Mgr. Miroslav Kavij: Ministryně války Jana Černochová druhou řeznicí?

V době, kdy vládu Petra Fialy hodnotí lidé jako nejhorší za posledních deset let a signalista Fiala je v Evropě mezi premiéry nejhorší, schvaluje asociálně válečnický kabinet Česko-americkou dohodu o obranné spolupráci.

Smlouvu nejtransparentnější, neboť musela být před veřejností utajována do poslední chvíle. Podpis smlouvy není ničím jiným, než naplňováním americké strategie v podání teroristického uskupení NATO alias štítu a meče, dokončením mnoha desítek let amerického úsilí zatáhnout evropský kontinent do zničující jaderné války s Ruskem. Česká republika se tak po její ratifikaci stane dalším státem, který podepsal válečnou smlouvu s „hrdiny“ vietnamské války a následné spousty válek dalších.

Američtí vál. veteráni zahazují vyznamenání

Fialův kabinet svými rozhodnutími pokračuje v prasárnách proti vlastním občanům, tentokrát v oblasti bezpečnosti státu. Svým rozhodnutím ukrajinskoamerický Fialův kabinet posunuje ČR do válečné první linie a ještě lživě tvrdí (což se stalo normou současné vlády), že se tím bezpečnost naší země zvýší! Historie mnohokrát ukázala, že USA nemají žádné přátele, ale jen poslušné lokaje a neposlušné přátele.

Ministryně války Jana Černochová si „dotažením“ obranné smlouvy splnila svůj životní sen. „Dnes“ je oslavována americkými (a zcela jistě i ukrajinskými) spojenci výraznou postavou české politické reprezentace prosazující mírotvornou politiku NATO. Dost možná, že v budoucnosti se díky své krvelačnosti stane po Madeleine Albrightové druhou krvavou bábou a řeznicí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *