Stát Louisiana oficiálně zakazuje spolupráci s WEF, OSN a WHO

Americký stát Louisiana se tak připojuje k několika dalším státům USA, které ukončily veškerou spolupráci s uvedenými globalistickými organizacemi. Mimo USA ukončila spolupráci s WEF například kanadská Alberta a chystá se k tomu belgické Vlámsko.

Státy, které se k uvedeným soukromým organizacím hlásí a platí pravidelné členské poplatky, tím potvrzují, že tyto organizace respektují a hodlají následovat jimi prosazovanou politiku.

Zde je opět nutno připomenout, že se to týká zemí z celého světa, což opět popírá proklamovanou multipolaritu. Odstoupení od členství přinejmenším ve WEF a WHO by mělo být v programu každé antiglobalistické strany.

Zákonodárci v Louisianě odhlasovali zákaz činnosti agentů WEF, OSN a WHO ve státě ve snaze vymýtit globalistickou agendu.

Senát i Sněmovna hlasovaly pro přijetí zákona, který zakáže WEF, WHO a OSN jakoukoli jurisdikci nebo pravomoc ve státě.

Zde je to, co návrh zákona uvádí:

Světová zdravotnická organizace, Organizace spojených národů a Světové ekonomické fórum nebudou mít ve státě Louisiana žádnou jurisdikci ani pravomoc.

Žádné pravidlo, nařízení, poplatky, daně, politika nebo mandát jakéhokoli druhu Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů a Světového ekonomického fóra nebudou vynucovány ani implementovány státem Louisiana nebo jakoukoli agenturou, oddělením, správní radou, komisí, politickým útvarem, vládním subjektem státu, farností, obcí nebo jiným politickým subjektem.

Je pravděpodobné, že aktuální schválení zákona bylo podníceno plánovaným hlasováním na půdě WHO k Pandemické smlouvě a změnám Mezinárodních zdravotních předpisů, ke kterému má dojít příští týden na shromáždění WHO v Ženevě.

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza C-19, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *