Dr. Vernon Coleman: Klimatická agenda „nulového uhlíku“ zničí vás, vaši rodinu a vše, co milujete

Cesta směrem k „nulovému uhlíku“ v rámci takzvané agendy Net Zero je poháněna mýtem o změně klimatu. Jde o mýtus, který šíří malé, ale hlučné týmy zmatených, snadno ovladatelných nadšenců a klimatických aktivistů.

Je to však naprosto absurdní. Bez fosilních paliv, ať se nám to líbí nebo ne, se vrátíme do 19. století.

Mýtus o změně klimatu je založen na jemně vyváženém množství pseudovědeckých důkazů a falešných zpráv. Ty jsou šířeny profesionálními propagandisty a zkušenými konspirátory, kteří podporují názor, že fosilní paliva ohrožují náš svět a existenci planety.

Mýtus, který vytvořili, je propagován s až absurdním nadšením lehce ovlivnitelných aktivistů. Většina z nich téměř jistě věří, že lži, které jim řekly, jsou pravdou a že pokud neuděláme podstatné změny v našem způsobu života, pak nemáme žádnou budoucnost.

Učili je, že moře budou vřít a stoupat, až nakonec pohltí Zemi a život, jak jsme ho dosud znali, se stane nemožným. Lidská rasa bude odsouzena k zániku. Toto nesmyslné přesvědčení není ve vědě o nic lépe ukotveno než stejně absurdní, ale mnohem méně nebezpečné a škodlivé teorie, že Země je plochá nebo že neexistuje gravitace.

Důsledkem toho je, že vlády na celém světě nyní tvrdí, že nemají jinou možnost, než přijmout drastická opatření, aby nás zachránily před záhubou.

S pomocí a podporou důvěřivých mas, snadno zmanipulovatelných lídrů charitativních organizací, lobbistů, bankéřů a investičních skupin, se přijímají opatření k zastavení používání všech fosilních paliv a ke změně každého aspektu našeho současného způsobu života.

Dr. Vernon Coleman je anglický bývalý lékař, teoretik a spisovatel, který píše o tématech týkajících se lidského zdraví.

Nejvyšší soud Velké Británie nedávno rozhodl, že městská rada musí zvážit vliv spalování ropy na klima předtím, než povolí nové ropné vrty. Takové opatření však zpochybní všechny budoucí projekty v oblasti ropy a zemního plynu v Británii i v EU.

V jiném případě švýcarská žena zvítězila u Evropského soudu pro lidská práva, aby přinutila Švýcarsko udělat více v boji proti mýtu o klimatických změnách. Toto všechno je šílenství!

Nejlepší vtip tohoto století je, že Čína prodává solární panely a elektrická vozidla na Západ a spaluje uhlí pro výrobu elektřiny pro jejich výrobu.

A protože nás na Západě povzbuzují šílenci, abychom zanevřeli na fosilní paliva, nikdo nesmí zmínit, že 84 % globální energie pochází z fosilních paliv. (Mimochodem, to je jen o 2 % méně než v roce 1973.) Bez ropy a plynu bychom museli přežít ze zbývajících 16 % energie, kterou nyní využíváme.

Oh, a bez fosilních paliv nemůžete vyrábět hnojiva nebo létat letadly na sluneční pohon či větrný pohon (tedy kromě větroňů, ale i ty musí vzhůru vynést letadlo poháněné leteckým benzínem).

Je absurdní navrhovat, abychom se vzdali fosilních paliv. Udělat to by znamenalo nutnost změnit každý aspekt našeho života.

Bez fosilních paliv budeme mít velmi málo jídla, žádné školy, nemocnice, velmi málo dopravy (kromě toho, co zajišťují koně a kola), žádné počítače, žádnou televizi, žádné časopisy a noviny, žádnou klimatizaci, žádné mobilní telefony, omezené nebo žádné osvětlení, omezené nebo žádné topení a omezené nebo žádné vaření.

Ať se nám to líbí nebo ne, do roku 2030 se vrátíme do 19. století. Solární panely a větrné mlýny to nezastaví. Zajímalo by mě, kolik z těch, kteří podporují myšlenku nulového uhlíku, vědí, co se stane.

V důsledku toho za všechno špatné, co se děje v našem světě, je zodpovědná hrstka lhářů, podvodníků, oportunistů a konspirátorů, která přesvědčila malou, ale hlučnou a mocnou kliku, aby prosazovala politiku, která zničí vás, vaši rodinu a vše, co milujete.

Stejně jako při falešné pandemii covidu (a toxické a neužitečné vakcíně proti Covid-19) byla média využívána k propagaci mýtu, vytváření zmatku a šíření dezinformací.

Takže, když si britský rekreant stěžoval, že teplota v jejich letovisku je 30 stupňů, tisk o tom informoval, jako by to byla důležitá zpráva. Ve skutečnosti, kdyby se obtěžovali provést malé ověření faktů, věděli by, že to byla průměrná teplota pro červen v tomto letovisku.

Faktem je, že pokud by globální oteplování bylo skutečné, úmrtnost by v Británii prudce klesla. V současnosti však umírá každou zimu v důsledku chladu 50 000 až 100 000 lidí. Všichni bychom si měli přát, aby globální oteplování bylo skutečné. (Protože počet lidí, kteří by zemřeli v důsledku veder, by byl ve srovnání s lidmi, kteří umírají v důsledku chladu, mizivý. A většina z nich by byla prostě hloupá.)

A přesně stejně jako v případě covidu, i při údajné klimatické krizi se nevede žádná debata. Klimatické změny se staly svatou válkou a je při nich rovněž nepřijatelné zpochybňovat falešnou „vědu“, na které je založen klimatický mýtus.

Žádná hyperbola není příliš divoká pro ty, kteří propagují mýtus o změně klimatu. Strašení se stalo oficiálním nástrojem. A samozřejmě ti, kteří nabízejí pravdu, jsou zesměšňováni, hanobeni a potlačováni.

Nic v historii nebylo tak nebezpečné jako ukvapené a absurdní spiknutí s cílem přestat používat fosilní paliva.

Mýtus o změně klimatu se používá jako výmluva ke změně způsobu života, k omezení zdravotní péče, k nahnání lidí do malých, uzavřených městských osad (známých jako 15minutová města), až k vytvoření společnosti, která bude k nerozeznání od světa, který vytvořil George Orwell ve svém románu „1984“.

Výsledkem této zápletky bude, že vše, čeho si ceníme, zmizí a miliardy lidí zemřou. To jsou fakta.

Pokud jste stále na pochybách, položte si otázku, proč se nikdo, kdo věří v klimatické změny a agendu nulového uhlíku, neodváží diskutovat o těchto otázkách.

A položte si otázku, proč mě (poznámka: Vernonu Colemanovi) zakazují všechna média hlavního proudu, kde jsem si většinu svého života vydělával. Proč mám zakázán i jen přístup na YouTube (nemluvě o nahrávání videí) a proč mám zakázán přístup na všechny sociální sítě?

Proč se tak bojí pravdy?

ZDROJ

Příspěvek byl publikován v rubrice Analytika, Kauza glob. oteplování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *