USA vyvíjejí tlak na Zelenského režim v Kyjevě, aby konečně zmobilizoval mladé muže ve věku 18 až 24 let a poslal je umírat na rozpadající se frontu, píše v komentáři na německém webu PiNews Wolfgang Hübner.
Bojujte do posledního Ukrajince: To je zřejmě heslo západních finančníků a dodavatelů zbraní, kteří nechtějí ukončit prohranou válku s ještě více hroby na Ukrajině. Podle zpráv médií USA vyvíjejí tlak na Zelenského režim v Kyjevě, aby konečně zmobilizoval mladé muže ve věku 18 až 24 let a poslal je umírat na rozpadající se fronty. Minimální věk ukrajinských vojáků je zatím 25 let.
Zelenskij, který v současnosti mluví o „plánu vítězství“, není (zatím) z dobrých důvodů připraven vyhovět americkým požadavkům.
- Za prvé je tato generace do 24 let početně slabá.
- Za druhé by jejich oběť připravila Ukrajinu o jakoukoli naději do budoucna.
- Ale třetí důvod je obzvláště důležitý: Zelenského popularita je na nízké úrovni a převrat nebo povstání proti jeho dlouholetému ilegálnímu prezidentství je možné kdykoli.
To, co nedávno oznámil Zelenského předchůdce v úřadu prezidenta Petro Porošenko, mělo vyděsit i zcela jednostranná německá média:
Pokud by se teď na Ukrajině měly konat volby, byl by ruský prezident Vladimir Putin tím pravým favoritem! A Porošenko rozhodně není přítel Putina. Pro mužskou mládež na Ukrajině lze doufat, že naléhání amerických válečných štváčů nebude vyhověno.

I ZDE ZLI KAPITALISTI BLOKUJI OBCAS ZA VYMLUV ADMINA „SV“ DOPORUČUJE
elita lidových komentatorů nahlédnout do webu https://www.nasepravda.cz/ rubriky AKTUALNE, kde pod obsahem novin vycházejících prý ve prospěch načisto levých KSČM, se objevují ještě prozatím nezcenzurované první komentáře opravdu „skvělých názorů, dnes tam je, co chce zoperovat doktor historik KSČM v budoucnosti a proč se mu to nedaří, to je v KLATOVECH 14.10., kde to přednesl jako vidinu budoucnosti OK . . .
Tohle je něco tak odporného, že pro to není nožné najít jediné slovo.
Ti kluci ještě ani nezačali žít a nikomu není líto poslat je vědomě na zbytečnou smrt.
Proč tam s nimi nejdou i ti politikové, když si myslí, jak lákavá je to sláva?
Proč tam s nimi nejdou politikové? Protože jsou nadlidé. Za kapitalismu to tak funguje. A když je někdo nahoře, zákonitě musí být taky někdo dole. A ta základna, která drží vrchol pyramidy, je vždy významně širší. Avšak s mentalitou otroků. A proto to tak i vypadá.