Blíží se nám krajské a senátní volby. Berme je jako příležitost vyjádřit se k vládní politice, kdy Fialův kabinet dlouhodobě odmítá vyvodit z práce svých ministrů důsledky, a tak ministři Jurečka, Rakušan či Bartoš setrvávají ve svých funkcích navzdory závažným kauzám či selháním při plnění svých úkolů.
Zejména mnozí voliči ODS by si měli uvědomit, že byli zásadním způsobem podvedeni. Propaganda nás straší, že v případě vlády současné KSČM by byli ohroženi lidé movití, a že by náš stát byl nehorázně zadlužen.
Pravda je ovšem taková, že je to vláda koaliční vlády s ODS, které náš stát neuvěřitelně rychle zadlužuje – a je to koaliční vláda s ODS, která sahá movitějším lidem na to, o co se sami zasloužili – a nehorázně jim zvyšuje daň z nemovitosti. Ne KSČM, to ODS je v tomto ohledu hrozbou. (Pozn. Naší Pravdy: Daň z nemovitosti se zvyšuje a bude teprve zvyšovat nade všechny únosné meze z důvodu úhlíkové daně rodící se Světové vlády NWO.)
Ekonomická a sociální úroveň většiny naší populace se během vlády kabinetu Petra Fialy prokazatelně zhoršuje. (Pozn. Naší Pravdy: Ovšemže. Ale národ je spokojen, jinak řečeno, daří se mu za vlády P. Fialy dobře, jako nikdy před tím.)
K tomu musíme přičíst další neduh, který ODS připisuje KSČM: Cenzuru a další totalitní praktiky. Je neodpustitelné, že Fialova vláda dopustila novodobou perzekuci nepohodlných osob. Symbolem této perzekuce se stal ministr vnitra, Vít Rakušan (STAN), který prokazatelně lhal, proč používal mobilní telefon s typickým šifrováním pro kauzu Dozimetr.
Jedním z nejdůležitějších témat je pro mě osobně zastavení eskalace války na Ukrajině do války jaderné. Pokud někomu dodáváte zbraně – a kvůli tomu zhoršujete domácímu obyvatelstvu zdravotnictví, školství a sociální systém – a současně ten někdo podniká teroristický útok na pro vás důležitý plynovod, a vyhrožuje, že vám vypne i přísun ropy, tak je to z vaší strany nejenže neuvěřitelně hloupé jednání, ale hlavně zrádné.
Vláda s ODS to říká jasně: Budeme dodávat zbraně, i kdyby doma na nic nebylo. A to v době, kdy už evropské státy vidí, že na financování něčeho, co je odsouzeno k nezdaru, jednoduše nemají.
V takovém případě se nabízí jasný signál, který mohou nespokojení a zrazení občané Fialovu kabinetu vyslat: Stačilo!
Občanova volba
Rozkvetla zvůle, až z ní kapal hnis.
Chudákům páni zvalchovali hřbety.
Co vaří vláda, to se nedá jíst:
Ve šlichtě jsou i hleny rozemlety.
Před soudem stane ten, kdo bude bit,
jiní si zatím hajlují až běda.
Zhrozen se táži, jak to může být,
že je tu všude kolem temně hnědá?
Důchodcům kradou to, co jejich jest,
jen aby bylo na dodávky zbraní.
Proč máme lotry v teplých křeslech snést?
Proč jenom verbež tady zákon chrání?
Nouzový stav je symbol všech těch hrůz,
kdy arogance ohne paragrafy.
Namísto míru válka bude růst,
a český občan živen bude blafy.
Cenzura raší, ústa zacpou ti:
Povinná chvála se jen všude hlásá.
Svobodě krkem povel zakroutí,
chrochtáním vydán nenažraných prasat.
Rozkvetla zvůle v sytě černý květ,
z něhož jed tuhé totality kape.
Občan má volbu: Vzít si práva zpět,
či lehnout doma k bedně na kanape…
CO ŘIKATE NA TO,ŽE JAKO PRVNI INTELEKTUÀL IVO BUDIL CHCE ZMENU
a to celého režimu,ale nemá recept JAK pane Řezanka?
Kdo pochopil obsah programu voliču PNZ byli majitele moci.
Elita SV totiž navrhla u pana D.S.Viflaka algoritmus tedy návod na změnu a jmenovala prvních 5 programových bodu.To však za absence solidarity OKAMZITE nařídil režim panu D.S.Vidlakovi zastavit a tak to odnesla Anička moderním upálením tj její totální cenzurou a zákazem jakýkoli dalších komentu.
Metody režimu udržet si moc za každou cenu totiž nikdy neskončí a tzv vlastenci hromadné skačou na špek zaakeřnym praktikam těch ,kteří na oko režim kritizují,účelem není inicializována jeho změny,ale pozabíjeni všech,kteří by mohli skutečně pomocí voličským stranám ,které se za své voliče postaví skutečným reálným programem samých voličú k momumentalnimu vítězství nebo taky ne.
Ale diskuse o bodech PNZ by neškodila
PANE ŘEZANKA,člene SV,RÁDI DOPORUČIME ,PŘiDAT SE K INICIATIVÉ. TVORBY
řeseni dnešní stále se zhoršující situace republiky a pokud by i básník něco duleziteho chtel napsat má možnost zkusit konkrétně navrhnout další bod do tvořícího se PNZ,kde je už 5 postulátu z nichž první je zajištění ZMÉNY REZIMU a dnes prý nikdo z intelektuálú neví na jaký režim a bohužel is tím spojené nutné výměny všech politiku tzv zástupcu voliču,kteří jak je vidět totálně selhávají a budou dále selhávat,když se nikdo nenajde navrhnout cestu ZMÉNY a tom směru cílenou .diskusi.