V úvodu V. Pjakin věnoval pozornost návštěvě Viktora Orbána v Moskvě 5. července. Návštěvě, která proběhla navzdory 52 státům Západu stojících proti Rusku.
Pjakin následně v úvodu zmínil zásadní věc, že USA se opět snaží zanést do Evropy válku. Ostatně, hovořil o tom opakovaně docela nedávno srbský prezident
Vučič. A přiznává to dokonce i většina prezidentů členských zemí EU. A navzdory tomu všemu ruská prozápadní elita nacpaná dokonce i ve vládě RF činí vše pro to, aby Rusko max. prohrávalo jak hospodářsky, tak vojensky.
Ostatní již ve videu: