Mnoho lidí je již nyní v šoku z blížícího se finančního krachu. Hrozí, že přijdou o veškerý svůj majetek. Proč ale vůbec dochází ke globálním finančním krachům? Kdo z toho má prospěch? Má to něco společného s Agendou 2030 a Velkým resetem?
Existenční krize drží světovou populaci v neustálém napětí. O blížící se finanční krizi se mluví téměř všude. Mnoho lidí je již v šokové paralýze, protože světem již otřásla řada finančních krizí, jako byl Černý pátek v roce 1929 nebo krach v roce 2008. Pokaždé přišli lidé o svůj majetek. A nyní se chystá definitivně největší a nejvážnější krach. Obrovská hora dluhů, které mají téměř všechny země světa, nevěstí nic dobrého. Proč ale vůbec dochází ke globálním finančním krachům? A proč by měl být ten další největší a nejzávažnější? Jaké jsou přesně důsledky? Jaké jsou příčiny? Koho se to týká nejvíce? Kdo z toho má prospěch? Má to něco společného s velkým resetem? Co to bude znamenat? Dá se to ještě zastavit? Těmito otázkami se zabývá následující video.
Prasknutí obří dluhové bubliny – součást velkého resetu
Založení Federálního rezervního systému FED v roce 1913 v USA jako soukromého bankovního systému vedlo k vytvoření globálně působícího bankovního kartelu.
Monopol na tvorbu peněz se dostal na základě zákona do rukou několika předních bankéřů z Wall Street. O další rozšíření moci se mimo jiné postaralo zřízení BIS (1930), tak jako MMF a Světové banky (1944), obojí zvláštní organizace OSN. Poskytují gigantické půjčky z ničeho vytvořených fiat peněz a svými požadavky na splácení přivádějí celé národy na mizinu.
S pomocí Agendy OSN 2030 se tento vývoj konečně posouvá kupředu.
Tato gigantická, uměle nafouknutá dluhová bublina je mnohem větší než součet všech světových zdrojů, infrastruktur, nerostného bohatství atd. Proto nemůže být nikdy splacena.
Prasknutí této dlouho připravované a záměrně zkonstruované dluhové bubliny má být předzvěstí kompletně nového globálního řádu, tzv. velkého resetu: Ten má v plánu úplné vyvlastnění občanů, zbavit je svéprávnosti, dokonce je zotročit pod vládou finančních oligarchů. Velký reset a Agenda 2030 Velký reset je název agendy WEF a přidružených nevládních organizací, tzv. NGO, na převzetí světové moci. Nevládní organizace ovládají finanční oligarchové.
Tito řídí centrální banky, které ovládají měnový systém již více než 100 let. Prostřednictvím svých správců majetku, jako jsou Black Rock a Vanguard, hromadí obrovské majetky, stejně jako zlato, průmyslové koncerny, plyn, ropu, suroviny, půdu a veřejnou infrastrukturu.
Korumpují přední světové politické, průmyslové, vojenské a soudní činitele a spojují je se svými stínovými vládami, jako je skupina Bilderberg, Rada pro mezinárodní vztahy, zasedání WEF v Davosu a další. Prostřednictvím poslušných politiků prosazuje tento kruh Agendu 2030 WEF a OSN a to pomocí osudových zákonů.
Ty následně vedou k vyvlastnění lidí prostřednictvím zničujících daní a požadavků na vyrovnání, stejně jako k úplnému zotročení všech lidí prostřednictvím programovatelných digitálních peněz, kontroly nad potravinami, energií a zdravím a pomocí sledovacích technologií.