Dr. Paul Craig Roberts: Drazí Američané

Jste si vědomi toho, že se chystáte být, a to i mimo hranice Ukrajiny, zavlečeni do jaderné války, zatímco vaše vlastní nechráněné, a široce otevřené hranice každoročně vítají 3,6 miliónu imigrantů?

  • Drazí Američané. Jste si vědomi toho, že prezident Trump byl „usvědčen“ v monstrprocesu typu stalinského soudu za neexistující zločin?
  • Drazí Američané. Jste si vědomi toho, že newyorský „justiční (sic) systém“ je nejzkorumpovanější ze všech na planetě Zemi?
  • Drazí Američané. 
Chápete, že žijete v zemi, která se hroutí rychlostí světla, morálně, politicky, ekonomicky, sociálně a i vojensky?
  • Drazí Američané. Ještě vás nenapadlo proč, zatímco ulice Budapešti se plní statisíci lidí protestujícími proti nadcházející válce s Ruskem, kterou nám Biden nese, v Americe a též jinde v Evropě žádná protestní aktivita neprobíhá? Ani slovo v médiích a žádná opozice v Kongresu proti zničení západního světa, které válka s Ruskem přinese?
  • Drazí Američané, moje otázky jsou pro uvědomělé lidi, což je kategorie, na kterou se kvalifikuje jen málo Američanů. Budou-li lidské dějiny pokračovat, což se v tuto chvíli zdá nejisté, budou se budoucí historici oprávněně ptát, proč lidé proti svému očekávanému vyhlazení neprotestovali. Jak bylo možné, že celým populacím mohly být mozky vymyty až tak, že možnost násilné ztráty jejich života z nich vymizela?

ZDROJ (překlad Mgr. Lubomír Man)

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *