Erik Best, MBA: Propagátoři eskalace

Jak jsme napsali minulý týden, Rusko a Spojené státy vedou na Ukrajině závody v eskalaci po vzoru závodů ve zbrojení z dob studené války, ovšem propagandistický aspekt těchto závodů z velké části nepochází z Kremlu či Bílého domu.

Vladimir Putin a Joe Biden to přenechávají vlivným lidem v médiích, aby nebylo příliš zřejmé, že oba dva mají zájem na eskalaci války. V Rusku jsou to často politologové nebo generálové vyškolení v KGB. Čestný předseda Rady pro zahraniční a obrannou politiku Sergej Karaganov vyzývá ke snížení prahu pro použití jaderných zbraní. Generál KGB ve výslužbě Vladimir Džabarov hovoří o zničení vlakových nádraží umožňujících vstup západních politiků a zbraní na Ukrajinu a o zničení všech mostů přes řeku Dněpr.

Jeden z předních českých propagátorů eskalace, náčelník generálního štábu Karel Řehka, o víkendu opět mluvil o tom, že Ukrajina by neměla být omezena ve využívání zbraní dlouhého doletu k zasahování cílů na ruském území. Ruští eskalátoři konfliktu tvrdí, že Bílý dům už takové rozhodnutí učinil, takže už mluví o dalším kole eskalace. V takovém případě bude zase brzy řada na Řehkovi.

Tisková konference předsedy Voj. výboru NATO Roba Bauera (vlevo) a náčelníka gen. štábu Karla Řehky po jednání Voj. výboru NATO 14. září 2024 v Praze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Ukrajina se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 komentářů: Erik Best, MBA: Propagátoři eskalace

  1. SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

    SVERIT VEDENI SPOLEČNOSTI GENRALUM a PLUKOVNIKUM ZNAMENA VALKU,

    To je z minulosti známo.
    Jen to opakovat bude znamenat,že se voliči nepoučili se z historie a zničení muže být v dnešní době válkou ,totální.
    Řehka by byl jinak bez práce ,musel by požádat pracak o podporu v nezaměstnanosti a tak si zvolil voličum doposud neznámou metodu CHUCPE, tj sebepoškozovani, kdy si myslí,že se ON schová jako pan GROFAC do díry v bunkru a tam se pak i zastřelí.
    Zkuste napsat pane Best návrhy jak tomu Armagedonu zabránit a propagovat mír.To nejde tím,že vláda dala zastavit výrobu železa a oceli,aby jsme nemohli vyrobit ty tanky co budou zase bojovat za mír ,to je ničemnost vlády,která to de fakto dopustila v situaci, kdy dvě třetiny příjmu jsou domorodci ukradeny vadným režimem , , ,

    • admin napsal:

      S obsahem Vašeho příspěvku plně souhlasím.

    • SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

      Elitní lidoví komentatoři z Avantgardy Aktivistu SV děkuji za názor pana admina a podívejte se na http://www.paralelne.cz kde se objevil rozhovor s panem Buldozerem Kollerem ,který shrnul naše dnešní politiky na jednu hromadu a voliči se tam začali ptát,co mají tedy konkrétně dělat,aby se naučili té politice za své zájmy voliču. . .

      • admin napsal:

        Ing. Kollera jsem vyslechl. V zásadě s ním souhlasím. Jeho poznámka, že by nám pomohlo něco na způsob německé AfD, hm, proč ne.

        • SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

          Elitní diskutující členove SV se tam chystají k diskusi, jak vznikala tamní AfD a proč nyní dosahuje gigantických úspěchů.
          Je dost pravděpodobné, že by v naší republice parlamentem odsouhlasený policejní režim stejnou cestu brutálné umlčel, neboť tu je vidět naprostá absence jakékoli solidarity a Česko bylo vybráno jako vzor délesloužících hafo cyklistů, kteří se shrbí a dole šlapou, co jim vrchnost nařídí, to se jim 35 let velice líbí. . . .

          • admin napsal:

            Hezky vyjádřeno. Vaše slova „o délesloužících cyklistech, kteří se shrbí a dole šlapou, co jim vrchnost nařídí, neboť se jim to 35 let velice líbí“ bych zarámoval, takové hodnocení opravdu píše. ))

            Ale nyní bez úsměvu, zcela vážně. Je hluboká a smutná pravda, že valná většina Slovanů, Češi, Poláci a Ukrajinci zejména, nenávidí z hloubi duše ruský národ. A to až tak zarputile, že ani Němci toho nejsou schopni. Tohle je opravdová tragédie. Lze to demonstrovat obsahem např. tohoto článku, v němž autor Erik Best naprosto skvěle vystihl podstatu mnou řečeného, když napsal, že kancléř Olaf Scholz prohlásil, že útok na plynovod Nord Stream byl teroristickým činem a že ti, kdo za něj jsou zodpovědní, by měli být postaveni před německý soud. To jsou přece z úst německého kancléře doslova revoluční slova! V témže článku Erik Best píše, že český prezident, coby bývalá elitní komunistická armádní kádrová rezerva, prohlásil, že plynovod Severní proud byl legitimním cílem, protože, jak jinak, vede z Ruska do EU. To je přece otřesné, mírně řečeno. Prostě hnus. ((

            P.S.
            Nakolik s tímto postojem českého Emanuela Moravce II ostře kontrastuje vystoupení zakládajícího člena německé hudební skupiny Modern Talking (po rozpadu skupiny založil roku 1987 vlastní skupinu Blue System) Dietera Güntera Bohlena. Tohle opravdu stojí za to si vyslechnout, to je naprostá senzace! Je to v němčině a v ruštině. Tohle česká ukrofilní politická reprezentace nadosmrti nepochopí.

  2. SV SLOVO VOLIČÚ napsal:

    SVERIT VEDENI SPOLEČNOSTI GENRALUM a PLUKOVNIKUM ZNAMENA VALKU,

    To je z minulosti známo.
    Jen to opakovat bude znamenat nepoučit se z historie a zničení muže být v dnešní době válkou totální.
    Řehka by byl bez práce ,musel by požádat prvák o podporu v nezaměstnanosti a tak si zvolil voličum doposud neznámou metodu CHUCPE, tj sebepoškozovani kdy si myslí,že se schová jako pan GROFAC do díry a tam se pak i zastřelí.
    Zkuste napsat pane Best návrhy jak tomu Armagedonu zabránit a propagovat mír.To nejde tím,že vláda dala zastavit výrobu železa a oceli,aby jsme nemohli vyrobit ty tanky co budou zase bojovat za mír ,to je ničemnost vlády,která to de fakto dopustila v situaci, kdy dvě třetiny příjmu jsou domorodci ukradeny vadným režimem , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *