Od začátku očkovací kampaně byl stát Izrael prezentován jako testovací země pro očkování experimentálními vakcínami proti koronaviru.
Generální ředitel výrobce vakcín Pfizer Albert Bourla, který je židovského původu, dokonce označil Izrael za očkovací laboratoř.
Kovidová pandemie oficiálně skončila v únoru 2022 a život ve většině západních zemí se rychle vracel k normálu a začaly se sčítat způsobené škody. Po celém světe se řeší nadúmrtnost očkovaných a prudký pokles porodnosti očkovaných žen.
Jen v Izraeli k žádnému takovému efektu nedošlo. Po celou dobu trvání korona plandemie a následného očkování tam nedošlo k poklesu porodnosti, který zažil zbytek světa. Přitom Izrael měl údajně nejvyšší proočkovanost a opakované booster očkování.
Je na místě se nahlas ptát, jak je to možné? Možná by to mohl vysvětlit právě onen ředitel Pfizeru A. Bourla!? Ženy po celém světě, které nemohou po očkování otěhotnět, to určitě velmi zajímá!
Rivka Silberstein, Chicago, USA

Je možné, že se něčemu takovému ještě DNES někdo diví? Dnes, kdy už se celkem otevřeně píše o připravovaných soudech proti firmám Pfizer a BioNTech?
Dost bude vše závislé na osobě ministra zdravotnictví USA. Co je však více než závažné, je toto, to je přece příšerné!
Je. A zasloužilo by to i horší pojmenování, jenže takové nemáme k dispozici.
Jinak – vím, že se Kennedy v proti-covidové aféře angažuje, ale nevěděla jsem, jaké má „civilní“ vzdělání, tak jsem se podívala na Wiky – a nevěřila vlastním očím, co všechno se tam ještě uvádí.
Vy možná čerpáte jen z nových, už potvrzených informací a nemusel jste si dohledávat (dnes už nepodstatné) informace, tak tohle se ještě z „informačního prostoru“ neodstranilo:
R.F. K. „Je známý svou podporou dezinformací o očkování a konspiračních teorií týkajících se veřejného zdraví.
Od roku 2005 propaguje vědecky zdiskreditované tvrzení o souvislosti mezi očkováním a autismem. …..
Od počátku pandemie covidu-19 se Kennedy stal předním propagátorem dezinformací o vakcíně proti covidu-19 ve Spojených státech. Velká část Kennedyho kritiky a textů týkajících se veřejného zdraví byla namířena proti významným osobnostem, jako jsou Anthony Fauci, Bill Gates a Joe Biden.“
Takže DEZINFORMÁTOR!!!! A ti tři jsou „významné osobnosti“! 🙁
No ovšem, je to přesně tak, jak uvádíte. À propos, k souvislosti mezi očkováním a autismem: ZDE a ZDE. Komentářů není zapotřebí.
Ano, komentářů netřeba. A zase za tím jsou peníze! Peníze a beztrestnost. Státy totálně selhávají. To v „lepším“ případě.
V tom horším to musí být jednoznačně úmysl. Vždyť vydělávat se dá třeba i na placebech, když už mají zařízeno, jak podvádět bez postihu. A nemusí to odnášet nikdo a hlavně ne děti.
Jano, přeji Vám příjemnou sobotu a neděli.
Za Váš názor – DÍKY.
Odpovím v duchu zde zveřejněných článků na toto téma.
Za vším jsou peníze, ovšemže. Proč? Poněvadž máme kapitalismus, jehož ústředním smyslem je zisk finanční a materiální. Duchovnost v tomto systému ve smyslu vstřícné sociální politiky vůči většině – byste hledala marně. Proto neočekávejte, že by těchto případů bylo více. Kapitalismus se ale v souvislosti s jeho zákonitou dluhovou pastí dostal na slepou vývojovou kolej. Nejen v minulosti se to řešilo velkými válkami, ve kterých se dluhy prostě smazaly a bylo. Pak se jelo od začátku. Dnes to ale dost dobře není možné, protože v duchu vylití vaničky i s dítětem by došlo nejen k výmazu nebetyčných dluhů, ale došlo by rovněž tak k výmazu Pozemšťanů, se vším všudy.
A tak vznikly nadnárodní organizace, které mají za cíl bez použití voj. síly, skrze propagandu, legislativu, banky a zdravotnictví dosáhnout téhož, avšak bez fatálních následků pro samotné iniciátory. Řeč je samozřejmě o Agendě 2030, která, bohužel, je v programu rozvoje i zemí BRICS. Jinak řečeno, do těchto zlověstných tenat zabředly i Rusko a Čína. Tohle národy chtějí? To že je smysl našeho pozemského bytí? Opravdu? Je-li tomu tak, pak tvrdím, Jano, že jsem navýsost rád, že nejsem mladší.
Vše, co se děje nejen na Západě, ale i v RF a v ČLR, zde v EU jakbysmet, směřuje k jedinému cíli – k depopulaci 90 % Pozemšťanů, zde nejde o jakési placebo, jak jste uvedla. Jedná se o naprosto cíleně vražednou agendu ve stylu těch, kdo budovali koncentráky nejen v nacist. Německu. Tohle, chtějí-li národy vůbec nějak žít na této planetě, musí nutně pochopit, aby se vzepřely celoplanetárnímu fašismu, jinak dojde k naplnění cílů budovaného NWO, tedy Nového světového řádu. Doc. Petr Sak to popsal jasně a sozumitelně.