Právě Váš hlas musí říci, že už definitivně „STAČILO!“ takové nenávisti…

Malý střípek do mozaiky
z euro-volební kampaně, a to nejen u nás v regionu

Poděkování patří Všem, kdo se podíleli na euro-parlamentní volební kampani (např. roznosem letáčků a rozdáváním propagačních materiálů, umístěním bannerů či jinou osobní aktivitou ve prospěch kampaně koalice STAČILO!).

Vaší pomoci i občanské odvahy si upřímně vážíme. A věřte nám, že bez Vás by to opravdu nešlo!

Vřelé a srdečné DÍKY!

My z Jihočeského krajského volebního štábu jsme se většinou setkávali s pozitivními ohlasy u běžných, normálních, pracujících lidí, jejichž mluvčími se cítíme být.

Nutno ovšem přiznat, že naše bannery občas „na vlastním PVC“ poznaly a pocítily, jak „demokratičtí“ umějí být naši volební soupeři a jejich příznivci. Viz opakovaně zničené volební plachty v Písku či v Trhových Svinech, posprejované tváře kandidujících lídrů a v neposlední řadě vydloubané oči z plakátů apod.

To se snad dnešní antikomunisté tolik bojí férové a svobodné politické soutěže, že se uchylují k metodám podobným dění v Německu třicátých let???

O čem to však celkově svědčí? Že je nanejvýš na čase říci jednoznačné STAČILO! stupňující se fašizaci v evropské, ale i české společnosti!

Vždyť po údajném vítězství tzv. pravdolásky, jež se dennodenně projevuje čím dál větším množstvím lží, kriminality, strachu, pocitů bezmoci, všudypřítomné štvavé válkychtivosti a všeobecné nenávisti… jsme došli kam??? (!)

A po 34 letech divokého nelidského kapitalismu – přichází právě nyní ten správný čas na skutečnou změnu. Už včera totiž bylo pozdě!

S námi Váš hlas nepropadne. Ale nestačí jen nadávat z gauče!

Za důstojný život teď musíme my všichni zabojovat ve volbách…

Přijďte k volbám – Právě Váš hlas ROZHODNE!

Marek ADAM
Krajský volební štáb při JČ KV KSČM

foto: archiv V. Baborové (posprejovaná branka), M. Kavije (soudruh v triku S!), L. Pány (foto krajské předsedkyně s. Aleny Nohavové) a J. Kovaříka (roztržený banner)


Učitel českého jazyka a dějepisu gymnázia v Soběslavi Mgr. Marek Adam, místopředseda JČ KV KSČM.

Předsedkyně JČ KV KSČM Alena Nohavová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *