Jak se Ukrajina stává vyhlazovacím táborem pro vlastní lidi (video)

Volání o pomoc z Ukrajiny: muži jsou vysmýkáváni z aut, brutálně odvlečeni na frontu, zneužíváni v náborových střediscích. Desetitisíce lidí se snaží uprchnout. Každý den jsou z pohraniční řeky vytahována těla utonulých mužů.

Mezitím si prezident Zelenskij stěžuje na nedostatek morálky a příliš málo mužů na frontě. Situaci má nyní „napravit“ nový zákon o zpřísnění mobilizace (18.5.2024).

To, že USA „benevolentně“ podporují novými balíky peněz na zbraně, je ve skutečnosti gigantický zločin, aneb jak říká ukrajinský ministr zahraničí sice morbidně, ale jednoznačně: „Oni dodávají zbraně, my dodáváme lidi.“

18. května t.r. vstoupil tento nový přísnější zákon o celostátní mobilizaci v platnost. Tím se podílí na zločinech ukrajinské vlády proti vlastnímu lidu. Konfrontujte se s voláním o pomoc z Ukrajiny, které se rovněž 18. května 2024 doneslo i do Kla.TV.

JAK SE UKRAJINA STÁVÁ VYHLAZOVACÍM TÁBOREM
PRO VLASTNÍ LIDI

Válka na Ukrajině vypadala dlouho velmi podivně. Vše probíhá jako podle scénáře z Orwellovy dystopie (vyprávění v budoucnosti o děsivém společenském uspořádání). Válka se stala záminkou k tomu, aby byli lidé zcela zbaveni svých občanských práv a svobod. Vypadá to jako velký krutý experiment na lidech. Stejný experiment jsme již zažili v období korony, ale to, co se nyní děje s lidskými právy na Ukrajině, dalece přesahuje zločiny proti lidskosti v minulosti.

Je děsivé si uvědomit, že stejný scénář se může týkat celého světa a může nás všechny uvrhnout do světové války. Podívejme se, jak hluboko tato kdysi prosperující a svobodná země klesla. Muži v branném věku již nesmějí opustit zemi. Desetitisíce mužů se snaží ze země nelegálně uprchnout přes hory a řeky. Téměř každý den jsou z řeky na hranicích s Rumunskem vytahována těla utonulých. Rozsah těchto útěků je obrovský.

Zbývající muži v zemi, kteří mají povinnost mobilizace, tedy ti ve věku od 18 do 60 let, jsou odchytáváni na ulicích měst, biti a násilím donuceni jít na frontu. Rozsah těchto zvěrstev nelze odhadnout, dochází k nim ve všech částech Ukrajiny.

Na ulicích jsou zátarasy, kde může být muž násilím odveden z auta přímo na frontu, ačkoli jeho žena a děti tomu z auta přihlíží. Vojenští komisaři také oznámili, že nový mobilizační zákon jim dává právo provádět domovní prohlídky s možností násilného vniknutí. Násilím jsou verbováni nejen obyčejní muži, ale také poslanci a mladí lidé, kterým je sotva 18 let. Přibývá případů, kdy muži umírají v náborových střediscích po krutém bití.

Ani prezident, ani vláda nereagují na nezákonnosti policie a pracovníků náborových středisek. Porušována je nejen ústava a evropské hodnoty, ale také základní lidské normy a morálka. Lidé nenacházejí ochranu ani u soudů.

Následující filmové záběry nejsou pro slabé nervy. Ukrajinská vláda se ze služebníků lidu proměnila ve vládu, která likviduje svůj lid na úkor svých evropských partnerů a Spojených států. Stálé komise Evropské unie, jako je OBSE, UNICEF a další, předstírají, že si porušování lidských práv nevšimli a podílejí se tak na masovém vyhlazování ukrajinských občanů.

Vzhledem k tomu, že i vojenští generálové ve světě i na samotné Ukrajině si uvědomují, že Rusko nelze vojensky porazit, má tato probíhající válka rozhodně jiné cíle. Fyzickou likvidaci lidí a potírání lidských práv. Je faktem, že celá věc musí být kalkulem. Koneckonců, když Ukrajina před několika měsíci znovu požádala USA a své evropské partnery o podporu v podobě dodávek zbraní, aby se mohla Rusům postavit, dlouho se nic nedělo. Teprve když ukrajinská Nejvyšší rada (zákonodárný orgán) přijala 18.5.2024 nový zákon o zpřísnění mobilizace, odhlasoval americký Kongres předání nového balíčku zbraní. Ukrajinský ministr zahraničí Kuleba se vyjádřil jednoznačně: „Oni poskytují zbraně, my lidi.“

Vypadá to, že jim nejde o rychlé vítězství nad Rusy, ale spíše o to, aby tato válka trvala co nejdéle. Jako země jsme okrádáni, zbraně jsou k dispozici pouze za lidi, kteří jsou posíláni na frontu, a peníze pouze za části ekonomiky a za půdu a suroviny. Není to však vláda sama, kdo špatně zachází s lidmi, jsou to vždy občané, kteří v mrtvolné poslušnosti plní její příkazy a ponižují své spoluobčany.

„Lovci lidí“ pro frontu, kteří provádějí nucený nábor, jsou rovněž Ukrajinci, kteří se tímto způsobem mohou sami vyhnout frontě a jsou silně motivováni platbou v dolarech.

Vláda tak vlastníma rukama ničí vlastní lid tím, že staví jedny proti druhým a prostřednictvím koupených médií rozdmýchává nenávist.

Skuteční zločinci doposud věděli, jak zůstat v pozadí. Lidi, nebuďte tak hloupí, abyste ponižovali a omezovali vlastní lidi! Skuteční loutkovodiči chtějí jen to, aby si lidé ve slepém vzteku rozbíjeli hlavy, a oni tak mohli nerušeně pokračovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Kauza Ukrajina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *