PhDr. Jiří Jaroš Nickelli: Nebinární Evropa vítězí v Eurovizi aneb Sibylino proroctví v praxi

Na počátku tohoto zamyšlení stály dvě zprávy. Jedna byla o maďarském městě Székesfeherváru, které podalo návrh do soutěže evropských měst. Podle zprávy z netu komise město odmítla s tím, že je to propagace „bílé křesťanské Evropy“, kde prý je mnoho křížů, šťastných bílých lidí, a kostelů – a nejsou tam ani migranti, ani sociálně slabší lidé.

Druhá zpráva je z Metra. Eurosoutěž Eurovize vyhrál švýcarský raper Nemo, nebinární člověk, jenž se necítí býti ani mužem ani ženou. Chce zajistit svým uměním mír a důstojnost pro každého člověka. Na mne jakožto podjatého staršího muže, bílého heterosexuála (jak praví dnešní terminologie), to působí dojmem, jakoby Evropa bílé rasy, křestanů a antických kořenů, se stala jakýmsi nepotřebným skanzenem dějin, vhodným tak pouze pro perestrojku x pohlaví a nebílých ras (už slyším obvinění z rasismu). Podle mne podjatého muže to spíše připomíná katastrojku.

Celý tento kolotoč změn vyvolává dojem naplňování Sibylina proroctví typu „ženy se v mužské kroje a muži v ženské kroje zobláčejí…“, atd., jak se to tam píše a čte v různých jeho podáních.

Tak trošku to připomíná dobu, kdy se Evropou proháněly dvě různé antropologické rasy – cromagnonci na jedné straně, a neandertálci na straně druhé. Údajně podle některých teorií to skončilo vyhubením „zlých a drsných“ neandertálců. Jsem mimo jiné archeolog etnograf, proto ten příměr…

Dostává se Evropa do podobné éry?

Na jedné straně slyšíme řeči o tom, že je potřeba bránit evropský kontinent před přívalem migrací různého druhu – a přitom všichni kompetenti jen žvaní a dělají opak. Na druhé straně slyšíme a v praxi vidíme naplňování opaku – Ty různé Frontexy kšeftují s dopravou migrantů, kteří dobývají naše pláže podobně jako staří Normani dobývali Albion, ti dnešní ovšem ani nemusejí mít zbraně, Evropa jim otevírá náruč a slovy strůjkyně největšího migračního přílivu v dějinách Evropy, Frau Merkel, praví nejen nebohým Němcům, ale všem Evropanům – „Wir schaffen das“ – Zvládneme to.

Evropa nezvládla vůbec nic – krom přípravy své sebevraždy. Jistá Muslimka jim pak v německé televizi drze vyprávěla:

Už tu nebude vaše většina modrookých plavých Němců!

A Frau Merkel nikdy nebude souzena a potrestána. Bude vždy pod ochranou těch elit, které ji k tomu určily.

A zde je zakopán pes problému – v takzvaných (protievropských) elitách. Čím více se tyto vládní elity zaklínají „evropskými hodnotami“, tím více je v praxi ničí – počínaje migrační okupací a konče zeleným fanatismem (jenž je maximálním extremismem svého druhu, na rozdíl od jiných extremismů, je tento extremismus orákulem vládních elit).

A proto národní státy, bouřící se proti euroelitám, jsou klasifikovány jako údajná škodná Evropy, a vylučovány z pravověrného společenství tzv. euroatlantického paktu pod velením zámořské mocnosti.A dnes, když už svět neovládá pouze jediný hegemon pravověrného euroatlantického prostoru, ale jsou tu naprosto nepřátelští hegemoni muslimského prostoru, a několika dalších, je vše jinak. Není už globalistický unitární svět – je tu multipolární svět! (Moc se mi „líbí teutonský termín prostor“ – Raum – už ho zavedli jiní věrozvěsti Nového světového řádu, jako hitlerovci a příbuzná čeleď.)

Takto se vraťme „od velkého tématu zpět k malému“. Tož k té „nebinární“ genderové Evropě anebo spíše k nebinárně se tvářícím vládním elitám – což je po zeleném šílenství další vypěstované náboženství. Jsou tu rady – „Zachraňme národní státy zvyšováním porodnosti a nové generace nás zachrání před eurošílenstvím.“ Krásná myšlenka a krásná rada – zatím ovšem v praxi nerealizovatelná. Proč?

Základním předpokladem zvýšení porodnosti je bezpečnost a uživitelnost nových generací. A tu naše „Nová Evropa“ systematicky ničí.

To euroelity všude, kde to jen šlo, umožnily muslimskou a migrační „revoluci vagín“. Ne naši revoluci – jejich revoluci, revoluci příchozích z Afriky, z Asie, a především z muslimského prostoru! Dále evropské elity, místo aby zabezpečily trvalý mír na kontinentu, jsou posedlé válečným štváčstvím na příkaz ze zámoří. Nově narozené děti pak mají být potravou pro kanóny na frontách nových válek – anebo obětmi bomb a raket protivníků???

Konečně mladé rodiny musí státy zabezpečit pro další rozvoj. Například tak, jako to u nás v době proklínaného socialismu dělal stát v éře „Husákových dětí“. Jiná cesta udržitelnosti našich národů neexistuje – a evropské elity to dobře vědí. A právě proto dělají pravý opak – ničí porodnost, mimo jiné i nebinárním a genderovým šílenstvím. Zatímco podporují všemi možnými i nemožnými způsoby vaginární revoluci muslimů (pro ustavení eurochalifátu – jak se ozvalo již v Hamburku), tak brání všemi nemožnými způsoby porodnosti evropských dětí.

Pokud se nezbavíme takových elit, Evropa zahyne a my s ní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Analytika, Dějiny a současnost se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *