Skandál se začíná v USA rozrůstat do obřích rozměrů – Kde je 85 000 pohřešovaných dětí?

IGOR PŠENIČNIKOV přináší zprávy o rozrůstajícím se pedofilním skandálu s dětmi, kteří jsou do USA a pak i do Evropy expedovány převážně z Latinské Ameriky pod pláštíkem migrace za aktivní pomoci Bidenovi administrativy.

Skandál ve Spojených státech nabírá na obrátkách a úředníci se ho snaží ututlat. Republikánští senátoři vyzvali FBI a ministerstvo zdravotnictví, aby vyšetřily zneužívání tisíců cizinců bez doprovodu. Existují důvody se domnívat, že se staly obětí pašování, obchodování s lidmi a masového sexuálního zneužívání.

Podle deníku The Epoch Times překročilo hranice USA od nástupu Joea Bidena do funkce na začátku roku 2021 přibližně 345 000 nezletilých bez doprovodu. Současně deník New York Times uvedl, že americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí „ztratilo kontakt s 85.000 těchto nezletilých“. Tyto děti jsou nezvěstné.

Níže uvádíme citace z oficiálních dokumentů a výpovědí v Kongresu, které byly podány pod přísahou. Tato slova hovoří sama za sebe.

Sponzoři obchodu s otroky

V dopise řediteli FBI Christopheru Wrayovi obvinil republikánský senátor Josh Hawley Bidenovu administrativu ze schvalování přílivu cizích dětí bez doprovodu do USA: Bidenova administrativa je morálně odpovědná za osud těchto dětí. Počátkem roku 2021 prezident zrušil omezení (vstupu do USA) pro dospělé nezletilé bez doprovodu.

Jinými slovy, americký prezident osobně podporuje vstup co největšího počtu cizích dětí bez doprovodu do USA, což samo o sobě vypadá velmi podivně a na první pohled nevysvětlitelně. Senátor Hawley poukazuje na to, že takzvaní „sponzoři“, tedy lidé, kteří přijímají děti imigrantů, své svěřence zneužívají. A úřady se snaží fakta o tomto vykořisťování skrývat.

Ze zpráv vyplývá, že ministerstvo zdravotnictví zmírnilo prověřování sponzorů, a naopak podniklo kroky proti oznamovatelům, kteří na takové obavy upozorňují. V důsledku toho byly tisíce dětí předány novodobým otrokářům, uvádí senátor Josh Hawley.

Senátor uvedl, že v důsledku prezidentových kroků byli tito nezletilí pohřešovaní nuceni pracovat v továrnách v krutých podmínkách, byli zbaveni jídla a vzdělání, báli se o svůj život a byli sexuálně zneužíváni.

Rozsáhlé zneužívání dětí migrantů jasně porušuje jak zákon o spravedlivých pracovních standardech…, tak zákon o ochraně obětí obchodování s lidmi, který klasifikuje zločiny obchodování s lidmi jako federální zločiny, píše Hawley. Od FBI si vyžádal „úplnou zprávu“ do 25. května.

Bílý dům jako dohazovač dětí

Deník Epoch Times přináší ohavné důkazy o tom, jak USA vytvořily systém nelegálního pašování cizích dětí. Na slyšení v podvýboru Sněmovny reprezentantů pro justici vypověděla „informátorka“, jistá Tara Lee Rodasová, že federální vláda působí jako prostředník v mnohamiliardové operaci pašování dětí. Tara Lee Rodasová uvedla, že byla přijata do práce pro Úřad pro přesídlování uprchlíků ministerstva zdravotnictví údajně proto, aby pomáhala spojovat děti bez doprovodu s dospělými sponzory v USA:

Myslela jsem si, že budu pomáhat umisťovat děti do milujících rodin. Místo toho jsem zjistila, že děti jsou obchodovány prostřednictvím složité sítě, která začíná náborem v jejich domovské zemi, pašováním na hranice USA a končí, když úřad pro přesídlování uprchlíků doručí dítě sponzorovi.

Na slyšení v Kongresu potvrdila, že byla svědkem toho, že dospělí sponzoři si mohli vzít 10 nebo dokonce 40 dětí najednou, aniž by se o to ministerstvo zdravotnictví zajímalo:

Viděla jsem mnoho případů, kdy byly děti v dluhovém otroctví. A děti věděly, že musí zůstat u sponzora, dokud nebude dluh splacen.

Republikánská senátorka Marsha Blackburnová z Tennessee napsala dopis americkému ministru zdravotnictví Javieru Becerrovi, v němž žádá o reakci na odhalení učiněná v Kongresu:

Jsem hluboce znepokojena zprávami, že ministerstvo zdravotnictví špatně nakládá s dětmi migrantů bez doprovodu. Vydává je neprověřeným sponzorům, což vede k jejich vykořisťování a nucené práci.

Šokovaní senátoři

A zde je reakce dalšího kongresmana, Chipa Roye, člena Sněmovny reprezentantů z Texasu:

Vyráží mi dech, že v největší a nejmocnější zemi v dějinách musíme hájit a ospravedlňovat systém, který zahrnuje masové sexuální vykořisťování dětí migrantů, že naše úřady ignorují publikace, v nichž se píše o téměř sto tisících dětí migrantů, které jsou prostě ‚ztracené‘.

Chip Roy také uvedl, že by se rád Američanů zeptal, zda jsou hrdí na to, že od nástupu prezidenta Bidena do funkce překročilo naši jižní hranici více než 356 tisíc migrujících dětí bez doprovodu? A to jsou pouze děti, o kterých víme s jistotou, protože přišly pod dohledem amerického ministerstva zdravotnictví.

Americké ministerstvo zdravotnictví vše popírá. Šéf resortu Javier Becerra tvrdí, že číslo 85 000 pohřešovaných dětí nikdy neslyšel a neví, odkud pochází. A nemá s ním nic společného: Kongres nám svěřil určité pravomoci. Naše pravomoci končí, když najdeme vhodného sponzora, který dítě umístí. Snažíme se provádět určité následné kroky, ale ve skutečnosti nemusíme sledovat ani dítě, ani sponzora.

Právě v důsledku tohoto postoje amerického ministerstva zdravotnictví senátor Hawley kromě požadavku na FBI požadoval, aby byla vyšetřena americká ministerstva zdravotnictví a vnitřní bezpečnosti „za jejich roli při usnadňování vykořisťování těchto dětí v rozporu se zákonem“.

Bidenova administrativa je globální pedofilní sektou

Výše uvedená prohlášení poskytují nepřímé důkazy o tom, že americký establishment je globální pedofilní sektou. Byl to právě americký establishment, kdo stál v čele nedávné zprávy sponzorované OSN, která vyzývá vlády jednotlivých zemí, aby začaly legalizovat sex mezi dospělými a nezletilými dětmi v rámci již otevřeně globalistické kampaně za dekriminalizaci pedofilie. Světové veřejné mínění se připravuje na přijetí teze o „normálnosti pedofilie“.

Nezávislý americký tisk opakovaně píše, že globalistická elita je satanistická sekta, v níž je sexuální zneužívání dětí rituálem. Nejodpornější sexuální zvrácenosti jsou ve skutečnosti novým náboženstvím Západu.

Z účasti na pedofilní síti byla obviněna rodina Billa a Hillary Clintonových, rodina Baracka Obamy, kanadský premiér Justin Trudeau, současný norský generální tajemník NATO Jens Stoltenberg. Celá americká elita je spojována s nechvalně známým finančníkem a pedofilním agentem Jeffreym Epsteinem. Služeb tohoto pedofilního pasáka využívalo mnoho amerických „celebrit“.

Nelze vyloučit ani to, že pohřešované děti migrantů mohou být dodávány pro potěšení „globálních elit“ do Evropy a na jiné kontinenty, využívány jsou pro černé transplantace a jako oběti při satanistických rituálech.

Ruská armáda na Ukrajině na osvobozených územích objevila nejen dětské farmy, vedené západními odborníky, kdy děti žily v nepředstavitelně nuzných podmínkách a byly zneužívány pro pedofilní orgie jak kyjevskou elitou, tak expedovány do zahraničí.

Pedofilní zvrácenosti jako propustka mezi elitu

Zapojení do nejodpornějších zločinů a sexuálních zvráceností je „propustkou“ do nejvyšších pater moci, do „elitních“ kruhů ve Spojených státech a na Západě vůbec, které se považují za rozhodovatele o osudech národů. Součástí globalistické elity se může stát pouze ten, na koho je vytvořen ten nejšpinavější kompromitující dokument – ve smyslu zapojení do této „strany zvrhlíků“. To je nejúčinnější páka ovládání, hák, z něhož se nikdo nemůže vymanit. Ti, kdo jsou na háku, se však z něj vymanit ani nesnaží.

Není pochyb o tom, že obvinění Bidenovy administrativy z podílu na pašování a mizení dětí na území USA jsou způsobena především pedofilií mocenských špiček v této zemi, která je všechny svazuje do nevyslovené, ale velmi reálné těsné hierarchie. Ta drží v USA veškerou moc – do té míry, že federální ministerstva a celá vláda včetně prezidenta jsou poslušnými vykonavateli její vůle.

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *