Erik Best: Prozatím sedm mrtvých

Pět mrtvých v Dozimetru“ by mohl znít refrén písně ve stylu Crosby, Stills, Nash & Young od Rakušana, Pokorného, ​​Polčáka & Dobrovského. Na Hradě by mohla mít světovou premiéru a objevit se ve sbírce nazvané „Prozatím“.

Protože nikde není psáno, že úmrtí spojená s trestní kauzou Dozimetr končí u Věslava Michalika, Jana Gottvalda, Petra Adama, Martina Horáka a Ondřeje Křivky. Být v blízkosti lidí z hnutí STAN je prostě riskantní.

Crosbyho, Stillse, Nashe a Younga „Ohio“ zachycuje ohromující série fotografií ze střelby do studentů na Kentské státní univerzitě v Ohiu a dalších protestů z let 1960-70, které sestavil Hard Rain Productions.


Policie jedná pomalu a stále nezodpověděla otázku, zda existuje souvislost mezi Dozimetrem a rozrůstající se aférou Podnikatelské družstevní záložny (PDZ). Ta si minulý týden vyžádala už druhou smrt (první byl právník Petr Kruliš), ale Česká televize a Český rozhlas byly natolik zaměstnány propagací vládní koalice v eurovolbách, že ve večerních zprávách zapomněly zmínit avizovanou sebevraždu předsedy PDZ Roberta Zelenky.

Sedmé podivné úmrtí v širším okolí ministra vnitra Víta Rakušana a premiéra Petra Fialy by si pozornost veřejnoprávních médií asi zasloužilo.

Příspěvek byl publikován v rubrice ►DŮLEŽITÉ, Aktuality, Dějiny a současnost, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *