RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.: Děkuji vojákům Varšavské smlouvy, kteří 21. srpna 1968 přijeli na Slovensko

Aby zabránili naší kolonizaci a úpadku

Úvodem já, Karol Ondriaš, tímto prohlašuji, že vše, co je psáno v tomto blogu, je lež. Nic z toho není pravda, je to všechno vymyšleno jen pro pobavení čtenářské obce, vytunelovaných a členů Vyvoleného hamburgeru.

Děkuji vojákům Varšavské smlouvy, že příchodem na Slovensko 21. srpna 1968 ještě po dobu 20 let zajistili:

  • Že jsem vystudoval kvalitní střední školu zdarma a k tomu jsem dostával i stipendium.
  • Že jsem vystudoval kvalitní vysokou školu zdarma a k tomu jsem ještě dostával stipendium.
  • Že jsem neměl starosti, kde se zaměstnat, a přijali mě do zaměstnání, které jsem si vybral, a které bylo v souladu s oborem, který jsem vystudoval.
  • Že ještě 20 let můj reálný plat každoročně stoupal.
  • Že ještě 20 let jsem se vůbec nemusel bát, že mě vyhodí z práce.
  • Že kvalita školství a výzkumu byla na vysoké úrovni, a že i ve výzkumných laboratořích USA jsem byl rovnocenným partnerem absolventů univerzit USA a světa.
  • Že manželka a já jsme skoro zadarmo dostali od zaměstnavatele byty.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát, že syn nebo dcera se dají na drogy nebo gemblerství.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát, že dceru prodají jako dobytek k prostituci do demokratických zemí.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát, že syn a dcera po skončení vysoké školy nebo postgraduálu nebudou muset odejít do zahraničí a prosit se tam o podřadnou práci, kde nás už považují za kvalitní slovenskou „méněcennou rasu“.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát, že dcera po maturitě nebo vysoké škole bude muset dělat služku pro všechno, opatrovat nevládní seniory v Rakousku, v Německu…, ale bude moci ještě 20 let opatrovat nás.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát, že syn nebo dcera budou nezaměstnaní, hledat si práci v zahraničí, že budou muset krást, žebrat, nebo se živit odpadky z kontejnerů.
  • Že ještě 20 let jsme ve světě nebyli považováni za kvalitní a užitečný lidský zdroj.
  • Že jsem ještě 20 let mohl koukat na kvalitní programy v televizi.
  • Že ještě 20 let jsem v obchodě mohl hrdě kupovat slovenské kvalitní potraviny a naše průmyslové výrobky.
  • Že jsem se beze strachu mohl projít v lese nebo večer i v opuštěné části města.
  • Že ještě 20 let jsem na Slovensku neviděl nezaměstnaného, ​​bezdomovce, narkomana, vybírače odpadků, žebráka nebo lidi, které demokratická společnost odsoudila k doživotnímu statusu méněcenné rasy nebo lidského odpadu.
  • Že ještě 20 let jsme neplatili kolonizátorům – kolonizační dávku. Dnes (26.8.2015) jen vláda SR má dluh 51 miliard eur, na osobu to je 9400 eur, a jen na úrocích vláda platí 72 eur za sekundu. Úroky za rok jsou 2,3 ​​miliard eur.
  • Že ještě za 20 let, během komunistického zázraku humanity (1968-1990) se zvýšil počet obyvatel Slovenska o 758 000. Většina z těchto lidí by měli také jít osobně poděkovat vojákům Varšavské smlouvy, že se narodili (po roce 1989, za 25 let počet obyvatel stoupl jen o ~100 000).
  • Že ještě za 20 let, během komunistického zázraku, se ročně zvyšoval počet obyvatel o 38 000, to znamená, že každý rok, obrazně řečeno, se mohlo postavit nové město na Slovensku, které mělo 38 tisíc obyvatel, s veškerým vybavením, jako potraviny, byty, šaty, školy, nemocnice, sociální zabezpečení, zaměstnání, důchody, důstojný život, atd… Takto během komunistického zázraku se mohlo postavit v letech 1968-1989 ještě 20 takových měst.
  • Že ještě za 20 let, během komunistického zázraku humanity, se na Slovensku postavilo 800 000 finančně dostupných bytů. Že se postavila například Petržalka v Bratislavě a sídliště v mnoha slovenských městech.
  • Že ještě za 20 let, během komunistického zázraku humanity, se na Slovensku postavilo 4960 tříd ve školkách. Během 20 let se na Slovensku předávala jedna třída ve školce každý pracovní den.
  • Že ještě za 20 let, během komunistického zázraku, průmyslová výroba ve stálých cenách stoupla 3krát.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát, že v televizi nebo tiskovinách budu vidět produkty degenerace lidského ducha, a mnoha morálních uchyláků předvádějících se v televizi a v tiskovinách.
  • Že ještě 20 let jsem se nemusel bát profesionální informační a morální totality TA3, Markýzy, RSTV, Sme…
  • Že ještě 20 let neměli možnost kolonizátoři Velkého hamburgeru vychovávat slovenského Motroka fungujícího jen v mentálním rozsahu: jíst, pít, kakat, čůrat, souložit.
  • Že ještě 20 let jsem nemusel bezmocně sledovat naši kolonizaci, ničení skoro všeho, co občané Slovenska vybudovali, úpadek a v některých parametrech až degeneraci společnosti na Slovensku.
  • Že ještě 20 let, morální uchyláci, kolonizátoři a bandy kriminálníků nedostali volnou ruku při rozkrádání a ničení slovenského zemědělství, průmyslu, vědy, techniky a kultury.
  • Že ještě 20 let kolonizátoři nemohli zavést na Slovensku zločiny proti lidskosti, jako narkomanie, žebráky, bezdomovce, korupci, vykořisťování, výpalnictví, prodej lidí, dětskou prostituci, vraždy na objednávku, exekutory, nevolnictví, ztrátu sociálních jistot a fyzické bezpečnosti, vystěhovalectví…

Milí a vážení vojáci Varšavské smlouvy,

já vím, že Vás naši kolonizátoři Vyvoleného hamburgeru, „humanisté, demokraté“ a morální uchyláci všeho druhu jen okydávali a okydávají za to, že jste zabránili naší kolonizaci a úpadku v roce 1968.

Ale ať Vás potěší, že po letech, kdy tito uchyláci pomřou a skončí kolonizace Slovenska, skončí výroba morálních uchyláků a pomine smrtelný strach z pravdy, tu velkou kopu hnoje, kterou na Vás nakydali, rozpráší vítr a pohnojí s ním konečně naše pole.

A věřte, že přijde nová generace občanů Slovenska, která nebude mít smrtelný strach z pravdy, a přijdou i odvážlivci, kteří budou na Vás vzpomínat jen v dobrém, a kteří Vám za těch 20 let rozvoje Slovenska, které jste zajistili, postaví i pomník.

Milí a vážení vojáci Varšavské smlouvy, ještě jednou vám děkujeme.

(Píšu v množném čísle, neboť předpokládám, že děkujeme alespoň dva.)

RNDr. Karol Ondriaš, DrSc., 26. srpna 2015

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dějiny a současnost, Přišlo nám do pošty. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *