Mnichovská bezpečnostní konference: Vojenská odnož globální stínové vlády?

Mnichovská bezpečnostní konference (16. až 18. února 2024) letos slaví 60. výročí. Je známá jako přední světové fórum pro debaty o mezinárodní bezpečnostní politice. Její původní motto znělo: „Podpora míru prostřednictvím dialogu.“

Mnichovská bezpečnostní konference však zejména vyzvala k podpoře dodávek zbraní na Ukrajinu! Jaké cíle vlastně sleduje? A jaké má vazby na Bilderberg Group a CFR?

„Podpora míru prostřednictvím dialogu“, „přední světové fórum pro debaty o mezinárodní bezpečnostní politice“. To jsou některé z cílů Mnichovské bezpečnostní konference. Jak ale může Mnichovská bezpečnostní konference podporovat mír a přispívat k řešení konfliktů, když jejími sponzory jsou zbrojní společnosti, které vydělávají na válkách? Je tedy možné, že Mnichovská bezpečnostní konference neslouží bezpečnosti evropského obyvatelstva? Je možné, že se stala vojenskou odnoží tajné světové vlády tvořené skupinami Bilderberg, CFR a ECFR – obcházející národní státy a vůli lidu – nebo byla dokonce za tímto účelem založena?

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Analytika, Kauza Ukrajina, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *