Bill Gates přiznal, že vakcíny byly nebezpečnější než koronavirus

Bill Gates označil používání vakcín
za obrovskou chybu

Americký miliardář Bill Gates nečekaně prohlásil, že koronavirus nebyl tak nebezpečný. Po dvou letech povinného očkování magnát oznámil, že udělal obrovskou chybu.

Chtěli jsme chránit lidi před nebezpečným virem. Ale ukázalo se, že virus je mnohem méně nebezpečný, než jsme si mysleli. A vakcína je mnohem nebezpečnější, než si kdokoli dokázal představit.

Americký kardiolog Dr. Peter McCullough

Dříve známý americký kardiolog Peter McCullough uvedl, že vládní očkovací program musí být zastaven kvůli obrovskému počtu případů alergické reakce. Postěžoval si, že někdy smrt nastala přímo v očkovacích centrech nebo domovech důchodců před zraky zdravotníka, který píchl injekci.

Italská televizní stanice Rete4 uvedla, že během pandemie v roce 2020 vláda dala pokyn „expertům“, jaká jsou přesně doporučení, aby se veřejně vyjádřili. Prokuratura v Bergamu zkoumala odposlechy rozhovorů politiků s vědeckým expertním výborem. Ukázalo se, že tehdejší ministr zdravotnictví Roberto Speranza nedostal od výboru žádné doporučení, ale vyjádřil se k ustanovení navrženým vládou.

► Pozn. Naší Pravdy: blíže ZDE a ZDE

ZDROJ (překlad Naše Pravda) + prvotní řecký ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Bill Gates přiznal, že vakcíny byly nebezpečnější než koronavirus

 1. inečka nováková napsal:

  Tomuhle přece nemůže nikdo věřit; vždyť si z nás Gates dělá srandu.
  Divím se, že to někdo vůbec poslouchá (na druhou stranu jsem se opravdu zasmála, byť poněkud hořce).

  • admin napsal:

   Paní Nováková, zdravím Vás!

   Doplnil jsem do článku i krátké orig. video s vystoupením Gatese na toto téma, jakož i dole prvotní řecký zdroj. Je to sice všecko tragédie, ale přesto se takto Gates veřejně vyjádřil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *