nedávná práce Dr. Roye Spencera a profesora Johna Christyho z University of Alabama v Huntsville uvádí, že až jedna pětina všech údajů o oteplování hlášených asi 20 000 meteorologickými stanicemi po celém světě je způsobena zkreslením neklimatických údajů. Tato data jsou proto neplatná

Stanice jsou součástí Global Historical Climate Network a důležitou součástí všech globálních datových souborů. Zajímavé je, že tito dva vědci poznamenali, že americká Národní meteorologická služba NOAA tvrdí, že odstraňuje zkreslení městského tepla, ale zjistili, že v průměru falešně ohřívá trendy v údajích o teplotě stanic, i když by je měla ochlazovat.

Dr. Spencer se ve zveřejněné poznámce ptá, proč úpravy NOAA jdou špatným směrem. „Přinejmenším mi tyto výsledky připadají… zvláštní“, dodává.

Odstranit zkreslení falešně hovořící o oteplování v době, kdy k „oteplování“ dochází jen velmi málo, by v extremistických kruzích prosazujících nulový uhlík nebylo vítáno. Vědci jako emeritní profesor Richard Lindzen poukazují na to, že oteplování od konce barokní minidoby ledové je již velmi nízké. 

Přibývá důkazů, že minulá období byla mnohem teplejší než dnes. V únoru skupina vědců předložila důkazy o tom, že Arktida kolem Špicberků byla v raném holocénu asi před 10 000 až 8 000 lety o 6 °C teplejší. Další vědecké důkazy o minulém oteplování lze nalézt zde, zde a zde.

Globální povrchové teploty, zaznamenané a sestavené vládními agenturami, jsou směsicí zaokrouhlených, upravených a zkreslených údajů, řekl Watts. A nepředstavují přesnou reprezentaci teploty Země. S vysoce přesnými údaji o teplotě USCTN dostupnými veřejnosti je čas vytvořit skutečně nezávislý globální teplotní záznam, uzavírá Watts.

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice Kauza glob. oteplování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *