Republikánské shromáždění na Floridě vyhlásilo OSN, WHO a WEF za teroristické organizace

V poslední době se některé státy USA snaží schválit takovou legislativu, která se zcela vymyká politice Washingtonu – a to v různých směrech.

Ať už jde o zákaz zavádění CBDC, ID nebo covid pasů či jiných restrikcí v případě nové vyhlášené plandemie.

Některé státy se pak distancují ve skutečnosti od zločineckých organizací, jejichž jediným konečným cílem je zavedení jedné světové vlády pod kuratelou organizací jako OSN a WHO.

Zákony, které přijímají (či se k tomu chystají) mají jejich státy odříznout od vlivu těchto zhoubných organizací. Jako první schválila zákon Louisiana.

Nyní se k podobnému kroku chystá Florida.

Republikánské shromáždění okresu Lee přijalo rezoluci, která prohlásila, že OSN, Světová zdravotnická organizace a Světové ekonomické fórum jsou teroristickými organizacemi.

Rezoluce, kterou předložil Joseph Samsone, rovněž prohlašuje, že spolupráce s těmito organizacemi je aktem zrady proti Spojeným státům a státu Florida.

Rezoluce přijatá Republikánským shromážděním okresu Lee vyzývá zákonodárce a guvernéra Floridy, aby schválili legislativu prohlašující spolupráci s OSN, Světovou zdravotnickou organizací a Světovým ekonomickým fórem za akt zrady proti Spojeným státům a státu Florida.

Celé znění usnesení je následující:

  • Vzhledem k tomu, že Organizace spojených národů, Světová zdravotnická organizace a Světové ekonomické fórum jsou teroristické organizace, které se snaží vylidnit lidstvo a uzurpovat suverenitu Spojených států a státu Florida;
  • a vzhledem k tomu, že Světová zdravotnická organizace, Světové ekonomické fórum a Organizace spojených národů jsou aktivně zapojeny do celosvětového převratu;
  • a vzhledem k tomu, že tento převrat se pokouší využít federální vládu a vlády států k provádění politik Organizace spojených národů, Světové zdravotnické organizace a Světového ekonomického fóra;
  • a vzhledem k tomu, že legitimní mezinárodní smlouvy nemají pravomoc nad domácími politikami;

Republikánské shromáždění okresu Lee vyzývá guvernéra DeSantise a zákonodárný sbor Floridy, aby schválili legislativu prohlašující spolupráci s OSN, Světovou zdravotnickou organizací a Světovým ekonomickým fórem za akt zrady proti Spojeným státům a státu Florida.

Požadujeme také legislativu, která konkrétně stanoví:

Žádné pravidlo, nařízení, poplatky, daně, politika nebo mandát jakéhokoli druhu od Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů a Světového ekonomického fóra, nebudou vynucovány ani implementovány státem Florida ani žádnou agenturou, oddělením, správní radou, komisí, politický útvarem, vládním subjektem státu, farností, obcí nebo jakýmkoli jiným politickým subjektem.

Toto usnesení již bylo v Louisianě uzákoněno a je třeba jej uzákonit všude…

Slovanka

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *