Dr. Paul Craig Roberts: Loutkové evropské vlády Washingtonu poraženy

V parlamentních evropských volbách utrpěly loutkové vlády Evropy překvapující porážky. „Pravicová“ strana Marine Le Penové získala dvakrát více hlasů než strana prezidenta Macrona.

  • Obě „pravicové“ německé strany porazily stranu kancléře Scholze.
  • Italské volby přinesly vítězství „pravicové“ straně premiérky Meloniové.
  • V Belgii získaly obě „pravicové“ strany každá téměř třikrát více hlasů, než strana belgického premiéra.
  • Francouzský prezident byl nucen vyhlásit celostátní volby a belgický premiér rezignoval.

„Pravice“, jak vidno, se stala pojmem pro démonizaci, to znamená, že slovo pravice je nahrazováno slovy fašismus a nacismus. Dokonce i ruská RT popisuje strany, které reprezentují etnickou suverenitu, jako „pravicové“, což ukazuje úspěch vládnoucího establishmentu v démonizaci nepohodlných politických vůdců.

Putin je nacionalistický vůdce, který zdůrazňuje ruskou suverenitu. Nazvala by RT Putina „pravicovým“?

Marine Le Penová třikrát usilovala o francouzské prezidentství, ale francouzští voliči zastrašení nálepkou „pravice“ ji nezvolili. Evropané byli zkrátka vycvičeni k tomu, aby se báli „pravice“ více než svých antinacionalistických vůdců, zaplavujících Evropu imigrantskými nájezdníky.

Uvidíme v příštích celostátních volbách, zda se podpora nacionalistických stran přenese i sem, nebo zda hlasování v EU bylo jen hlasováním protestním.

A tak nezbývá než doufat, že tentokrát a právě v těchto evropských volbách si Evropané konečně uvědomili fakt, že jsou do války hnáni loutkami Washingtonu, a že jediným důvodem mediální kampaně k vyvoláváni strachu z Ruska, kterou tyto loutky šíří do všech oblastí veřejného života, je jejich panický strach z toho, že by snad svoji kontrolu nad Evropany mohli jednoho dne skutečně ztratit.

ZDROJ (překlad Mgr. Lubomír Man)

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *