V království strachu jenom hydra zpívá.
Slavíček písně nesmí zpívat žádné.
Vede se kampaň – tvrdá, trpělivá,
po níž i kvítek nepatrný zvadne.
Co nehodí se, tak je prostě zrádné.
Vztyčena paže nevadí, ta zdobí,
symbolem je již této chmurné doby,
v níž parta skřetů dvěma metry vládne.
Kdo věří v pravdu – míří do poroby:
Brzy snad vláda pěti čertů padne.
Nic nežli „správný názor“ nezaznívá,
a pokud zazní, na pranýři chřadne
ten, který sdělil, že jen banda mstivá
okrádá lidi – a činí tak za dne.
Vzepřít se tlakům není vůbec snadné.
Sahá se k lynči – všude plno zloby,
co fungovalo, najednou se drobí,
co bylo špatné, teď je náhle kladné.
Čím dál víc lidí tohle všechno zlobí:
Brzy snad vláda pěti čertů padne.
Hodnoty nejsou – místo nich tvář křivá.
Největší lumpy nikdo nedopadne.
Na výsluní se čestný nevyhřívá,
množství všech šíbrů je však mimořádné.
Z řeky je stoka, která denně smrádne.
Puch se dál šíří – puch se sto násobí.
Na nic už není – až na cizí hroby,
na ně se mnoho zbraní poslat zvládne.
Chceš vybrat důchod? Potrestá tě lobby.
Brzy snad vláda pěti čertů padne.
Rozum je vězněn. Z hlouposti je hobby.
Ani ty léky nejsou do zásoby.
Kozel vše spase – lid má za podřadné.
Elita? Kdepak. Lotři, z nichž jdou mdloby:
V mžiku snad vláda pěti čertů padne…
Již v srpnu 2021 jsem sepsal, čeho se obávám v případě, že se k moci v České republice dostane pětikoalice s ODS, TOP09, KDU-ČSL, Piráty a Starosty a nezávislými. Tuto vizi jsem nazval děsivou.
V červnu roku 2023 jsem se ke svému textu vrátil – a zhodnotil jsem, jak se realita liší od mojí tehdejší vize. A v další stati jsem zhodnotil Fialovu vládu jako Kabinet hrůzy. Na závěr svého článku jsem napsal: „Pro mě osobně Fialův kabinet představuje hrozbu naší bezpečnosti. Cesta tvrdé asociální politiky v kombinaci s pronásledováním odlišných názorů a štvaním do celosvětového válečného konfliktu je cestou do pekel. Nechtějme už po ní kráčet ani malou chvíli.“
Jistě si vzpomenete, jak jistá zájmová organizace, která se sama nazývá Milionem chvilek pro demokracii, dnes a denně požadovala demisi vlády Andreje Babiše ze 3 důvodů:
- 1) Zadlužování státu,
- 2) Údajné omezování svobody projevu,
- 3) Údajné kriminální jednání.
Je tedy velice politováníhodné, že tento spolek dnes a denně neprotestuje proti vládě Fialově, neboť:
- 1) Fialova vláda hospodařila v roce 2023 s vyšším schodkem než ta Babišova v roce 2020 (viz data Eurostatu).
- 2) Fialova vláda protiprávně (viz výrok soudu) vypnula weby s „nesprávnými názory“. Tatáž vláda obnovila cenzuru – a dala opět zelenou udávání lidí za to, jak smýšlejí. Značná část české společnosti má strach sdělovat své názory veřejně. Obává se o ztrátu zaměstnání. Navíc jsme svědky kriminalizace „nesprávných názorů“, kdy za symbol perzekuce můžeme vzít učitelku Martinu Bednářovou. Nehorázností je potom pozice plukovníka Foltýna, který dělí občany na různé kategorie, a některé dokonce beztrestně nazývá „sviněmi“.
- 3) Fialova vláda disponuje hned 2 ministry zapletenými v závažných kauzách: Vít Rakušan opakovaně lhal v kauze Dozimetr, Petr Hladík zase pro změnu figuruje v kauze Taxis. Stále dokola jsme slyšeli o Čapím hnízdě. Je příznačné, že o Dozimetru a Taxisu je ticho po pěšině.
Pokrytectví Milionu chvilek a jeho podporovatelů nemůže být hmatatelnější.
Za sebe říkám, že vládu, která zemi zadlužuje, aniž tím pomáhá svým občanům, která šíří strach a nutí občany k udávání a přetvařování – a vládu, jejíž mnozí ministři jsou buď nedůvěryhodní kvůli různým čachrům nebo neschopní (nebo oboje najednou), nenávidím a nechci – a po zásluze jí pohrdám. U takové vlády čekám na jediné – až padne.
ORBANOVSKÝ KOMENT DOLE ZPÚSOBIL, že SV tj. SILA VOLIČU BYLA BLOKNUTA,
no a několik dní jsme se pekli na ohni čertovského pekla a už jsme se chystali to rozmrznout všude na alternativě, aby bylo vidět co SV tj Společnosti Volicu chtějí zakázat pekelným upálením.
Nezapomeňte, že mocipáni si udělali smlouvu s peklem, ta jim dovoluje lhát, podvádět a tahat nebohé voliče za NOS, ale pan Satan jim tam dal jednu podmínku, jinak do pekla půjdou ONI a čerti pak mohou konečně šibovat přesčasy.
Ta podmínka je NIKDO Z SV SE OBSAH SMLOUVY NESMI NIKDY DOZVEDET!👹🤐🐓
A tak na nás uvalila vrchní moc cenzuru a snažila se nás upalit jako za středoveku.
Ti čerti zapomněli, že tu máme jinou dobu, dobu internetu a tak je tu možnost, že jim sgabne a FERTIG, no ni?
Pane Řezanka, čekat, až vláda padne, je pasivní způsob.
I kdyby padla samospádem, voličům z SV dodnes není jasné, co bude potom.
35 let střídání potentátů a stálé zhoršování života voličů, kterým veřejnoprávní TV ani nechce vysílat dnem i nocí jejich návrh programu s cílem, aby si ho zařadily všechny politické subjekty do svých doslova „ničemných“ programů, které stejně plánují nedodržovat, to vše je vyjádřeno v jejich krédu.
BUDEME LI VOLIČŮM ŘÍKAT, CO MÁME V PLÁNU, VOLBY NEVYHRAJEME
VÝSLEDEK?
Ve volbách vybírají voliči výrobce zákonů, jehož výrobu mnohdy vadných kusů už prý nelze nikdy reklamovat. Tuto vadu řeší aktivně druhý postulát PNZ.
Každý, kdo bude ohrožovat tuto pravdu, ohrožuje jejich „pozice“, nebo-li koryta, získané mnohdy lhaním a podvody, budou muset více a více být likvidováni a tim se situace nebude lišit od středověku, kde byli takoví jednoduše upalováni a hotovo. . . .