PhDr. Ľuboš Blaha: Přestaňte prznit olympiádu!

Přiznávám, že je mi ze Západu normálně špatně. To, co se děje v Paříži, je čistý extrém. Odpudivý extrém. Letošní olympijské hry jsou tím nejstrašnějším svědectvím o dekadenci západního světa.

  • Staly se oslavou nenormálnosti, oplzlosti a různých transpohlavních mutací. Jak může někdo takto prznit sport, proboha?
  • Na otevíracím ceremoniálu místo Ježíše na poslední večeři zaujala obtloustlá transka, apoštoly ztvárnili bradatí muži převlečení za ženy, změkčené prostitutky… a do toho nějaký přerostlý Taťka Šmoula.
  • Kdysi byli symbolem Olympiády atleti, dnes jsou to ženy s koulemi a muži s bradami. K čemu je toto dobré?
  • I Řím kdysi prošel úpadkem kultury a pak se celý rozpadl – z rozpustilosti. Totéž nyní zažívá Západ – jsme uprostřed procesu zahnívání a strašně to smrdí.
  • Při vší úctě – v žádné éře lidských dějin, ani za zhýralého Caliguly, se nestalo, že by se nějaký chlap identifikoval jako žena a pak zmlátil v ringu ženskou sportovkyni.
  • Alžírská “boxerka” s nadmírou mužských chromozomů, přesto uznaná sportovními papaláši za ženu, během půlminuty zmlátila opravdovou ženskou sportovkyni. Zvrhlý je svět, ve kterém menšiny diktují většinám.

    Promiňte, ale to je přes všechny čáry. Kde jsou teď feministky? To není násilí proti ženám? Toto je duch olympiády? Že muži mlátí bezbranné ženy?

  • Transgenderismus byl dosud nechutný politický proud, kterým progresivisté čas od času otravovali lidi kolem sebe – v Paříži z tohoto ideologického extrému učinili hlavní proud a libují si v tom.
  • Toto není žádná ochrana menšin. Ani tolerance. Ani uznání jinakosti. Toto je bohapustý výsměch zdravému rozumu.
  • A celý svět se na to dívá a zvedá se mu žaludek ze západního liberalismu. Nemusíte být žádný politický konzervativec, aby vám z toho bylo špatně – stačí být normální.
  • Urážejí křesťany, urážejí ženy, urážejí všechny normální lidi – menšiny začaly diktovat většinám, co je správné. A pokud se nepoddáš, mají tě za dezoláta.
  • Jak svým dětem vysvětlíte, že chlap v ringu zmlátil ženu? Jak jim vysvětlíte rozkokošenou obtloustlou transku na otevírání olympiády – co to má společného se sportem?
  • A jak jim vysvětlíte, že ruští sportovci jsou na Olympiádě šikanováni, ale Izraelcům, kteří vraždí ženy a děti, západníci tleskají vestoje?
  • Válečný zločinec Netanjahu v americkém Kongresu zažívá potlesk ve stoje a USA mu posílají další zbraně, aby dále vraždil. V desetitisících. Ale hlavní věc, že ​​zlí jsou prý Rusové.
  • Ruští sportovci nemusí litovat, že jim omezili účast na olympiádě – alespoň nemusí být součástí této progresivistické západní frašky. Toto je poslední kapka.

Západ se reálně zbláznil. A západní liberálové se diví, proč stále více lidí vnímá Rusko jako obránce naprosto normálních tradičních hodnot před progresivním extrémem – ano, přesně takto Rusy vnímá i většina Slováků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Politika se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *