Mladá žena mezi vlky: Nejsem sama. Co je za průlomem pod značkou STAČILO!

Jde to. Jen méně ega, pánové a dámy! Cenzura? Odvážný Babišův krok. Hlavní je mír! Vystoupit z EU a NATO? Musíme tu bandu porazit. Jak? Revoluce?

PROTIPROUD TV uvádí rozhovor Petra Hájka s předsedkyní KSČM a opětovnou europoslankyní, které se možná podařilo zvednout z bláta padlou vlajku svým rozhodným STAČILO! – ačkoli jí v okamžiku státního převratu v roce 1989 bylo devět roků, takže o sentiment za „starými dobrými časy“ rozhodně nejde.

Obsah:

  • 00:00 Vítejte, nepodvolení
  • 00:54 Co je za průlomem pod značkou STAČILO!
  • 07:02 Méně ega, pánové a dámy!
  • 08:10 Znásilnění ústavy: Hrajeme s tím, co je
  • 10:50 Cenzura
  • 13:10 Má vůbec přítomnost v Bruselu smysl?
  • 17:29 Odvážný Babišův krok
  • 19:47 Hlavní je mír, který ovšem musí vyjednávat jaderné mocnosti
  • 23:51 S Kajou Kallasovou si nikdo z Ruska ke stolu nesedne
  • 27:15 Vyhrají někdy v Bruselu vlastenci?
  • 29:43 Vystoupit z EU?
  • 30:35 Vystoupit z NATO?
  • 31:21 Zatahují nás do války
  • 32:24 Co všechno už STAČILO!?
  • 38:05 Návrat komunistů na scénu?
  • 44:59 Revoluce?

Blíže v rozhovoru ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika, Rozhovory se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Mladá žena mezi vlky: Nejsem sama. Co je za průlomem pod značkou STAČILO!

  1. SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

    SV JE JEDINÀ AKTIVITA,KTERÁ MÁ UNIVERSÁLNI NAVRH PROGRAMU VOLIČÚ.

    Vzniklo obrovské množství tzv politických stran,které však NIKDY nemohou být jednotné a je vidět z 35 leté skutečnosti ,že nedokážou NIKDY zastupovat opravdové zajmy voličú.
    Naopak tzv političtí „fujeři“v těchto formacích jsou brzdou zájmu SV tj Společnosti Voliču ,sedí ve svých brzdařskych budkách a metodou CHUCPE zuřivě brzdí jakoukoli iniciativu vedoucí k nutnému čili to je

    ZMÉNA REZIMU,což je hned první bod návrhu nikde nevídaného Programu Národních Zájmu neboli PNZ,který si nikdo z tzv politiku nehodlá ani osvojit natož o něm zahájit diskusi
    Namísto toho vidíme,že se mají důchodci starat o financování války a granatú nebo o strejdu Putina a jeho bankéřku jako další špek poté co se objevuje gigantické množství různých članku popisujicich stále se zhoršující situaci republiky což už je obecně známo,ale je Policejně zakázáno ,aby občané voliči dávali návrhy na řešení a VŠECHNY politické subjekty se vztekle vyhýbají zastupovat voliče a osvojit si jejich návrhy opravdového programu ve formě PNZ,přestat tím pádem s dřistalismem a nyní je tu další pokus pomluvami a jinými zákeřnými voličum doposud neznámými metodami CHUCPE zabít i sebe tj Společnost Voliču označit ji nechutným zpusobem, za SEKTU!
    Fuj,fuj,fuj to je hnuj no ni?

  2. SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

    Pan Hájek se NEODVÁŽIL KORYTOCHTIVÉ KAČENCE POLOŽIT ZASADNi OTAZKU!

    Proč paní KAČENKO má vaše na hlavu poražena KSČM,prý strana funkcionářskych buržoustu,kteří se nechtějí dostat zpět do Parlamentu neboť dávají provokativně najevo že SV tj Společnost Voličú a její Program Národních Zájmu prý nikdy nepřevezmou,nepotřebují tedy vubec voliče, stačí jim živít se prodejem asi 70 nemovitosti,které možná patří stále nám lidu a až je doprodaji co bude potom, je prý vubec nezajímá.
    Vadné stanovy strany hroutici se strany KSČM mají prý za cil instalovat

    REŽIM SOCIALNI SPRAVEDLNOSTI JAKESIHO DEMOKRATICKEHO SOCIALISMU.,který i členové strany předtím vycinkali nebo co,nebo jak?

    Co je to za umělý konstrukt,dá nám lidu SV zpět dvě třetiny tunelovanych příjmu,kde už ten konstrukt existuje a s jakými výsledky ,proč ta pohlavárka vytunelovala na webu kdysi Velké strany diskuzní rubriky,co je to zase za další Maras,no ni?

    • admin napsal:

      O majetek KSČM se nestarejte. Nepatří lidu, ale jen a pouze KSČM. Ostatně, ta onen majetek zdědila po bývalé KSČ, na ten se po desítky let skládali členové strany. Takže nemějte péči.

      A ještě, paní Anno. Máte-li cokoli ke K. Konečné, žádný problém, ona Vám ráda napíše, pokud, ovšem, učiníte totéž jako první. Pravda, přece jen si nejsem zcela jist, zda Vám odepíše, protože ta Vaše čeština stvořená skrze AI, už není ani příšerná, ale doslova devastující.

    • SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

      KSČM,JDE DO SRAČEK UZ NIC NEMA,JEN SVOJE CAGLOVINY,

      funkcinařšti buržousti ji dokradou a umřou houby se starají,copak to admine nevidíte?
      Ať se TU nestydí ta KAČENA objevít,MUŽEME se jí aspoň společně zeptat proč chce udělat ze své bývalé Velké strany úplnou sračku.
      Dyť tam už ji nic nefunguje,jen se tam zeptejte zda ten její personál vubec chodí do práce,za co berou vubec naše peníze ,když tam nikdo neví jakou ji stanovilo to organizační Nemehlo pracovní dobu a kdo ji zastupuje,v pondělí na jejím nefungujícim sekretariátě , když se potuluje po tom EU jako páté kolo u vozu,no ni?
      AzKSH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *