Brave New World: Mají globální vlastníci šanci ho vybudovat?

Ó, zázrak! Kolik je tu dobrých tvorů!
Jak krásné je lidstvo! Ó statečný nový světe,
v němž žijí takoví lidé.

William Shakespeare

Cílem kapitalisty je za každou cenu porazit konkurenta v konkurenčním boji a zaujmout jeho místo na trhu. V éře globálních trhů se děje totéž. Není to však tak dávno, co kapitalistická soutěž skončila, konkurenti byli poraženi, vítěz byl určen.

A ten už nechce s nikým soutěžit. Chce napravit status quo a být globálním lídrem. Navždy.

V současné době se často objevují názory o nedostatku logiky, či dokonce šílenství v chování „kolektivního Západu“, střílení se do nohy apod. Tak tomu však není. Všechny kroky jsou logické a důsledné, cíle jsou definovány zcela jasně:

Zničení ruského státu, vyhlazení obyvatelstva země, především Rusů. Nebo, jak nyní diplomaticky říkají západní „diplomaté“, způsobit Rusku strategickou porážku na bojišti. Za bojiště je v současnosti označena Evropa. Linií dotyku je území Ukrajiny.

V čele stojí lidé z Washingtonu. Strategické úkoly stanovují globální vlastníci, ti také rozhodují o začátku a konci válek.

Zároveň není pravdivé tvrzení, že válka s „kolektivním Západem“ je pro Rusko válkou o existenci a pro podmíněný Západ je to jen ochrana jeho privilegií. Porážka ve válce a vznik multipolárního světa znamená, že globální vlastníci ztrácejí monopol na bohatství a moc. Což se rovná smrti, když ne fyzické, tak ekonomické a sociální.

Globální vlastníci aktivně vytvářejí globální korporaci (GC), která vyžaduje výkonné a loajální manažery, kteří v ní budou pracovat. Je třeba přiznat, že vlastníkům se daří úspěšně řešit personální problém. Vyhlídka na vstup do GC, proniknutí mezi elitu a kariéru v globálním světě se ukázala jako velmi lákavá. Prezidenti, premiéři, ministři obrany, zahraničí, šéfové mezinárodních organizací, majitelé médií atd. věrně slouží Vlastníkům, ničí suverenitu svých zemí a vzdorně opomíjejí zájmy obyvatelstva, kterému musí věrně sloužit.

Navíc jsou připraveni obětovat životy miliónů obyčejných lidí, aby dokázali svou loajalitu a schopnost vůči Vlastníkům.

To se stalo i v Rusku v 90. letech minulého století po rozpadu SSSR, kdy se k moci dostali liberální reformní politici a za nimi stojící oligarchové.

V zemích podmíněného Západu a na území bývalého SSSR globalisté dlouhodobě a úspěšně řeší úkol přeformátovat vědomí lidí, jejich hodnotový systém a formovat obraz agresivního nepřítele, který představuje smrtelné nebezpečí. Politika likvidace, totální kontroly, bezohledného boje proti disentu, vojenské psychózy. Obecně řečeno, obyčejný fašismus.

Majitelé chápou, že překážkou realizace jejich plánů je původní, především bílé obyvatelstvo evropských zemí a Spojených států s relativně vysokou životní úrovní, se schopností samostatně myslet a klást odpor. K takovým zemím samozřejmě patří i nadnárodní Rusko. Aby tento problém vyřešili, zorganizovali Vlastníci nahrazení původního obyvatelstva Evropy přistěhovalci z Afriky a Asie a v případě Spojených států také přistěhovalci z Latinské Ameriky. Ti jsou snáze ovladatelní a snadněji se rekrutují jako vojáci do budoucích válek.

V Rusku je původní obyvatelstvo nahrazováno migranty ze Střední Asie a Kavkazu. Cíl je zde však jiný: rozpoutání mezietnických a mezikonfesních ozbrojených konfliktů a rozpad země zevnitř, po němž následuje zabrání nebo ovládnutí jejího území a zdrojů v zájmu globálních spoluvlastníků.

Největším vítězstvím globalistů by bylo rozpoutání války mezi Ruskem a Ukrajinou a uskutečnění jejich odvěkého snu o masovém vyhlazování Rusů Rusy a v širším smyslu Slovanů Slovany.

Chamtivost je vážná patologie. Neléčitelná. Je jen málo architektů odvážného nového světa, kteří touží po absolutní moci a bohatství. Je jich několik desítek tisíc. V porovnání s počtem světové populace je to hodnota neznatelná. Aritmetická chyba.

Neuvěřitelné: aritmetická chyba může zničit lidstvo.

Brian Andrews

ZDROJ (překlad Zvědavec)

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Analytika, Dějiny a současnost, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *