Sledování CO₂: Další „konspirační teorie“ se stává skutečností

Každý, kdo tvrdil, že nákupy budou v budoucnu sledovány za účelem měření „uhlíkové stopy“ lidí, byl označen za „konspiračního teoretika“. V New Yorku však bude tento nechvalně známý plán WEF brzy realizován. Za tímto účelem by měly být vyhodnoceny údaje o kreditní kartě.

Představte si, že jdete nakupovat a najednou se u pokladny ozve pípnutí, protože vaše produkty způsobují „příliš mnoho CO2“. To, co stále zní jako utopie, by se v New Yorku mohlo brzy stát realitou. Toto je implementace dystopických plánů Světového ekonomického fóra (WEF) na úplnou lidskou kontrolu. Něco, co je také případ například v Kanadě kontrolované WEF, kde jsou podobné plány . Ale v metropoli východního pobřeží USA jdou nyní WEF Minions naplno.

Například vedení města New York City oznámilo, že bude vyhodnocovat údaje o kreditních kartách jednotlivých nákupů v obchodech, aby bylo možné sledovat výběr potravin obyvatel. Vedení města spolupracuje se společností vydávající kreditní karty „American Express“. Starosta města Eric Adams vysvětlil, že pochopení individuálního výběru potravin je krokem ke „snížení uhlíkových emisí“ občany. Cílem je do roku 2032 snížit u obyvatel města emise oxidu uhličitého související s potravinami o třetinu. S tím souvisí i plán WEF My Carbon (Můj uhlík) společně. Cílem je vytvořit „inkluzivní a udržitelná města“, což je eufemismus pro totální klimatickou diktaturu (přečtěte si nechvalně známý článek WEF).

Ale jak toho chcete dosáhnout? Pokud toto oznámení berete vážně, znamená to, že nyní vyhodnotíte všechny nákupy potravin, spočítáte průměrnou bilanci CO2 a poté nastavíte určité maximální hodnoty. To pak může zajít tak daleko, že při každém nákupu vidíte na pokladně svůj „osobní zůstatek CO2“ a možná i procento z maximální spotřeby CO2 za měsíc u potravin, které bylo dosud dosaženo. Pokud si například koupíte 20 rump steaků a hromadu klobás na grilovací párty, možná jste již dosáhli svého měsíčního limitu CO2 a již nesmíte nakupovat tyto potraviny.

A co víc, plány newyorské městské vlády také velmi jasně ukazují, jak důležitá je hotovost pro osobní svobodu. Každý, kdo platí (kreditní) kartou, otevírá dveře sběračům dat a dává jim pravomoc rozhodovat o budoucích nákupech. Protože s takovými metodami sledování a kontroly mohou být lidé nuceni žít vegetariánsky nebo vegansky, zejména proto, že maso a mléčné výrobky mají výrazně horší „bilanci CO2“ než obilí, zelenina nebo ovoce. Nákup potravin již nebude osobním rozhodnutím, ale stále více vynuceným rozhodnutím.

ZDROJ


Pozn. Naší Pravdy: z uvedeného plyne jediné – bude potřeba se zbavit veškeré fauny, včetně všech lidí na planetě, protože vydechují CO2, který naopak vdechuje veškerá pozemská flóra. Ale to je už fašismus hitlerovského Německa. Logicky zde vyvstává zcela principiální otázka: PROČ SE TEDY KÁCÍ A SPALUJÍ celosvětově lesy místo toho, aby se vysazovaly?

Příspěvek byl publikován v rubrice Kauza glob. oteplování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *