Valerij Pjakin: Otázka-Odpověď ze dne 27.5.2024 aneb PROČ ruské vedení v čele s prezidentem podporuje Ivana Iljina?

V úvodu se Pjakin věnoval dotazu posluchačů ohledně působení vzdělávacího střediska Alexandra Dugina, tedy Vysoké polit. školy (VPŠ) fašisty Ivana Iljina. Již v jednom z předchozích vystoupení Pjakina téma bylo široce komentováno.

Pjakin obdržel zásadní a naprosto principiální otázku: PROČ se ruský prezident hlásí k ideologii ruského fašisty Iljina? PROČ nově zřízené vzdělávací středisko Alex. Dugina pro šíření faš. ideologie Ivana Iljina nikdo nezavřel? Byl to přece ruský fašista Iljin, kdo až do své smrti rozebíral příčiny, proč Hitler nezvítězil nad SSSR. A ideologii tohoto člověka vyznává ruský prezident?! A ideologie tohoto fašisty Iljina se beztrestně vyučuje dokonce na VŠ pod patronací Alex. Dugina?! (Pozn. Naší Pravdy: To je přece  naprostá katastrofa ve světle tzv. důvodu voj. operace RF na Ukrajině, tedy denacifikace. Není nejm. pochyb, že ideolog. je ruský režim prohnilý stejně, jako tomu bylo i za ruských carů.)

Denis Parfjonov, poslanec ruského parlamentu, člen výboru pro rozpočet a daně (KSRF).

Pjakin správně zdůraznil, že pro Ivana Iljina byl 9. květen 1945 dnem smutku, asi jako i dnes pro českou vládu a pro českého prezidenta. A 22. červen 1941, tedy zahájení útoku hitler. Německa na SSSR, byl pro Iljina snad vůbec největším vítězstvím, radostí a blahem pro ruský národ. A mimochodem! Pjakin správně zmínil čerstvou událost z ruského parlamentu, kdy poslanec za KSRF Denis Parfjonov ostře vystoupil proti založení Duginova Centra Ivana Iljina. Následovalo vystoupení předsedy ruského parlamentu Vjačeslava Volodina, jež se neslo v antikom. duchu, tedy na obranu Duginova vzdělávacího centra fašisty Ivana Iljina. To vše ve stínu války na Ukrajině proti fašismu. (Pozn. Naší Pravdy: Vystoupení obou poslanců, tedy jak za opoziční KSRF ze strany Denise Parfjonova, tak i za vládnoucí stranu Jednotné Rusko ze strany Vjačeslava Volodina, viz dole pod vystoupením Valerije Pjakina. Bez nejmenších pochyb se jedná o naprosto REVOLUČNÍ fakt dokazující, že ideová fašizace ruské společnosti se rozbíhá naplno. To vše pod plnou záštitou ruského prezidenta, jakkoli to zní neuvěřitelně.)

Předseda ruského parlamentu Vjačeslav Volodin. Je údajně součástí Putinova vnitřního kruhu.

Avšak v jámě lvové, v Rusku, ten samý fašismus ve smyslu ideologie, se stále více kodifikuje skrze vysokoškolské vzdělávání. Pod bílo-modro-červenou trikolórou vlasovců bojujících na straně hitler. fašismu. Takto se v Rusku buduje vše pro to, aby Rusko jako suverénní stát přestalo existovat. V tomto duchu ruský fašista Ivan Iljin stojí v dnešním Rusku výše než Josef Stalin, coby sov. vůdce, pod jehož velením bylo poraženo hitler. Německo ve II. svět. válce. Takto se dnes předělávají dějiny v Putinově Rusku!

Doslova ve jménu jakési až nepochopitelně zvrhlé logiky výkladu nejen ruských dějin! Komunista Parfjonov statečně v ruském parlamentu bojoval ve jménu dějinné PRAVDY, avšak předseda ruského parlamentu a vysoce postavený funkcionář vládnoucí strany Jednotné Rusko Volodin reagoval v čistě fašistickém duchu: „Kde bereš, ty dobytku, právo, činit nějaké závěry z toho, co nám zde předkládáš? Jenom my máme právo říkat, co se smí a nesmí správně říkat!“ Jinak řečeno, předseda ruského parlamentu sám za sebe se vyjádřil zcela jasně, tedy, že obhajuje fašistické názory ve společnosti. Tak tohle ruská politická scéna až natolik vyhraněně vstříc fašistické ideologii po rozpadu SSSR – NEZAŽILA. Tohle je opravdová ideolog. kotrarevoluce se vším všudy! Ovšemže, aby předseda Volodin nebyl osamocen ve svém vystoupení, obrátil se ke svému kolegovi a místopředsedovi parlamentu Petru Tolstému, aby se i on ve stejném duchu vyjádřil. I stalo se. Inu, vrána k vráně sedá.

Ostatní již ve videu:


Fašista Ivan Iljin byl 21. května 2024 odhalen
z tribuny Státní dumy ruským kom. poslancem Parfjonovem:

  • 1:25 O pomoci Donbasu
  • 2:00 Rusko potřebuje posílit mezinárodní vztahy!
  • 3:35 Pokračující skandál se zvěčňováním Iljinovy ​​památky už trvá déle než měsíc
  • 9:20 Levá alternativa – nový volební a pracovní zákoník
  • 10:10 Volodin je pobouřen postojem Komunistické strany Ruské federace k Iljinovi
  • 17:46 Slova se ujal poslanec Jednotného Ruska Tolstoj a začal Iljina ospravedlňovat

V očekávání plenárního zasedání ve Státní dumě, D.A. Parfjonov hovořil za frakci komunistické strany k aktuálním otázkám. Svým kolegům připomněl nepřípustnost vychvalování postav, jako je Ivan Iljin. Už více než měsíc trvá skandál kolem po Iljinovi pojmenované Vyšší politické školy na Ruské státní univerzitě humanitních věd. To, co se děje, vypadá obzvláště divoce na pozadí eskalující konfrontace se Západem. V době, kdy se KSRF angažuje v humanitární pomoci Donbasu, aktivně se podílí na navazování diplomatických vztahů se zeměmi Asie, Blízkého východu a Afriky, vystupují představitelé vládnoucí elity v rámci zbytečných diskusí, v nichž tvrdošíjně brání fašistického filozofa Ivana Iljina, jenž se stal svého druhu téměř hlavním ideologem „ruského světa“.

Po projevu kom. poslance Parfjonova následovala poměrně ostrá reakce předsedy Státní dumy Vjačeslava Volodina, která opět potvrzuje, že bylo nastoleno téma důležité pro současnou vládu.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Politika, Rozhovory, Z Ruska se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *