V úvodu se V. Pjakin věnoval otázce posluchačů ohledně zahájení LOH v Paříži. S podtextem, že v Řecku tohle nazvali krachem civilizace. Jak jinak, v souvislosti se symbolikou satanismu.
Předchozí olympiáda rovněž tak, tedy skrze symboliku, oznámila projekt kovidismu. Co však ale znamená pařížská symbolika satanismu? Navíc podtržená
skutečností, že muslimské země vcelku smířlivě se k tomuto postavily. Pjakin v odpovědi na dotaz úvodem poznamenal, že čistý sport na OH zmizel zároveň s rozpadem SSSR. Od té chvíle OH se dostaly do područí nadnárodních korporací, což lze doložit třeba tím, že sportovce USA na doping komise neprověřují, zatímco ostatní ano. Aby toho nebylo málo, sportovce schopné vítězit na OH prostě nepustí.
A navíc, od r. 2014 se v olympijském hnutí prosazuje rusofóbie. Jinak řečeno, OH se staly prostředkem boje vedeného proti Rusku. A lze to vystopovat i v přístupu samotných ruských sportovců, když jsou ochotni vystupovat za Rusko bez státní symboliky. Což ukazuje celému světu bezmoc Ruska vzdorovat rusofóbním provokacím. Např. ruským kajakářům olympijský výbor řekl, že si nemohou přivézt vlastní kajaky, ale že si je musí koupit až na místě konání OH. I proto a zcela správně jsou sportovci RF zastoupení na OH v Paříži považováni za zrádce vlasti.
Ostatní již ve videu: